Домакини 71/ Шантаво лято 2020

  • 42 050
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Да, Вале, Момчиловци, не знам защо така го е изпляскало. Първо ще сме 4 дни в Полковник Серафимово, че единствено там намерих къща с басейн и после 3 дни в Момчиловци. Ще ходим до Смолян, Широка лъка и околните забележителности, с печати и без, ама и някой друг ден плаж и почивка. Обсерваторията на Рожен не работи, а ми се искаше и от там да минем. Т.е. работи си де, ама не с посетители. Дано тази в Смолян предложи нещо интересно. На отиване и през чудните мостове смятам да минем и през Асеновград (то през него щем не щем минаваме), че сме ходили на крепостта, но нямаме печат. Абе пак почивка ли е, по пътищата ли е, ама да мръднем пак някъде. Шефа заслужава още една почивко-разходка, много изтърпя.

Да ви кажа днес какво ми се размина. Излизаме сутринта и  съм взела амбалаж, който имам да връщам в магазинчето в съседния вход. Пред входа ме заговори съседка и ме забави малко и тъкмо тръгнах към магазина и видях, че не е отворено още. Точно в този момент върху козирката на магазина падна стъкло. Цяло крило де, все дограмата, разби се в козирката на магазина и стъклата се разсипаха точно отпред. При обичайни обстоятелства, да е отворено и не беше съседката, времето от излизането от входа щеше да е точно колкото да стигна до там при падането на прозореца

# 406
  • Мнения: 11 622
Мако късметлийка си ти! Ама запали свещичка и "подай" храна на някой в нужда.
Фло да си честита! Много здраве и късмет за щерката, теб и всички около вас!

# 407
  • Мнения: 39 317
Малей, Ма ко, разминала ти се е голяма беля. Както казва моя позната- Нищо не е случайно. Добре, че е била приказливата съседка, та да те забави.
За Момчиловци(дано да не бъркам) си споням интервю с Ненчо от Комиците. Мисля, че с помощта на кмета е обособил (или сега се прави) музей на илюзионистите. Потърси актуално инфо.

П.П. сипи ни днес по- силно кафенце. С бейлис.

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 07:36 от mariat

# 408
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Добро утро!
Ма ко,наистина си извадила късмет.Ние така миналата година се разхождахме с ММ на морето по пътя между Лозенец и къмпинг Корал и един огромен клон се стовари изневиделица пред нас,а малко преди това друга двойка бе минала от там.И то на главен път,през който вървят коли,колоездачи и пешеходци...
Фло,честита да е дъщеря ти!Дълги години да се радвате една на друга.
Вчера и мама ,ако беше жива ,щеше да има рожден ден-55.Всяка година го отбелязвам по свой си начин и никога няма да забравя как отпразнувахме последният ѝ празник-ставаше на 39 и бе толкова хубава и жизнена напук на болестта си,че никой от нас не си помисли,че това е последният ѝ рожден ден...5 дни след този рожден ден срещнах ММ-моята голяма опора в живота.Имам чувството,че някой ми го изпрати,за да не съм сама,когато светът ми се срина след няколко месеца,а и се запознахме на годишнината от смъртта на баба му,та още повече вярвам ,че няма случайни неща...
Сега почвам да оправям багажа за морето,то до вторник има време,ама по-добре от сега,а не в последния момент.

# 409
  • Мнения: 3 841
Добро утро, момичета-кокичета!

Фло, болежката да ти минава бързо-бързо! Честита да ти е рожденичката!

Ма ко - да почерпиш съседката, че те е спряла! Голям късмет!

Момичета, ще ви помоля за стиснати палци! Днес следобед трябва да летим, куфарите са стегнати и чакаме да стане време, за да отидем на летището. И там чак ще стане ясно, ще има ли или няма да има полет... Но вие си знаете, че когато Смърфи лети, стискат се всичките палци! 😜

На всичкото отгоре не мога да вляза от телефона си в бг мама. Не знам какво е станало, но ми изписва грешка! Какво ли не пробвах! Сега пиша от на мм телефона, добре че си помня паролата, хаха!

# 410
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Добро утро!
По поръчка на Мария, кафето днес е с бейлис

Ако не ме беше събудил телефона, щеше да стане "добър ден" докато се излюпя.
Мария, мерси, ще проверя
Смърфи, стискам всички палци, като всеки път. Звънкай като дойдеш насам и ако ти трябва нещо или да се видим.
Гушки на всички и хубав ден Hug

# 411
  • Мнения: 39 317
Точно така, Ма ко, с бейлис. След такова преживяване си трява нещо по- силно за разбуждане.
Смърфи, стискам те- с 4 палеца.
Елислава, много тъжно ми стана от поста ти. Моята майка си замина на 33 г.

# 412
  • София
  • Мнения: 8 374
Привет, прекрасни чуждоземски и нашенски момичета!
Благодаря за хубавите пожелания към щерката и добрите думи към мен. Всичко да се сбъдне!Нека са ни живи и здрави децата, и вашите, и моите! Нека са благословени!
СЛАВЕ, наздраве! Beers
ВАЛЕНЦЕ, китките от твоята градинка ли са?
ЛЕЙДИ Kissing Heart
СМЪРФЧЕ и аз се присъединявам към компанията от стискащи палчета. После ще разберем дали си летяла или само си се разходила до летището. Simple Smile Дано вече да си си у дома, в България.
Ееех мили момичета, ЕЛИСЛАВА и МАРИЯТ, колко рано сте останали без майките си. Disappointed RelievedГушкам ви, милички! HugHug
МА КО, благодаря за кафето с Бейлис. Това е запазена марка на моя кабинет. Stuck Out Tongue Winking Eye Който не вярва, да дойде и да провери. Simple Smile (минути за реклама). Извадила си късмет, момиче. Почерпи комшийката с едно кафе. Запали си свещичка и благодари на Господ.
Днес поработих на тръстиката, а на връщане разтоварих багажника на колата в контейнер на БЧК - цели 7 големи торби. Много съм горда със себе си. Това е само от вилата. Тия дни ще прочистя и дома ни. Трябва да побързам, докато не ме е напуснал ентусиазЪма. Много трудно се навивам да изхвърлям каквото и да било.
Сега първо малко ще си полегна, че работата не е заек да избяга.

# 413
  • Мнения: 3 841
Кацнахме, момичета! Вече сме си в България! Не мога да повярвам.... Благодаря ви!
Пак пиша от телефона на мм, повече като се добера до нет.

# 414
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Смърфи, добре си си дошла!

# 415
  • Мнения: 39 317
Смърфи, приятно прекарване!

# 416
  • София
  • Мнения: 8 374
СМЪРФЧЕ, добре дошла или както казват украинците ласкаво просимо. Зареждай батериите. Харесвам поговорката, че у дома и стените помагат. Вярвам, че ще се чувствате прекрасно в Родината. Ако имаш проблеми с майсторите, които ремонтират, викай ни да помагаме. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Добре дошла в родния Бс,Смърфи!
Знам какво е усещането!Друго си е в къщи!

# 418
  • Мнения: 5 997
Добре дошла Смърфи!
Ние посрещаме и  изпращаме гости последните дни.Даже и от телефона не ми остава да вляза.

# 419
  • София
  • Мнения: 8 374
Привет, момичета. Добро утро или добър ден, зависи кой кога е станал. Simple Smile
От снощи имах заявка за закуска да направя бухти възглавнички. Заявката е изпълнена. Сега се стягаме да излезем на разходка до паметника на Левски, ще сложим цветя. Тези дни имаме часове по патриотично възпитание с внучките.
Снощи имаше страхотна буря в София-силен вятър, дъжд, премесен с ледени топчета. Чуваше се скърцане от околните дървета. Сега е свежо и слънчево. Ще видим какво ще е след обяд. Не всеки път денят се познава от сутринта. Wink
Желая ви спокоен ден и не забравяйте да се усмихвате. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт