Домакини 71/ Шантаво лято 2020

  • 42 989
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
Ма ко, в кой клас е твоя младеж,че нещо съм изпуснала?
И честито внуче на Тетка,че и туй забравих...
Много съм разсеяна днес.

# 676
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Сега започна пети

# 677
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
Колкото моя...Само че при нас нищо не се чува за матурите...Иначе помагалата ги попълнихме и по БЕЛ,и по Математика-с това се занимава цяло лято...

# 678
  • Мнения: 4 244
Ма ко, абсолютно си права за това, че не знам купешкото как е гледано. Сетих се за репортажа на Васил Иванов за отровената риба в реката и замърсяваната със забранен, но по-евтин препарат реколта, ако не бъркам, в Пазарджишко. Даваха го точно, когато ни убеждаваха да купуваме българската продукция.
    Чакайте да ви се похваля с част от балконската ми реколта в 5 туби от минерална вода Simple Smile Внучката даже и зелени ги нагъваше.

# 679
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Ели, бяха сами в стаята, не с нас и тогава го е казала класната за матурите.
Тетка, браво на теб. Да не те разочаровам, ама и ти да си отгледаш, пак не знаеш дали семето не е ГМО. Може да няма пестициди, ама пък ще е ГМО. Абе голям съм "оптимист" днес, относно зеленчуците Joy Някой ще рече, че цял живот сама си ги гледам и от мое семе си ги вадя Joy

# 680
  • София
  • Мнения: 8 434
Поздравявам учителите и учениците с началото на учебната година. Всички да са здрави и бодри, учителите да имат здрави нерви, а децата да постигнат успехи! За родителите, бабите и дядовците не остава нищо друго, освен да се надуват и радват на успехите на чаветата, но преди това да инвестират в дрехи, обувки, ранички и пособия. На добър час!  HugFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusHeart
И музикален поздрав специално за ДЖЕЙМИ


МА КО, съчувствам ти. Сега ти се спи, а нямаш време, а после ще имаш време, но няма да ти се спи...
МАРИЯТ, честит ви годишнина. И ние с гаджето сме се замислили да си направим църковна сватба.
ТЕТКЕ, да ти е честит именика. Да е здрав и да се радва на внучетата. Да дойде време на внучетата децата да разхожда. Simple Smile И след като си двойна баба, да попитам - какво правим ние с теб в тази младежка тема??? Има си специална бабешка тема КГБ = Клуб на готините баби. Това не е реклама. За себе си ще кажа, че се чувствам чудесно сред момичетата тук. Стой да стоим, щом ни търпят. Stuck Out Tongue Winking Eye
Момичета от близо и далеч, изсипвам чувала с прегръдките и нека всяка си вземе толкова, колкото може да носи. HugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHug

# 681
  • Мнения: 39 598
Тетка, май забравих да честитя именика. Приеми поздравите ми с малко закъснение.
Подвързахме учебниците. Сега го карам да прегледа учебниците за утре, ама съм отсвирена.

# 682
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
О,ние даже два урока и един тест в Уча.се направихме днес.Не му се занимаваше много,но ги направи.Сега играе с кучето,докато направя вечеря...

# 683
  • Мнения: 4 244
    И след като си двойна баба, да попитам - какво правим ние с теб в тази младежка тема??? Има си специална бабешка тема КГБ = Клуб на готините баби. Това не е реклама. За себе си ще кажа, че се чувствам чудесно сред момичетата тук. Стой да стоим, щом ни търпят. Stuck Out Tongue Winking Eye 
     Фло, смея се с глас! Нищо, че е почти 2 след полунощ и кукувам с цигара на терасата. Simple Smile
Сред младите се подмладявам. Wink Пък и друго си е да изведа внучката на площадката и да съм в час с най-актуалните теми около пясъчника.
КГБ сте страхотни. Четях, по едно време и писах. Но още не бях "проходила".

# 684
  • Мнения: 39 598
О, срам не срам и аз си четях бабите, нищо, чр тук ме определят за момиче!
Добро утро, дами! Ставайте! Учебен ден е. А при нас и пазарен.

# 685
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро!

Забележете колко е часа Joy Изпратих ги моите и сега се събуждам

# 686
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
Добро утро!Френски макарони-обожавам ги и ще взема от всеки цвят по 1 Simple Smile
Тайничко си мечтая някой ден да пиша при бабите,ама има много да чакам...Иначе и аз съм им хвърляла преди по едно оче в темите.Ако след 15-тина години и малко отгоре форумът го има със сигурност ще ме намерите там Simple Smile
Тая сутрин с 300 зора станах.Направо не знам как ще ходим на училище от 7:30(досега бяхме от 8:30),при все че Слави е на индивидуален учебен план ще има поне един ден,в който почва от 7:30...А ранното ставане винаги ми е било проблем (за разлика от ранното лягане,просто обичам да спя и ако нямам поне 9-9:30 часа нощен сън цял ден съм изнервена)...

# 687
  • Мнения: 3 852
Добро утро! Hug

Грабвам си кафето! Не мога да се събудя днес. А съм посредата на цялата операция, наречена "зимнина". Къде ми беше акълът, шЪ му се и не знае?!:joy: Шапка свалям на всички, които правят по незнамсиколко буркана от всичко.

Освен това си поръчах и уред за сушене на плодове и зеленчуци. Май в БГ му казват дехидрататор. Той пък за какво ми е още се чудя... JoyJoyJoy

Тук днес и утре последни дни на лятото, от петък го дават да се разваля. После пак щяло да се пооправи, ама всички знаем какво ни чака, бррр. Wink

# 688
  • Мнения: 11 648
Добро утро и от мен!
Вчера беше доста горещо, но през ноща имаше буря и сега /поне за мен/ е нормална температурата Laughing Най ми е добре на тукашните 14-18С равнява се на около 20-22 в Бг, но тук я няма голямата дневна температурна амплитуда. Обаче листата падат, "мириса" на въздуха вече е есенен, денят почна да накъсява.... абе чакам лятото Laughing
Тетка завидях ти за домата! При нас не узряват.... ама хората сеят Laughing Успяват да узреят само черита, в оранжерия Laughing иначе може да се види из градините по някой корен домат, завързал, но зелен Laughing
Аз сея лук за зелен/само за спорта, че 10стръка са 40ст. в магазина/, но пък зелен чесън няма в магазина Laughing
Изневиделица в градината ми се появи картоф /когато цъфна го разбрахме с майка/, но пък за сметка на това комшийката се оплака, че сяла 3 картофа, а не поникнали Laughing Катериците са ги "разпределили Laughing Установих, че плужеците обичат магданоз, кориандър и босилек, но мента, джоджен и копър не харесват Laughing
Голяма веселба!
Рязко се дистанцирам от бабите, като не казвам на колко съм години, а само на колко години е сина Laughing нищо, че вчера на моята съученичка и приятелка изпратихме внучето първокласник, а внучката в 4-ти клас LaughingLaughing
Фло какво се случи с вашата абсолвентска?
Как мина първия учебен ден?
Джейми при теб как е?

# 689
  • Мнения: 4 244
Доматчетата са чери, Лейди, снимани отблизо Simple Smile Дребосъчка ги къса сама и ги яде като бонбонки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт