Тренировки в домашни условия - 105

  • 37 600
  • 757
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 491
Беси е абсолютно съвършенство! Агент, страхотни ръце, а и много си фатална:heart_eyes:
Аз правя само такъв тип тренировки, в които не мога да си позволя големи тежести. Май метаболитни или интервални ги наричате. Тренирам с гири по пет килограма най- често. Ползвам и тройки. От две години съм едни и същи килограми- плюс- минус един, два.
По- скоро имам обем, а не релеф на ръцете, но истината е, че си ги харесвам, като знам от каква ужасна стартова позиция почнах
За домашната работа- мога да вдигам доста тежко- нося чували с фураж, дърва и пр.
Ние сме на почивка в една вила и тренирам навън в двора, защото много ме зарежда. Но пък ми е малко неудобно за някои изчанчени упражнения на Руми от 90 ДП, ниво три. Затова отново почнах с любимите тренировки на Кристин Къри. Тичам и по една асфалтова пътека в планината, което е страхотен кеф Няма нито един човек.

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 07:01 от Amanda.D

# 481
  • Мнения: 10 012

Dez, ти толкова често гониш мерна единица, дали ще е скорост/време/вдигнати кг за тренировка, че съвсем не ми е ясно как не изяждаш света!

Agent, аз общо взето го изяждам, затова все гоня Михаля и митичния релеф на краката, който все повече ми изглежда като Фата Моргана. Ама почти съм там! Като всяко лято. Laughing

Спящи деца носех лесно, но не си признах, че миналия месец, мерейки летния си куфар така се сецнах, че не можех 2 седмици да тренирам като хората. Не бях чак толкова зле, ходех нормално, но тичах бавно, и не можех да си сложа дланите на земята. Големи неща не стават за манипулиране с правилна техника.
Кой ли ме кара да нося 6 чифта обувки, и не знам какво още.....

Днес ме чакат тичане (като спре да лее, или поне намали), и горна част- любимата ми тренировка за рамо.

# 482
  • Мнения: 4 745
Чизел баланс,най -после понаваксах с нейните повторения и се поозорих ❤️
Пия протеин и ще си правя препечени филийки с яйца.Имам един въпрос за тези ,които живеят в Бг,какъв черен хляб си взимате ,аз за сега съм на бонус и един от Лидъл,но съм отворена за предло жения ,колкото по черен ,толкова по добре .

# 483
  • Мнения: 7 749
Отчитам йога, мобилност и 5 км сутрешна разходка по прохладнина. А тепърва допих второто кафе.

Фрейм, в Бг купувам руски черен хляб (от руските магазини), както и един "Рейнски". Последният беше поизчезнал от полезрението ми последните няколко години, но с радост го открих отново.

# 484
  • Мнения: 4 406
Днес крака. Преоткрих и високите външни стъби с 2х5 кг. Последно упражнение беше!

Кардио сега не правя. Да живееш в село и в къща изразходваш много повече. Магазините са на километър. Милион пъти слизане и качване първи, втори етаж. В градината се завъртиш за нещо!

# 485
  • Мнения: 2 461
Корем мечта, седмица 2, ден 5, без мини, защото Руми каза да прескочим, а и нещо се чувствам изморена...
Мисля, че бонус и тонус са най-преоръчваните, аз си купувам Вита.

# 486
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
За черен хляб (истински) май трябва за търсите по-бутикови малки пекарни. Масовките по магазините се правят с нормално брашно плюс малко добавка. Това от вътрешна информация от две различни места го знам - от доставчик на суровини и от хлебар в известна софийска пекарна. Вторият каза, че ако видим и подушим въпросната добавка, тва никога няма да го ядем! Joy Аз предпочитам да си правя хляб у нас. И брашното може да не е много чисто, во все пак следя останалото! Simple Smile

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Е, този с добавките си личи отдалеч, пуФкав е. Черния хляб трябва да е клисав и тухлест. В интересен на истината и аз смятам, че на Бонус е ок. Аз, когато купувам, купувам на Лидъл ръжено - пшеничния, той има и квас и леко киселее, много ми харесва. Но, като Непо, обичам да меся. В последно време обаче ме мързи, та караме на купешки. 1 хляб 1 седмица 😀. По принцип си мисля че пълнозърнест, ама тип скандинавски, с цели всякакви зърна, е най-добре, но по магазините няма, а аз се сещам рядко да правя, а и повече прилича на крекер, отколкото на хляб.
За днес ХиЧ, Чизъл аджилити. Все още не сме възстановили и ми дойде малко тегаво, но се справих.
Весел ден!

# 488
  • Мнения: 4 745
Ами аз точно бонуса и този лидълския с кваса ям!

# 489
  • Мнения: X
Днес ето това кардио от ФБ - https://youtu.be/Ea6o73uwVYM

Поиграх си малко с ББ днес
Скрит текст:
Има вариант за сваляне на тренировките от телефон (Android & iPhone) & iPad. Това си е стандартно. На компютър не могат да се свалят. Не си спомням какви extensions имам за YouTube и други онлайн видеа, но определено не работят за ББ. Промо видеото на Autumn не го намирам.

# 490
  • Мнения: 4 406
За днес едночасово на Деби за цялото тяло. Нещо не бях настроена за бурни и тежки тренировки.

От месец съм спряла всякакъв алкохол. По принцип ефектът от спиране на алкохол съм го наблюдавала към края на втория месец. Звуча като алкохолик Stuck Out Tongue Winking Eye Това и по-стриктно в храната има ефект!

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 05:58 от Jerry F

# 491
  • Мнения: 571
Хляб ям само ако аз си го напрявя, но напоследък се опитвам да се храня по-протеиново, че съвсем отиде коня у ряката с килата.
Отчитам един час боди пъмп пред вентилатора...Много ми е тегаво да тренирам вечер, но сутрин не ми стига времето напоследък. Надявам се да се сдобием с климатик до края на месеца (след което няма да ми трябва) но поне ще съм ок следващото лято.

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 794
Снощи колело 20 мин. - 15/30 и после Knee-Friendly кардио на Каси Хо. Днес кантара отчете 700 гр. по-малко, надявам се вече да тръгне стабилно надолу.
Почти всяка вечер сме навън с приятели и не ми остава време да огледам някоя програма и да тренирам по нея. Да не говорим за храната навън.

# 493
  • Мнения: 361
Хляб не помня от кога не съм купувала. И аз като Непо предпочитам да си го напрвя, поне знам какво има в него, а ми харесва и да експериментирам с различни брашна.
За днес крака и дупе - силова и пилатес.

# 494
  • Мнения: X
Хляб купувам един протеинов, около 4 лв но ми е вкусен и като ми се дояде сандвич върши много добра работа.
Поздрави от една дебеланка. Не ми стигнаха 8 км по относително равен терен. Или ще направя нещо с ластици в квартирата или ще вървя доста пеша. Второто обаче много ме уморява и ме заболява кръста от него.
https://photos.app.goo.gl/3J1vAKTr2MC9dtjAA

Общи условия

Активация на акаунт