Къде в Бургас? (57)

  • 47 856
  • 737
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 078
Благодаря ви много за отговорите, ще имам предвид какво споделихте! Явно нещата зависят от много фактори.

Да, много са - зависи от изложението, дали е саниран, колко хора живеят в жилището, дали по цял ден са у дома или обратно - цял ден няма никой. В някои блокове/входове има много празни апартаменти, съответно и парното с топлата вода са спрени. Една приятелка е във висок блок с над 100 апартамента, докато стигне топлата вода до последните етажи, източва цял язовир.

# 691
  • Мнения: 886
Мисля че в момента не е проблем намирането на квартира. Според мен първо трябва да уточните кой район на вас ще ви е най-удобен.
Колкото за парно- имам няколко опита с Топлофикация- коренно различни един от друг. Всичко зависи от конкретния блок. С климатици в едно добре  изолирано  жилище и ако е със западно изложение, може да се окаже, че са по- нужни през лятото.

Във фейса има група за имоти без посредник, може и там да погледнете.

# 692
  • Мнения: 1 368
За какъв обект търсите интериорен дизайнер?

За етаж от къща.

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Много е субективно. Последната ми сметка за парно е 100 лв и в къщи ходя по потник (26 градуса е). Даже на моменти го намалям на 3 та степен, че става голяма жега.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 909
Здравейте мами, откъде да поръчам торта за новородено бебе? За сряда ще ми трябва, проверих в Захаро и ми дава доставка от четвъртък , а пък искам да има килограмите и сантиметрите на бебо. Благодаря ви!

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Попитайте в,, Креми,,  Срещу трезора се намира.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 909
Попитайте в,, Креми,,  Срещу трезора се намира.
Благодаря!

# 697
  • Мнения: 3 137
Къде продават домашни чехли от агнешка кожа /с косъм/?

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Виждала съм такива чехли в магазините за кожи по главните улици - на "Богориди" в началото има един.

# 699
  • Мнения: 289
Здравейте, от къде мога да поръчам подаръчна кошница с доставка за рожден ден!

# 700
  • Мнения: 78
Здравейте! Къде мога да си поръчам плъзгаща врата по индивидуален размер, но да не е ПВЦ?

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 6 894
В коя лаборатория правят количествени тестове за антитела от Ковид.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Лина, но не там където правят ПСР

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 6 502
В коя лаборатория правят количествени тестове за антитела от Ковид.
В Рамус правят на Abbott, 42 лв за IgG+IgM.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
И на мен ми се налага да сменя вратата на банята. Някой да е сменял скоро врата? Нужна ми е информация, фирма, цена, качество, монтаж, всичко?

Общи условия

Активация на акаунт