Къде в Бургас? (57)

  • 47 854
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 886
От страни на новата поща има едно малко магазинче, има светеща реклама. На тройката са два магазина- освен до трията има и  един точно зад съда - влиза се в един тунел има офиси и след това е книжарницата. Има и един в една пресечка  на Александровска към Ботева, но не съм сигурна как се казва.
Продават нови и втора употреба във всичките. Но сега не знам дали работят. Този до съда има и книжарница към него, може и да работи. Учебниците са на втория етаж.

Ако не е нещо специфично, някой може да го има или да снима каквото ви трябва докато намериш учебника.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Сега се сещам, че под бившата Билкова аптека, преди имаше табела за учебници, обаче дали още са там, незная.

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 47
Търся магазина за италиански чорапогарщници, който беше до Първо РПУ, близо до Малибу. Видях, че е празен. Някой знае ли къде се е преместил. Продаваше една жена с изрусена, къдрава и бухнала коса.



Здравейте, може ли да ми препоръчате студио за лазерна епилация? Благодаря!
Ходя в ЛотосДерм Бургас: Instagram lotusdermburgas, FB LotusDerm/ЛотосДерм, Viber 088 473 1310. Много приятно момиче, много внимателно работи. Ходила съм при нея и в други студия, но сега в това студио е най-добрият лазер, на който съм ходила в Бургас. Ходила съм в Тифани и Хаус клиник. В Тифани даже не ми паднаха. След една процедура в този и стоя два месеца без косми. Пораснаха само 30 % и затова си записах час и за крака. Има ефект при мен. Процедурата е болезнена, но се издържа. В другите студиа не ме боля така ОБАЧЕ да кажа че веднага след процедурата кожата ми си беше бяла, нямаше изгаряне, нямаше зачервяване, нищо.

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Виждали ли сте някъде да има вече мартеници?

# 664
  • Мнения: 24
Здравейте! Търся магазин, в който се продават дрехи за бременни. 🤰

# 665
  • Мнения: X
Здравейте, някой да е връщал уреди в 14 дневен срок в Зора? Заменят ли за друг уред, връщат ли пари или пращат в сервиз и къде им е сервиза в Бургас? Става въпрос за малък уред, не нещо скъпо.

# 666
  • Мнения: 811
Здравейте! Търся магазин, в който се продават дрехи за бременни. 🤰
В Безистена има специално магазинче за бременни - като влезеш откъм главната, вляво някъде се падаше.

# 667
  • Мнения: 28 078
Виждали ли сте някъде да има вече мартеници?

Мартеници по никое време съм намирала в магазина за сувенири на "Богориди" - вдясно по посока на Морската, преди пресечката със "Симеон".

https://goo.gl/maps/SyaxZNY2T3ds6cGP7

# 668
  • Мнения: 2 333
Здравейте, някой да е връщал уреди в 14 дневен срок в Зора? Заменят ли за друг уред, връщат ли пари или пращат в сервиз и къде им е сервиза в Бургас? Става въпрос за малък уред, не нещо скъпо.
Преди 2-3 години се наложи да връщам и ме изкараха едва ли не малоумна, че някаква част от уреда съм я загубила и затова той не работи. Въпросната част е доста голяма и няма как това да стане незабелязано. Поисках да видим на камерите какво точно ми продават - нали вадят всичко от кашона, но ми казаха, че не съхраняват записи толкова дълго време. Бях отишла след един месец. Наложи се да ходя до сервиза им, да поръчвам въпросната част, която обаче вървеше в комплект с други части, които си ги има към уреда. Чаках още 2 месеца и това ми струваше 50 лв. и малко отгоре.
След този случай съм си казала НИКОГА ПОВЕЧЕ няма да купя каквото и да е от Зора. Между другото, преди това купувах почти всичко от тях и ме беше направило впечатление, че не са им много качествени продуктите.
Кауфланд е друго нещо. Два пъти ми се наложи да връщам, като и в двата случая съм удовлетворена. В единия ми върнаха парите, а в другия замених с друг продукт.

Няма такива цигании като в Зора, а ми бяха в топ 3. За сервиза, който се намира до входа на Технополис в Славейков, да не говорим.

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
Търся тапицер, който да работи с кожи ...

# 670
  • Мнения: 1 511
Здравейте! Търся магазин, в който се продават дрехи за бременни. 🤰
В Безистена има специално магазинче за бременни - като влезеш откъм главната, вляво някъде се падаше.
Безистенът беше затворен когато ходих последно преди Коледа.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Моля, кажете ми всички книжарници, в които се продават учебници! Спешно трябва да търся един.
Тази на Тройката не работи.
На Тройката са Хеликон, Амадсеус и PointBook. В последната съм поръчвала учебници и на следващия ден пристигат.

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте, някой да е връщал уреди в 14 дневен срок в Зора? Заменят ли за друг уред, връщат ли пари или пращат в сервиз и къде им е сервиза в Бургас? Става въпрос за малък уред, не нещо скъпо.
14 дневен срок за връщане важи ако сте пазарували онлайн. Ако сте купили от физически магазин тези срокове не важат и могат да ви откажат съвсем основателно. Зора са магазин продаващ много марки техника и нямат собствен сервиз. Вижте кои са сервизите на марката в гаранционната карта. Трябва да е записано.
Не би следвало да заменят ей така, по-скоро ще ви пратят към гаранционен сервиз. Е, ако е китайски продукт внесен от тях, вероятно имат заделени бройки за замяна.

# 673
  • Мнения: 2 333
Да, с мен така направиха - пратиха ме в сервиз.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 909
Ние от Зора си купихме пералнята и след като разбрахме, че има някакъв проблем, дойде едно момче на място и  отстрани проблема, но може би защото е и голяма и за това дойдоха вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт