Професионални серии за коса 138

  • 33 235
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 227
Искрица сподели като ползваш ампулите как си ги усетила (май сме със сходни коси), аз другата седмица чак ще ги пробвам.

Въпрос- ще се боядисвам и се чудя дали мога веднага след боята да направя терапията Клетка Майка на Алфапарф (взех концентрата за блясък) или на следващото миене ще мога да я направя чак? Чудя се дали ще даде ефект на запечатване на боята (пише че запазва цвета и има УВ филтри)?

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте! Пробвах от мостра маската на Лалга, в комбинация със Ш, който закупих на ЧП, доста е редичък, но пък е чудесен. Маската и уникална, мигновено я пожелах. Косата ми изглежда много добре, някак жилава, в същото време добре хидратирана, няма сухота, има и бонус - блясък. Коментираше се, разлика и в М. Моята от мостра беше доста гъста и жълтеникава. Много е икономична, мисля, че беше 15 мл., и на моята дълга до кръста коса ми беше съвсем достатъчна. Ако скоро сте купували с какъв цвят е вашата?

# 527
  • Мнения: 4 730
VanessaDE, благодаря за сайтовете, някои май съм ползвала преди ама съм ги забравила... Ще сравня цените... Grinning

А да знае някой от кой чужд сайт мога да купя терапията Cellula madre? Само в немския амазон я намирам, но няма доставка до Белгия...

# 528
  • Мнения: 490
Момичета, маската на Керастаз за боядисана коса с гъста, бяла консистенция ли е?

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Момичета, маската на Керастаз за боядисана коса с гъста, бяла консистенция ли е?

Да, моята е такава - гъста и бяла.

# 530
  • София
  • Мнения: 462
Искрица сподели като ползваш ампулите как си ги усетила (май сме със сходни коси), аз другата седмица чак ще ги пробвам.

Въпрос- ще се боядисвам и се чудя дали мога веднага след боята да направя терапията Клетка Майка на Алфапарф (взех концентрата за блясък) или на следващото миене ще мога да я направя чак? Чудя се дали ще даде ефект на запечатване на боята (пише че запазва цвета и има УВ филтри)?
Ползвам същата терапия и не бих ти препоръчала да я правиш след боядисване. На мен лично ми сваля от боята, когато я ползвам.

# 531
  • Мнения: 1 227
Искрица сподели като ползваш ампулите как си ги усетила (май сме със сходни коси), аз другата седмица чак ще ги пробвам.

Въпрос- ще се боядисвам и се чудя дали мога веднага след боята да направя терапията Клетка Майка на Алфапарф (взех концентрата за блясък) или на следващото миене ще мога да я направя чак? Чудя се дали ще даде ефект на запечатване на боята (пише че запазва цвета и има УВ филтри)?
Ползвам същата терапия и не бих ти препоръчала да я правиш след боядисване. На мен лично ми сваля от боята, когато я ползвам.

Може ли да споделиш какъв ефект виждаш от терапията, с какъв косъм си и колко често я правиш?

# 532
  • Мнения: 430
tremble87,

SunFlowerLady,

аз лично намирам Pro Longer за много по-добро изпълнение от серията за дълга коса на Kerastase. Но аз не обичам Еxtentioniste въобще. Даже я мразя. В събота в един салон ме измиха с нея, въпреки че предупредих, че не ми се отразява добре. Един час след фризьора косата ми беше разплетена кошница по дължините и с бразди в основата от слепени корени.
Ама верно не ти се отразява добре Керастаз. Аз съм се къпала 2-3 пъти със серията Ш+маска+термо крема и косата ми стана мека, подредена, без много фриз... ако я оставя да изсъхне без да я суша с четка става на хубави къдрици които не стърчат на горе или на страни а надолу 1 до друга... затова мисля че ми се отразява добре, но ми е любопитен и про лонгар-а защото съм използвала на Лореал за много увредена коса маската и си спомням че бях доволна....

# 533
  • София
  • Мнения: 462
Искрица сподели като ползваш ампулите как си ги усетила (май сме със сходни коси), аз другата седмица чак ще ги пробвам.

Въпрос- ще се боядисвам и се чудя дали мога веднага след боята да направя терапията Клетка Майка на Алфапарф (взех концентрата за блясък) или на следващото миене ще мога да я направя чак? Чудя се дали ще даде ефект на запечатване на боята (пише че запазва цвета и има УВ филтри)?
Ползвам същата терапия и не бих ти препоръчала да я правиш след боядисване. На мен лично ми сваля от боята, когато я ползвам.

Може ли да споделиш какъв ефект виждаш от терапията, с какъв косъм си и колко често я правиш?
Една-две страници назад съм дала снимки на косата си, нормален косъм, леко сухи краища и фрийз в  дължините. Терапията я намирам за приятна, но в момента няма особено уау ефект. Последно време я използвам рядко. На боядисана коса на един месец ми направи петна на тениската и след като я отмих видимо ми беше паднал цвета. Преди година я ползвах много често и ми действаше прекрасно, но тогава и косата ми беше в много по-добро състояние от сега.

# 534
  • Мнения: 3 413
Момичета, маската на Керастаз за боядисана коса с гъста, бяла консистенция ли е?

Да, моята е такава - гъста и бяла.
Добре ли хидратира? Ползвала съм я преди години - миришеше на малини. Силна хидратация ли е?

# 535
  • Мнения: 490
Ми не съм особено впечатлена от маската за боядисана коса. И затова и попитах каква е консистенцията, да не би да е някакво менте. От Парфимо я взех. Иначе обем имаше косата ми, но беше една хвърчаща и суха. Маската нутритив за суха коса като че ли е е по - хидратираща.

# 536
  • Мнения: 489
Хайде сега дайте идея за как за коса, който да запазва формата и да дава обем🙏

# 537
  • Мнения: 1 666
От известно време имам следното чудене Thinking
Ако се прави всеки месец терапия с Олаплекс - не като плекс към боя, а само терапия, дали няма да е достатъчно, за да поддържа косата във форма и човек спокойно да си кара с две, максимум три сери? Как мислите?

# 538
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Ако добавиш и Еластисайзър  бих минала с Меди Хидрокленс и маска Епруваж плюс Маракеш за връхчета и термика за дълга коса Grinning. Олаплекс обаче ползвам и в боята и за бързи терапийки и поне една стойностна целодневна терапия. Последния път при боядисване изкарах повече от 24ч. със стъпка 2 на главата от мързел и липса на време да се занимавам.

# 539
  • Мнения: 1 666
Имам всичко изброено от теб. Обаче непрекъснато се хвърлям на нови възхвалявани серии, къде ми пасват, къде не ми пасват. И се чудя от оня ден така и така хвърлям пари на вятъра за толкова козметика, която седи в шкафа, та не е ли по-добре да инвестирам в Олаплекс (ето сега е на хубава цена в Нотино) и да не се занимавам повече с глупости. И май така ще направя Grinning

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 00:07 от Viktoriai

Общи условия

Активация на акаунт