Тренировки в домашни условия - 105

  • 37 602
  • 757
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 461
Орхидея, много се радвам за вас Heart Честито, лека бременост до края и леко раждане!

Вчера почивах, защото имах нужда. За днес Корем мечта седмица 3, ден 1 и около 2 часа разходки с количката.

# 511
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Орхидейо, каква прекрасна новина! Hug
Твоят невероятен син има нужда от конкуренция Simple Smile Лека да е!

Чета и завиждам. Моето кине е фитнес талибан (то и какво очаквам от туземците??). Днес ми обяви, че ако зависело от нея, щяла да забрани коремни преси на жените въобще и завинаги.
Звезди, а какви аргументи извади кинезитерапевтката ти!?


# 512
  • Мнения: 2 877
Разви теория, според която при натоварване на долната и горната част на коремната стена( за нагледност ме кара да правя коремни преси и махове с крака) средната част се притискала, ставала на топка и бивала избутвана напред, поради което стърчала.

# 513
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Well, не мога да кажа, че не е права жената, но ние И Шварценегер нали затова правим вакуумки, че да я приберем Wink

Майтапът настрана, но това е доста добре известен феномен във фитнес средите при преработване на коремните мускули. Но има и вакуумки Grinning

# 514
  • Мнения: X
Добро утро. Гореща и гадна нощ. Болките в кръста са нетърпими и още в 7 се изтопорчих на крайморската алея с една prenatal yoga for back pain and aquatics stretch, а след нея една тренировка на Body fit by Amy

# 515
  • Мнения: 4 406
Сутринта се готвя за преход. В 4.30 гледам от терасата там, където мисля да ходя в Рила, едни светкавици... После и тук заваля. Друг ден...

И крака днес. Колкото да ми дойде по-бързо МЦ Simple Smile

# 516
  • Мнения: 1 109
Агентче, може ли малко да разкажеш за този вакуум 😘

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Дива Орхидея , прекрасна новина! Лека и безпроблемна бременност и чуден финал! 💓
Духи, дано поминат тези болки и се насладиш на спокойствие 🤗
Ние бяхме 2 дена в Балкана, вчера направихме огромен преход, над 10 Часа, 34 км, 58800 крачки 😱, и в резултат днес имам мазоли на краката, едвам ходя. И не съм отслабнала, пххххх. Па и не ядох много. Днес прехода беше доста по-малък, едно малко връхче, колкото да се раздвижим, та пак няма да тренирам. Вероятно утре обаче ще действаме, че тази програма не можем да я добутаме до края с тези планини, а по план до 21.08 за морето точно трябваше да свърши и след това да хващаме друго. Да, ама не. Поне, за съжаление, до края на месеца няма планини за нас, та ще си тренираме повечко.
Весела вечер на всички!

# 518
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Агентче, може ли малко да разкажеш за този вакуум 😘
Разбира се! Самоцитирам си поста от 4-ти Юли тази година:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1226601.msg41014867#msg41014867

Скрит текст:
Zwezdi4, онзи ден си мислех за вас, докато слушах тази многoсловна кака, която показваше интерeсна вариация на вакуумките - vacuum twists.



PS Страхотно е, че кърмиш! Не за нещо друго, ама благодатно е за психиката...

PS2 Sprinkles, ЕВАЛА!

PS3 Вакумките са единственото упражнение за корем/core, което някога съм обичала. Имах години, в които ги правех по няколко пъти на ден и то с голям кеф! Йога вариациите Uddiyana Bandha/Nauli Kriya ми ги показа един екс... както и да е - това е дълга и пикантна история!





И една шведка за баланс Wink


Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 07:45 от Agent Provocateur

# 519
  • Мнения: X
Ризова, вие сте шампиони! Браво!

Орхидея, прекрасна новина! Лека бременност до края!

Отчет, ето тази тренирока от ФБ - акцент корем. https://youtu.be/XNs8GNDlJgM Не мога да реша дали ми хареса - натоварва, но през цялото време имах чувство, че не изпълнявам упражненията правилно и че натоварването трябва да е по-голямо. Ако успея да се организирам, довечева (мое време) ще пробвам да направя йога с Витас.

# 520
  • Мнения: 571
Мдамммм като съм се окарантинила и омързеливила сега нека ми, ама и вие сте виновни...че сте ми стимул, хахаха...
Нали отчетох един боди пъмп, сега си страдам кротко втори ден с една зверска мускулна треска и се проклетосвам сама за прекаления ентусиазъм Simple Smile)))

Орхи, мисля си че ти честитих, но не си намирам поста...честито още веднъж!
Духи,  болки в гърба разкарвам с висене - хващаш се за нещо и оставяш тялото си да виси. Аз ползвам един йога хамак за целта.
Отивам да направя една нещастна и кратка йога, по скоро за отчета отколкото за тренировката Purple Heart

# 521
  • Мнения: X
И аз съм за Вакуумката. В една от фитнес програмите я имах и ми допада.
Люба Heart
Едира, по принцип помага, да. Но не смея. Преди години не направих хубаво загряване и при тренировка си изметнах рамото. Сега с цялото това наедряване не зная дали ръцете ми ще издържат собственото тегло.

След йогата и тренировката, поне спах нощес без болки. Най-силни са при ходене след 15-20 минути. С колелото нямам проблем, със спининг а също, с фитнеса и тренировките с тежести също, но ходенето пеша е най-трудното нещо за мене в момента.
Отчет ще дам по-късно. В края на града има стадион, ще караме до там, там той ще тича, аз ще направя някаква ю туб тренировка, като ще си взема и ластиците да подсиля малко. Имам МТ от вчера.

# 522
  • Мнения: 361
Отчитам завършена програма Abs 2.
Другата седмица ще започна Low Impact, струва ми се подходяща за тези жеги.
Орхидея, честито, желая ти безпроблемна бременност!
Дух, дано отминат тези болки.
Приятни почивни дни!

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 794
Орхидея, честито!

Отчета ми за снощи включва 15 мин кардио 15/30 сек. и 4 кръга https://www.self.com/gallery/full-body-workout-with-knee-pain. Увеличих малко тежестите, че през юли тренирах с едни 3 кг. гирички и днес имам мускулна треска на гърба. Това ми е една много слаба група, уж все наблягам на нея и все няма напредък. Другите упражнения не ги усетих особено, включих и едно за трицепс. За днес нямам планове, мисля да си почивам и да направя една добре разтягаща йога. Разглеждам от няколко дни ХиЧ и умувам как ще модифицирам някои от движенията, които ми се струват натоварващи коленете, но мисля да я започна през втората половина на септември. Там като гледам календара има само една почивка, а аз често не успявам да тренирам и през ден, и не знам ще успея ли да спазвам графика на тренировките. Някой правил ли е тази програма неспазвайки на 100 % календара и имал ли е ефект или трябва да се тренира точно по графика?

Дух, възхищавам ти се, че въпреки болките не се отказваш да тренираш. Браво!

# 524
  • Мнения: X
Благодаря за топлите думи, момичета Simple Smile аз всъщност безкрайно оценявам това, че не съм затворник на тялото си и зная, че има жени, които изпитват много по-сериозен дискомфорт и болки. Опитвам се да бъда активна, за да поддържам тонизирана мускулатура и като цяло смятам, че колкото и да ме боли, е по-добре да стискам зъби и да се движа, пред това да мухлясвам на леглото. И пак казвам, аз съм разумна, не ме боли докато тренирам или карам колело, ако беше така щях да преосмисля нещата. Сега е просто при ходене и стоене.
Отчитам 7-8 км с колело и табата от боди фит.

Общи условия

Активация на акаунт