Къде в Бургас? (57)

  • 47 949
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 918
Карзче, препоръчвам " Гика пласт" имат офис в кс "Изгрев" и "Славейков", коректни са и нямам забележки, точно за врата на баня.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 16 305
Благодаря ти,Нати. Сега ще ги потърся в нета.

# 707
  • Мнения: 7 076
Мат стар в Кауфланд в Славейков работи ли...ходих на 19 около 18 часа и беше сложена реештката и тъмно ...а работното време си беше до по-късно ?

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
И на мен ми се налага да сменя вратата на банята. Някой да е сменял скоро врата? Нужна ми е информация, фирма, цена, качество, монтаж, всичко?

моята врата за баня от алуминий - изцяло от алуминий, с огледало дойде фирма взе размер, изработи я бързо и мотира за около 300лв.
Ако искаш мога да дам контакти за връзка.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Мат стар в Кауфланд в Славейков работи ли...ходих на 19 около 18 часа и беше сложена реештката и тъмно ...а работното време си беше до по-късно ?

Не работи май. Ние ходихме в понеделник преди обяд и също беше затворен.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 235
Мат стар в Кауфланд в Славейков работи ли...ходих на 19 около 18 часа и беше сложена реештката и тъмно ...а работното време си беше до по-късно ?
Днес работи.

# 711
  • Мнения: X
Здравейте. Някой знае ли къде мога да намеря малка топка, подходяща за раздвижване на ръка след фрактура?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 16 305
Вчера Мат стара работеше.
Кристис,за такава топка, може да провериш в детските играчки. Нали има едни малки, гумени, мисля, че ще свършат работа.

Белл, благодаря ти. Но ми се струва множко, 300 лв за такава врата.
Ако се наложи, ще ти пиша за координати.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Препоръчайте обущар за стесняване на велурени чизми. Широки са ми в горната част и трябва да се коригират. Бях доволна от обущарите до бл. 10 в Славейков, но не знам извършват ли подобни услуги

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 16 305
Има  обущар (пак в Славейков) улицата,която води от Ромпетрола (до Кауфланд)до Билата. Над механа Балканска среща,мисля се казваше. Под блокове 19,20. Надявам се се сещате къде е. Може там да попитате.
Сега ми шият една раница там,така,че може и да ви свърши работа.

# 715
  • Мнения: 1 521
Копирам си едно мнение от друга тема, обаче толкова се надявам да просъществува това място. От известно време поръчвам продукти на Хранителен кооператив, уж домашни, уж по-хубави, обаче нещо не са ми по вкуса. Съвсем случайно обаче влязох в този магазин и открих продукти на ферма, за които само съм чела, но досега не съм срещала в Бургас.
Прясно и  кисело мляко Жълтуша, така също кашкавал Жълтуша и Юндола. Открих ново магазинче, където има страхотен избор и вече съм редовен клиент. ММ винаги мрънка по отношение на "домашни" производства, защото гледам за детето да не купувам масовката. Е, това е първият кашкавал и първото кисело мляко, за които каза "като едно време е". Магазинчето е в Изгрев, в блока където е Била, но по посока магазина за месо Кулата - сложили са голяма табела Деликатесен маркет (май). Искрено се надявам да не затворят скоропостижно, защото сандвичите с този кашкавал стават уникални Simple Smile
А, и биволско мляко опитахме, не помня на коя марка, но и то е страхотно. Следващият път е на ред козето.

# 716
  • Мнения: 3 149
Копирам си едно мнение от друга тема, обаче толкова се надявам да просъществува това място. От известно време поръчвам продукти на Хранителен кооператив, уж домашни, уж по-хубави, обаче нещо не са ми по вкуса. Съвсем случайно обаче влязох в този магазин и открих продукти на ферма, за които само съм чела, но досега не съм срещала в Бургас.
Прясно и  кисело мляко Жълтуша, така също кашкавал Жълтуша и Юндола. Открих ново магазинче, където има страхотен избор и вече съм редовен клиент. ММ винаги мрънка по отношение на "домашни" производства, защото гледам за детето да не купувам масовката. Е, това е първият кашкавал и първото кисело мляко, за които каза "като едно време е". Магазинчето е в Изгрев, в блока където е Била, но по посока магазина за месо Кулата - сложили са голяма табела Деликатесен маркет (май). Искрено се надявам да не затворят скоропостижно, защото сандвичите с този кашкавал стават уникални Simple Smile
А, и биволско мляко опитахме, не помня на коя марка, но и то е страхотно. Следващият път е на ред козето.

Да нямате предвид магазина за месо "Сулака"? До "Романса"?

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 6 540
GG_BG, да, "Сулака” е имала предвид Zlat_na. Магазинът в съвсем нов, мисля да го посетя тези дни и аз.

# 718
  • Мнения: 125
Факт е, че винаги като мина оттам опашката стига до улицата. Явно наистина е хубав. И аз ще пробвам, досега не съм го посещавала. Благодаря

# 719
  • Мнения: 3 149
А "Романса" в момента работят ли - имам предвид пици за вкъщи дали предлагат?  На телефона в нета не отговаря никой.

Общи условия

Активация на акаунт