IDEALICA

  • 6 638
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте днес научих за капките за отслабване Idealica. Пише че за 28 дена сваляш 19кг. Момиче на 18 години съм и тежа 83кг сравнително висока съм 1.69 някъде и всеки казва че съм добре. Тревожа се да не са за по голяма възраст. През живота сис ъм ходила 4 години на фитнес и пробвах милиони диети водещи до лекар нишо не помогна. Мама е видяла тези капки и всеки изказва позитивно мнение за тях. Обмислям да говоря със специалист за тях но първо исках да подбера информация. Ако някой ги е пил моля да сподели мнение. Има ли възрастово ограничение от къде сте ги поръчали (ако имате интересна инфо пишете ми). Благодаря лека вечер.

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 21:45 от Baby02

# 1
  • София
  • Мнения: 28 560
Зарежѝ подобни капки и препарати, да не споменавам, че 19 кг за 28 дни е изключително вредно (ако приемем, че е реално). След като си пробвала диети, ходила си на фитнес и нещо не е помогнало, трябва да откриеш причината за това. Хормони изследвала ли си?

# 2
  • Мнения: 25
Зарежѝ подобни капки и препарати, да не споменавам, че 19 кг за 28 дни е изключително вредно (ако приемем, че е реално). След като си пробвала диети, ходила си на фитнес и нещо не е помогнало, трябва да откриеш причината за това. Хормони изследвала ли си?


Да и то няколко пъти. Мислехме че е от щитовидната жлеза и какво ли не. Обиколих лекарите защото от диети ми падаше косата гълтах се със хапчета половин година. От тогава хормоните ми са добре. Изследване всички платени (не помня кой точно са ) .

# 3
  • София
  • Мнения: 28 560
В такъв случай предлагам следното:
1. Спорт. Открий приятен за теб и НЕ се отказвай. Поне 3 пъти в седмицата го практикувай.
2. Забравѝ за диетите и препаратите от типа "сваляте 20 кг за 1 месец" – вредни са и после килограмите се връщат много бързо. Пробвай това – https://www.bg-mamma.com/?topic=1179972

Общи условия

Активация на акаунт