Тренировки в домашни условия - 105

  • 37 362
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 174
Дух, много е приятна е тази алея в Приморско. До Перла ли карате? Ние изкарахме два месеца в ММЦ. Бих препоръчала маршрута до Китен, но има нагорнище и не знам дали е подходящ, но гледките са върховни.

Sprinkles, с каква програма се свалят?

Вчера по програма Legs от the work. Днес почивам и съм много щастлива, тъй като съм със зверска МТ на глутес. Тренировката беше доста изтощителна и на моменти ми се искаше да се откажа. 😄

# 496
  • Мнения: X
Беси, карахме от перла Едно до онзи другия перла, на другия плаж и малко в гората. Но мен в гората ме е страх, че може да подхлъзнал по камъчета или пясък и да падна. Иначе за нанагорно зависи от денивелацията, но по скоро се справям добре все още. Той тича, аз карам. Утре ще пробваме твоят маршрут, ако е невъзможно за мен просто ще се върна или ще бутам.

# 497
  • Мнения: 1 095
Здравейте, бихте ли споделили вашата любима тренировка за долна част на корем- нещо 10-15 мин.
Благодаря

# 498
  • Мнения: 9 595
Имах голямо желание да се похваля, че успях в рамките на 5 дни да направя преход, 3 разходки бързо ходене в пресечена местност от по 9 км и една тренировка 30 мин гребане  (5.35 км) + 15 мин кростренажор, но трябва да се оплача, че си сецнах кръста:)).
Мисля, ако намеря будали да ми гледат децата или самите деца склонят да вземат подкуп и да дойдат с мен, да си правя разходките бавничко докато се възстанови кръстът.
Според вас PiYo подходяща ли е за дете на 12? Целта е раздвижване и елиминиране на влиянието на ранния пубертет?

# 499
  • Мнения: X
Днес 10 км бягане.

Winder, пожелавам ти бързо да премине! За PiYo не знам- ако на детето му допадне - защо не. Тони и Шон имат програми за деца - не знам доколко са подходящи, но може да ги погледнеш.

Дух, приятна почивка!

Беси,
Скрит текст:
на самия апп си има бутон за сваляне, но аз съм с платената версия, не знам другите как са. Иначе ако питаш за видео от YouTube, Вимео, платформата на Руми и т.н. се свалят с extension, който сваляш на твоя интернет браузър. Но extension-a, който аз имам, не работи за ББ. Аз винаги съм си мислела, че ВК по този начин ги свалят, но може би ги свалят през телефон/iPad и после прехвърлят на компютър. Ето скрийншот от апп-а

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 19:25 от Анонимен

# 500
  • Мнения: 7 476
Вчера завърших деня със 17 км извървяни. Днес, ако не беше заваляло като из ведро /и още вали/, щях пак да съм толкова. Иначе- до момента 7. Плюс йогата и мобилността до тук.

Windekind,, защо не? Ако му харесва и допада на детето- идеалка.
Иначе може да погледнете /заедно, за да видите дали ще има ''click'' Simple Smile / и ЛесМилс платформата. Там има секции за деца, подредени по възраст. На щерката не й допадат, тя прави други неща, но брат й ги пуска от време- навреме и им се кефи като цяло. Има и две седмици фрии период.

ПП. Спринкълс, а това със свалянето дали не е опция само, докато ти тече абонаментът? Срещала съм аналогични в разни платени абонаменти. Сваляш го за гледане офлайн /от комп не става/, но в момента, в който ти изтече абонаментът, файловете вече не са достъпни и не могат да се възпроизвеждат.

# 501
  • Мнения: 9 988
Здравейте, бихте ли споделили вашата любима тренировка за долна част на корем- нещо 10-15 мин.
Благодаря

Christine Khuri:
https://www.youtube.com/watch?v=q6NIWNnvOK0

Oт мен днес 13км тичане в терен, довечера крака. Сега релаксирам заслужено.

# 502
  • Мнения: X
ПП. Спринкълс, а това със свалянето дали не е опция само, докато ти тече абонаментът? Срещала съм аналогични в разни платени абонаменти. Сваляш го за гледане офлайн /от комп не става/, но в момента, в който ти изтече абонаментът, файловете вече не са достъпни и не могат да се възпроизвеждат.

Тили,
Скрит текст:
предполагам ако абонаментът ти изтече, че не можеш да ги гледаш. Аз никога не съм сваляла тренировки на телефона, просто защото не ми се е налагало. Трябва да има някакъв вариант - или да се прехвърлят на компютър или да се свалят с друг тип extension. ВК са го измислили по някакъв начин Simple Smile

# 503
  • Мнения: 571
За днеска 10км. хайк през гората. Щеше ми се още, обаче хлапетата с нас се измориха. Да се оплача, че ми отиде усвет протеиновото хранене с узрялата смокиня в двора.

# 504
  • Мнения: X
Здравейте! Леко ме нямаше, липсваше ми вашата отдаденост, но сме в някакъв омагьосън кръг на проблеми. Но няма да мрънкам, искам да кажа, че още доста няма да има...Тъкмо започнах да се харесвам пак в огледалото и опаа - 9 месеца ще трупам, вместо да свалям, е, вече останаха малко над 6 всъщност Grinning Нооо, това е желана новина, та идвам да се похваля и ако някой е попадал на нещо ново и интересно за бременни, да метне един линк, ако може! Вие дерзайте!

# 505
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
ДиваОрхидея, чудесна новина! Усмихна ми деня! Леко бременеене! Hug

# 506
  • Мнения: X
Орхидея, честито. И моят човек вчера ми изцепи нещо от типа на "е, ще си влезеш във форма след второто?" На което аз направих поглед тип "ти чуваш ли се?!", а той бодро продължи "в няма много да се бавим сега, едно след друго и готово" викам си брей какви планове имал за моето тяло... Не че по принцип не искам и аз едно след друго, но ми стана забавно.
Спринкълс, благодаря Heart
Беси, мерси за идеята. Днес го минахме маршрута, беше много добре. Неудобно беше само, че явно меките ми части и лигавици са ми чувствителни и по-набъбнали и като минаваме през дупки ме боли, а дупки да искаш по пътя. Раздрах си единственият клин за бременни дълъг на несесера на колелото, понеже явно наедрялите ми бедра опираха. Но като цяло ми беше по възможностите и се радвам, 15 км с колелото днес Simple Smile

# 507
  • Мнения: 4 406
Орхи, честито! Лека и безпроблемна!

16 км тук в околностите. Като не бях ходила отдавна, нещо се изморявах. После ми дойде идеята да си понакупя парцалки. И за шопинга никаква умора нямах Simple Smile

# 508
  • Мнения: 1 174
Орхидея, честито и от мен! Лека и безпроблемна да е!

Продължавам с The work. Много ми харесва засега, въпреки че през повечето време съм извън зоната си на комфорт. Grinning Все още не мога да сядам след Legs. Ставането също ми е трудно, но като се раздвижа не усещам болка. Joy За днес, Еndurance and Agility. Мацката от каста я признавам. Справи се без проблем с тази тренировка. Аз бях като мъжете охках и спирах на моменти да си поема въздух. Joy

# 509
  • Мнения: 2 874
Чета и завиждам. Моето кине е фитнес талибан (то и какво очаквам от туземците??). Днес ми обяви, че ако зависело от нея, щяла да забрани коремни преси на жените въобще и завинаги. Не че се натискам да ги почвам, но все пак. Поне разреши леко кардио с упражнения със собствено тегло, така че се надявам тези дни да подновя отчетите.

Общи условия

Активация на акаунт