Декември чакам с нетърпение да прегърна бебчо с умиление

  • 16 958
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 967
Явно всички сме с някакво течение. Това поне звучи леко успокоително, не че е приятно, де.
Момичета - на мен от днес вече ми остават 100 дни до края.  Започва обратното броене.
И Понтес...моля те, не чети такива работи. Изобщо не влизай да четеш за разни проблеми, това само натоварва. Аз отдавна се отказах, само тук влизам в нашата темичка. И сега да ви се похваля. Моята братовчедка вчера ме изненада страхотно за рождения ми ден - съобщи на мен първо за нейните две чертички.  Тя ще бъде от майските майчета. Сега отиде на лекар за потвърждение.  Много се радвам, защото миналия път също заедно бяхме бременни, макар и само с месец разлика.  На нея уви й се наложи да направи аборт през март по медицински причини, което много ни разстрои.  Сега обаче дано вече всичко е наред!

# 256
  • София
  • Мнения: 721
Virginity, сигурно наистина звуча все едно се притеснявам нон стоп за нещо, но в действителност не е така. Дори се чувствам много спокойна и щастлива последните седмици. Но понеже напоследък се опитвам да ходя всеки ден пеша и получавам като походя някаква болка отдясно и отпред на корема, доста силна...и като го свързвам и с течението....реших да попитам. Като си седя не ме боли, но като походя 10-15 мин ме заболява  Rolling Eyes
В четвъртък съм на ЖК и се надявам всичко да си е наред.
Betty L., и при мен започна обратното броене, лелееее, как си лети времето Simple Smile Crazy

Nikki_Ivanova, много сладурски снимки! Никъв кит не видях Simple Smile) Но пак ми се приходи на моренце...

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 14:48 от pontes

# 257
  • Мнения: 3 323
sorry, no nemam klaviatura za malko.
da pontes vazmozno e da iztichat po malko, v ag-to si imat edni lentichki-testeri s koito pravat proba. a ti kakto v onja razkaz na jerom jerom - izpalnjavai kakvoto ti kaze lekara i ne se zanimavai s nesta deto ne gi razbiras.
kazete kakvi sa tea ednokratni gasti za razdane , che da se posmea oste malko. tkiva ste mi sladurki kato cheta kakvi nenuzni nesta kupuvate. ama kato vi e merak...
aide ako nekoi si kupi oste nesto da kazva che nesto neska mi e krivo - da si oprava nastroenieto.

# 258
  • Мнения: 572
pontes, къде видя снимки на Ники Иванова?  Shocked

# 259
  • София
  • Мнения: 721
pontes, къде видя снимки на Ники Иванова?  Shocked

Ми в албума! Ама не с коремчетата, а другия за Декемврийска мама голяма сладурана Simple Smile

# 260
привет и от мен! нямаше ме само 3 дни за уикенда и немога да смога да прочета всичко  ooooh! по въпроса за течението и аз имам, но ме успокоиха, че е нормално. девойката ми буйства здраво! в сряда като бяхме на лекар, в момента, в който сложиха уреда на корема ми, за да и мерят тоновете, незнам как го нацели точно, но такъв шут би точно там, че на доктора му отскочи ръката  #Crazy сега ме е свил стомаха, май гастрита пак се обажда и незнам какво да пия  newsm78 а за покупките определено не съм се разбързала, въпреки, че много ми се иска, но нямамме апартамент все още и няма къде да ги слагам

# 261
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета,най-новото при мен е че си смених гинеколожката.За пореден път "мойта" не беше в кабинета / отпуска била - без да каже/ тел.не си вдига,не иска да ме преглежда - е стига толкоз. #2gunfireСлед доста строг разговор между "свеки",мъжо и личния лекар, много бързо ме прехвърлика при друга.Жената ми записа час другата седмица,пък ще видим как ще процедираме.Утре надявям се за последно да се ядосвам със старата,но дано да е за добро. thumbsup

# 262
  • Мнения: 572
Да, бе, верно, ами аз отдавна не влизам в другите ни албуми!...
Ники, много си готина, аз си те представях като аватара ти и не ми харесваше много, но сега имам позитивно чувство!  Wink
Дайте още снимки на коремчета...

Мен тази нощ и този ден бебето ме скъса от побой, направо мини-кеч-звезда. Коремът ми се виждаше как мърда  hahaha много ми е смешно.

А пък днес ни е годишнината от сватбата - лелеее като си представя ква кльоща бях!!! ..и как ми се изхлузваше бюстието...а сега ....малко пъпешче меко казано.

 cook черпя за увенчаването на любовта!... и съжителството Joy

# 263
  • Мнения: 3 323
 1dating txtloves preggo  ylinfant newsm05 newsm06
Честито на Сара !!! Много, много години любов!!!

# 264
  • София
  • Мнения: 721
Сара, честита ви годишнина!!!
  bouquet

Мнооооооого любов и усмивки и приятни изненади от живота!
 
И много, много Two Hearts Two Hearts kiss  remybussi kiss spoko hug

# 265
  • Варна
  • Мнения: 893
честито! цял живот от любов и щастие да не се отървете! Grinning

# 266
момичета как мислите да ни се казва следващата темичка на мен ми харесват   Simple Smile     За ДЕКЕМВРИ вече сме готови,имаме си легълца и дрешки нови"
"Мама с нетърпение очаква, през Декември бебче ще я  радва

# 267
  • Варна
  • Мнения: 893
и аз харесвам и двете но тъй като повечето мами не ги е втресла още шопинг манията предлагам за новата тема да сложим това:
"Мама с нетърпение очаква, през Декември бебче ще я  радва"
а "За ДЕКЕМВРИ вече сме готови,имаме си легълца и дрешки нови"
да го запазим за по-нататък когато наистина ще е актуално за всички  Wink

# 268
аз съм за   Simple Smile  За ДЕКЕМВРИ вече сме готови,имаме си легълца и дрешки нови

# 269
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И според мен повечето още не са напазарували легълца така че "Мама с нетърпение очаква, през Декември бебче ще я  радва" ще пасва повече.

Общи условия

Активация на акаунт