Хайде мами, не остана - през НОЕМВРИ ще сме двама(трима)!

  • 13 246
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Теди, Честотоооо! И да станете едно голямо хубаво семейство ! family4

# 16
Здравейте, весели мами.
Много време мина от последното ми включване,но  ми се искаше първо да ви изчета,а все се появяваха нови и нови страници.....Най-накрая успях!
Честито на всички,имали повод да празнуват!!!
Sdsm - относно капките за колики от Англия- казват се INFACOL.И аз съм решила живот и здраве да ползвам тях, дано успея да си ги набавя.
За мамите, на които се белят гърдите, бих казала,че трябва да сменят крема или олиото, с който се мажат.Не мисля,че трябва да има такива прояви.
И аз се включвам към въпроса за дърводелец- ако някой има полезна информация.......
И още нещо - София, какво представлява училището на Св.София и къде трябва да се запиша?
Толкова засега. Хубав и усмихнат ден на всички.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 067
Теди, честито! Много любов, щастие и дълъг семеен живот...!
Клюкарка, честит рожденники на теб!

Сега се връщам от лекциите на 9 Месеца, доста полезни неща научих Simple Smile

Горис, я кажи, със рокличка и синя ластичка на косата ли беше? Не посмях да се обадя, че не бях сигурна че си ти...  

# 18
  • Мнения: 255
Kluki, да ти е жив и здрав рожденника! Весел купон довечера и много да те слуша и помага !
Теди, честито, да сте живи и здрави, много да се обичате!
Pam, явно растат постоянно, щом толкова много се белят  Shocked Ако искаш пробвай освен с много мазен и с крем, който е овлажняващ...
Вчера концерта на Любе беше многооо готин. Изпяха почти всички любими на компанията песни, вокалиста говори само на руски, и май бяха приятно изненадани че половината песни ги пеем заедно с тях. Simple Smile Бебо не се бунтуваше изобщо, явно ще им е фен! Единственото ми поражение са леко отекли глезени и подбити петички - два часа стърчахме прави. Успяхме да се намерим с Габриела (от Велико Търново) на концерта, и да побъбрим в почивката - за бебета, кореми, кг., почивки и плажуване. Не помня дали има нейни снимки в албума, но за протокола - руса симпатяга  Simple Smile.

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 08:08 от Вени

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
ТУК  можете да прочетете повече за училището към св. София. Има и телефони за записване. Аз се записах преди около 3 седмици, така че побързайте ако имате мерак. Утре ще разкажа как е минало!

# 20
  • Мнения: 3 214
Klukarkata, честит рожденник - да ти е жив и здрав!
Теди, честито! Пожелавам ви дълъг и безоблачен брачен живот!
 
А моите очи че растат, растат...Незнам вече колко номера нагоре съм - няма спирка, но явно че и мазилото ще трябва да сменя. Благодаря ви за съветите!

# 21
  • Мнения: 2 332
Честит рожденник на Klukarkata! Много да те обича и глези!

Теди, честито бракуване!!! Един преподавател в ТУ казваше, че бракът означава едно и също нещо във всеки един смисъл  Laughing - но това беше прословутия Киро секирата, а както всички учили там знаят, не е съвсем наред човека Wink.

Интересна беше лекцията днес, макар че не бях съгласна с всичко, което д-рката каза... но май това е нормално Wink. Ако е била Горис - жалко, че не я познахме...

ЦвететУ, какво правиш - таман ти свикна с новия прякор и ти - хоп, и го сменяш... може би тестваш съобразителността ни? Wink

# 22
  • Мнения: 183
    Привет и от мен!
        Честит рожденик на Klukarkata! Да ти е жив и здрав! Весело изкарване довечера.   bigdance2
    Tedi, честито! Много да се обичате и уважавате!   luvbed И ноември да се радвате на сладко бебе! smile3504
    София, не е ли вече късно за записване? И колко се плаща? Ще съм ти благодарна ако ме ориентираш.
    Малеее вчера как се стреснах ако знаете. Като започнаха едни контракции към 22.00 часа, на често и продължителни. Но не бяха болезнени. Мъж ми опули едни очи  #Shocked  от страх. Изпих един но-шпа и положението се пооспокои. А на последък ме мъчи много кръста и така ме болят слабините като чели съм правила шпагат и съм се разчекнала. Някой има такива оплаквания и ако някой знае нещо по въпроса дали това и нормално или  не моля да ми отговори. Благодаря ви предварително!
    На всички лек и прохладен ден!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Не знам дали е късно, аз се записах преди 3-4 седмици. Обади се по телефона и попитай най-добре!

Безплатно е, то и затова е навалицата Wink

# 24
  • Мнения: 289
Здравейте, мили коремчета!  bouquet
Честит рожденик на Клюкарката и най-сърдечни благопожелания за щастие и споделеност на Теди!
Момичета, как издържате на натежалите коремчета - много ме боли кръста, беборанчо рита много, върти се...аз толкова бързо са изморявам...А сега предстоят най-тежките 2 месеца - и откъм кг, и за други притеснения...
Много се надявам в неделя да се видим на кръчмичката на Драгалевци...
Лек ден!

# 25
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет, момичета, аз съм била с роклята и синята ластичка. Реших да се облека със същата рокля като на снимката с Ивиче и Марена /не че имам голям избор сега Mr. Green/, дано ме познаете, ама човек като не е сигурен... Срещу мен беше sdsm. Аз така се чудих дали не беше и jenny_b с мъжа си и аха да попитам - тя изчезна някъде Praynig
Днес се записах и на безплатната тема към училище "Ма-ма", в понеделник от 15.00ч. Водят го тези мацки, дето представят АВЕНТ на другите лекции. Ако някой иска да сме заедно, може да се запише на 829-18-88 или на 0888/580-932, 0889/489-768.
Иначе аз ходих на училището в "Св.София" и сме много доволни, а и мъжът ми беше въодушевен. Лекцията ни води д-р Петров, много ми хареса. И 3D-то не беше лошо, само дето не съм сигурна, че е момиче Thinking.
И дано най-накрая да се запознаем в неделя, че така е много кофти - гледаш някоя мама и се чудиш: "Тя ли е, не е ли?".
И честит рожден ден на съпруга ти, Клюкарката! Да ти е живо и здраво мъжлето, много да те обича!
На Теди 91 - честито, горчиво и много любов!

# 26
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Здравейте момичета!
С удоволствие Ви чета, но за съжаление нямам свободно време да пиша.
Утре съм на ЖК в Шейново та реших да попитам дали няма случайно някоя от Вас там? Simple Smile
Да пийнем по едно кафенце сутринта. Аз съм в 08.45 ч. Много ще се радвам ако някоя от Вас е също там. Hug
Само се чудя аз ли съм само работещата. Така съжалявам, че нямам като Вас време да обикалям по лекциите и определено изоставам с инфото Wink

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 15:07 от Lussy

# 27
  • София
  • Мнения: 1 067
Привет, момичета, аз съм била с роклята и синята ластичка. Реших да се облека със същата рокля като на снимката с Ивиче и Марена /не че имам голям избор сега Mr. Green/, дано ме познаете, ама човек като не е сигурен... Срещу мен беше sdsm. Аз така се чудих дали не беше и jenny_b с мъжа си и аха да попитам - тя изчезна някъде Praynig

да, да тя беше а аз седях до тях... та затова така любопитно те оглеждах, ама нищо де, следващия път ще се обадя, поне сега не мога да те сбъркам Simple Smile

А темата в Ма-ма каква е? Или без тема...? И къде се провежда, аз по принцип съм свободна тогава, но не знам дали ще ми е наблизо..

Аз ще ходя на някака обиколка в Св. София на 9ти Септември... това същото ли е като училището, или става въпрос за различни неща....? Щото май това си включва не 3Д, а обикновен ехограф...или аз не съм разбрала...

# 28
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Момичета здравейте,
ще изнахалствам да ви помоля да гласувате за мен http://www.moetobebe.net/konkurs.php Силвия Кюркчиева
Не съм влизала от 5 дни и сте отворили нова тема, големи писателки сте!!
Целувам ви по големите тумбаци!!

# 29
  • Мнения: 2 673
Здравейте мамета! Най-сетне ми оправиха компа ...и не за 500 евро, а за 120 лева!!!! Абе мошеници!!!
   На всички мамета, които са имали ПРАЗНИК - рожден ден, годишнина и пр.. желая - здраве, късмет и много хубави мигове с бебоците...
   Аз вече съм по-добре, излизам, и дори ми се случват готини неща..Отпусна ме депресията. С нова прическа съм \от най-добрия салон\!! Скоро ще пусна нови снимки, но една дружка ще трябва да ме снима. Мамета аз имам рожден ден след четири дни на - 28 август навършвам 35 години. Няма да го отбелязвам кой знае как, но искам хубав подарък от половинката..нещо романтично..
  Мами въобще няма да чета какво сте изписали, защото трябва да се върна месец назад. Не знам до къде сте с покупките. Аз имам почти всички дрешки, завивки. За креватчето и количката по-късно, но ми се ще да си взема стерилизатор и шишета. В един магазин ми обясниха, че от Авент, по-добри са Веве комфорт. А най-евтиния стерелизатор за микровълнова открих в Кауфланд - 19. лева \Беротни\ а на други места са 25 лв...
 Айде стига за този следобяд..Поздрав на всички вас, много ми липсвахте!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт