На море в Турция - тема 68

  • 78 545
  • 899
  •   1
Отговори
# 855
  • Sofia
  • Мнения: 3 860
Защо ли си мисля, че догодина цените рязко ще скочат, с оглед на раздадените ваучери, които не са пари! Съмнявам се, че ще има ранни резервации, на ТО/ТА им трябват "свежи" пари, а имат и да връщат. Дано не съм права....

# 856
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Защо ли си мисля, че догодина цените рязко ще скочат, с оглед на раздадените ваучери, които не са пари! Съмнявам се, че ще има ранни резервации, на ТО/ТА им трябват "свежи" пари, а имат и да връщат. Дано не съм права....
Ооо, аз съм убедена даже..казах го още юни месец..другата година ще има спекулативно увеличение от нашите агенции, защото иначе трябва да работят само с хартийки-ваучери..Това ми беше и един от аргументите да си искам парите, а не ваучер, защото с него няма да мога да си позволя същата конфигурация почиващи на същото място и ще трябва да доплащам допълнително...сигурна съм...
Ще ви държа в течение.
Успех и стискаме палци!

# 857
  • Русе
  • Мнения: 40
Благодаря. Тръгването е на 6-ти. Досега всички разговори са по телефона. Нямам нищо написано. Мисля,че е редно най-после да си попишем.

# 858
  • Мнения: 109
Благодаря. Тръгването е на 6-ти. Досега всички разговори са по телефона. Нямам нищо написано. Мисля,че е редно най-после да си попишем.
С коя агенция сте?

# 859
# 860
  • Пловдив
  • Мнения: 2 046
Моля,някой да пусне нова тема.

# 861
  • Варна
  • Мнения: 3 969
може да се ползва за където решите,

НО само в Турция.Аз исках да го ползвам за БГ за да мога да го издухам за 2-3 уйкенда , па за Турция да му мислим когато му дойде времето ама ми отказаха .Всякакви разсъждения за бъдещето са утопични както бяха и за този сезон.То може и да няма догодина сезон както тази.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 09:04 от peterky2002

# 862
  • Мнения: 525

Много странно,на нас ни предложиха само един хотел/с много лоши отзиви от тази година,нищо че е 5 */ и ваучер за всичките им "изходящи програми" до май 2022 .Ние трябваше да пътуваме октомври от Варна до Даламан със самолет,но гледам,че полетите са само до 29.09 . От Емералд-нито дума за това и ,че всъщност отмяната е и по тяхна вина.Да не говорим и че искат да ми сменят курорта-Фетие с Мармарис,което го няма в договора . Но нямам нерви да се разправям,ще вземем ваучер и ще то мислим по-нататък .

# 863
  • Мнения: 73
Здравейте, другата седмица сме.на почивка в Алания, но ще ми трябва интернет за служебни ангажименти. Незнам в хотела колко ще е добър нета,знаете ли дали в Турция предлагат ли както в Египет предплатени ваучери към мобилен оператор?

# 864
  • Мнения: 81
знаете ли дали в Турция предлагат ли предплатени ваучери към мобилен оператор?
Вижте това:
http://www.vodafone.com.tr/en/Holiday-Line.php
https://www.turkcell.com.tr/en/aboutus/traveling-turkey/local-si … for-your-vacation
https://

# 865
  • Мнения: 282
Здравейте! Иска ми се септември да отидем на почивка и се спрях на Бодрум. Гледах хотел vogue supreme . Хубав ли е и заслужава ли си парите, също ако някой е бил в подобен по-добър да сподели? Също така мисля да резервирам с Емералд, как мислите ? В Бодрум съм била само в кефалука

# 866
  • Мнения: 73
Много благодаря за информацията

# 867
  • Мнения: 103
Според БТВ - Карантината ОТПАДНА!

# 868
# 869
  • Пловдив
  • Мнения: 2 046
Честито, на тези които им предстоят почивки.Очакваме отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт