БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...

  • 14 539
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 695
Помощ! Става студено, а аз дебелея. Не знам от къде да си купя дрехи за бременни. Много харесвам дънките за бременни. Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя хубави дрешки? Студено ми е вече с летните панталонки ... Sad
А тъкмо започнах да се съвземам от гаденето и да излизам ...
на ул"Републиканска" малко след като преминеш "Кирил и Методий" в посока пощата има едно магазинче продават много хубави дрешки.
В подлеза на Операта също има един
В пазар Бургас на Александровска над Бизнес клуба и Астрата.
аз поне за тези трите се сещам newsm78 Peace

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, да ми препоръчате добър неврохирург за възрастен?

# 77
  • Мнения: 48
Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията. Рожденият ден мина много добре, но на тази възраст вече можеш спокойно да оставиш децата да се забавляват под надзора на каките в Макдоналдс и да се почерпиш с родителите на някое близко заведение.  Марианче, благодаря за инфото. Майка ми търси точно такава почивка, но вече успяла да намери нещо на такава цена, ако не стане за там ще ти искам телефони. Ти обажда ли се на лекарката да и кажеш как е Теди? Тя и по телефона може да ти каже какво да вземате, защото вече се познавате добре. Всички болни дечица - оправяйте се по-бързо и хайде пак по разходки!

# 78
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 758
Е здрасти и от нас два дни немога да вляза всайта и пак изписали изписали.ние в понеделник сме на рожден ден на лалуната  в  славейков там има къде да се скриеш и от дъжда .майката на детенцето даже и покани ни направи.тортата и балоните и всичко за рождения ден ще се носи от тях само доколкото знам ще си поръчваме безалкохолно Има и кухня май защото са предложили и палачинки за децата.При нас нищо ново.Вече се оправихме от летния вирус и ние имахме температура 5 дни и много трудно я свалихме докато не почнахме антибиотика не мина вируса дори два пи мария.Е честито и на  Цачи и ние смимка гласувахме за теб .Радвам се че спечели.

# 79
  • Мнения: 237
Здравейте,момичета!!!Много ми липсвахте newsm47 И аз съм от завърналите се отпускари(отпускарски жени де)Пак сте изписали много,ама така е -като нямам време и да чета Sad
Ренито,май те видях днес на Лабиринта.Може и да бъркам newsm78Мислех да се обадя на тръгване,ама ти влезна вътре(или тази ,която взех за теб)

# 80
  • Мнения: 1 035
мами,коя от вас  беше препоръчала хомеопат в Бургас.....като не ми е трябвало до сега и не съм обръщала внимание,но ве4е ми писна да гледам детето си болно....и съм решила,че др седмица ще я заведа при някой хомеопат......
а трябва ли да я здрава за първия преглед или не  newsm78

Благодаря   bouquet

# 81
  • Мнения: 1 035
днес ходих при фризьорка и съм с нова прическа..... с филирана коса,изправена и с ки4ури на вафли4ки  Party
моми4ето не е професионалистка,даже в момента кара курса и аз и мъжо и бяхме опитни зайчета  Laughing ,но тя се справи блестящо .......
ако сте заинтересовани,вижте ТУК

# 82
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
здравейте от мен!
soleada,ние ходехме при докторката,каза ,че гърдите са чисти,даде и лекарство,самата тя забеляза колко по-спокойна е от преди теди. днес не е вдигала температура,дивее си ,само дето не яде,ама ще прояде,за това не се тревожа.иначе на трявна е много хубаво,чисто,спокойно,и вечер става мнооооого студено,около 10 градуса.там наистина си почиваш от шума и жегата в бургас.
айде лека нощ на всички

# 83
  • Мнения: 1 035
днес ходих при фризьорка и съм с нова прическа..... с филирана коса,изправена и с ки4ури на вафли4ки  Party
моми4ето не е професионалистка,даже в момента кара курса и аз и мъжо и бяхме опитни зайчета  Laughing ,но тя се справи блестящо .......
ако сте заинтересовани,вижте ТУК

ето и снимката  Peace

# 84
  • Мнения: 68
Здравете!
Наши познати ще отварят частна детска градина в Бургас, но имат идея да е в село на 15 км.от Бургас. В момента строят къщата, която ще е с всякакви удобства за децата, с двор за игра, с квалифицирани преподаватели. Транспорта ще е осигурен от градината. Та питането ми е какво е вашето мнение за такава градина. Вие бихте ли пратили децата си на такава детска градина? На моите дъщери пролетта им предстои да тръгнат на градина, така че всякакви мнения ще са ми от полза

# 85
  • Варна
  • Мнения: 11 340
valichka, напиши малко повече за идеята на твоите познати! Има доста важни неща, които трябва да се знаят от родителите, преди да поверят детето си на някого. Например - какъв ще е персонала, клко големи ще са групите, за каква възраст, каква ще е таксата, какво ще предложат в повече от това, което осигуряват държавните детски ясли/ градини. И моята дъщеря ще тръгва напролет на градина. Трудно ще бъда убедена обаче, че детско заведение, току-що отворило врати, ще е по-добро от такова, в което работят специалисти от 20-тина години... Не знам, може би съм малко резервирана по отношение на частните инициативи в тази насока - все ми се струва, че основната идея е печалбата, а не грижите за детето ми... Thinking

# 86
  • Мнения: 687
Аз искам да ви питам, ако сте започнали с есенните покупки, кои магазини са добре заредени вече? Че нямам никакво време да обикалям, а трябва да обновяваме гардероба.
Вчера проверих около Младост какво е положението, но не успях да купя почти нищо Confused Трябват ми няколко анцуга или други спортни панталони подходящи за градината, тънки блузки с дълъг ръкав, есенно яке, ей такива неща. Добре, че поне обувките от пролетта му стават, та ще купувам направо зимни като благоволят да заредят естествено Simple Smile

# 87
  • Мнения: 598
Това за детската градина ми звучи суперрр, още повече, че и аз наскоро мислих върху тази идея  Thinking, но стигнах до извода, че ако го направя както аз искам, то ще трябва по цял ден да седя там, за да съм сигурна в това, че на децата се обръща нужното внимание и т.н., а тази перспектива като, че ли не ми харесва много, по цял ден с деца на главата, не е за мен май. И колко ще е таксата? В интернет като търсих други подобни заведения в София таксите им са над 200лв на месец  newsm78. Аз сметнах, че минимума май е две жени, с една група от 15 деца и да дават по 150лв такса на месец ... Но наистина сега в градините е някакъв ужас. Майка ми е детска учителка и каза, че наесен щели да са 36 деца в група и то малки деца - три годишни. И това един човек да ги гледа. И май няма законово ограничение колко да са децата. Колкото легла имало - толкова  Shocked.

Според мен трябва да подготвим един протест !!!
 Цачи ти обикновенно си по организацията, давай тука едно рамо
  Mr. Green.


Тъкмо за 15-ти септември, ако успеем да се организираме ще се получи добре. Няма да стане работата само с частни градини. Добре е да се открият някои от тези старите градини, които до преди няколко години упорито закриваха. Имаше такива съкращения по едно време при детските учителки ...  ooooh! А сега? Няма места за децата. Хайде общината да отвори тези заведения дето ги е затворила  #Cussing out. В други области вече ставали такива работи.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:04 от Танина

# 88
  • Мнения: 953
КАНЯ всички желаещи и интерисуващи се от продуктите на АКВА СОРС на среща-лекция на

01.09 /петък/  от 18,00 часа в Учебен Център "Зорница"
- под новата болница

 welcome
Аз се интерисувам но не мога да дойда трябва да си взема детето и няма кой да я гледа.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Утре ще има ли среща на Патиланското?
Иначе за протеста ме пишете и мен - нямало места в градините и яслите - ми да назначат хора и да направят още групи, брей че им се свидят паричките.

Общи условия

Активация на акаунт