Как тренирам - 25

  • 35 571
  • 796
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 290
Ани, на старата снимка корема е на сянка и не се вижда много релефа.
Честно казано харесва ми как изглежда моят в момента. Може още малко по-изразени мускули, но малко. От там нататък ми е прекалено.
Но пък мацката, дето си я дала за пример за дупе е супер.
Днес тренирах крачета. Започнах да клякам с 30 кг и взе да ми се получава малко по-дълбок клека, и определено с повече акцент на дупето. Май и целулита ми понамаля леко.
Малко нагледен материал от днес...

# 106
  • Мнения: 2 596
Пънк, чудно рамо имаш. Веднага ми притегли погледа. А за дупе, като от снимката показана от Ани мога само да мечтая. Много харесвам такива малки, оформени и щръкнали 😍

# 107
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 415
Ми то няма релеф бе, Пънки, е да не е в сянка пак няма какво да се види, щото просто няма Simple Smile

Луст, и мен много ме харесват и ме е мечта, ама дерзая де Simple Smile

Днес тренирах гръб и трицепс в пирамидални серии 15-12-10-8-6 Усещам, че утре ще съм с напрегнати мускули.
Едно момче ми помагаше за тежестите и за пореден път се убедих, че като има кой да помага се тренира по-лесно.

Ветрена, единият вариант е да вдигнеш малко В вечерта. Другият е половин час преди тренировка да хапваш протеинов бар или нещо с повечко протеини домашно приготвено. Банан+скир или извара също върши работа.

# 108
  • Мнения: 3 266
Аз си харесвам тялото с малко мазнини, но стегнато. Имам си стегнато дупе, засега и гърди и държа да ги имам. Не искам изразени плочки, гръб още по-малко. Виждам по моите познати и приятелки, че границата е много тънка. Едно от най-секси и красиви тела е на фолк певицата Лияна. Не харесвам прекаленото, а изявените мускулите са характерни за мъжете. И жените с мускули силно започват да мъшкареят. Например Златка Димитрова не напразно е наричана Бай Злати. Както и Маги Сидеров. Те са си траверси вече.

# 109
  • София
  • Мнения: 11 977
Аз си харесвам тялото с малко мазнини, но стегнато. Имам си стегнато дупе, засега и гърди и държа да ги имам. Не искам изразени плочки, гръб още по-малко. Виждам по моите познати и приятелки, че границата е много тънка. Едно от най-секси и красиви тела е на фолк певицата Лияна. Не харесвам прекаленото, а изявените мускулите са характерни за мъжете. И жените с мускули силно започват да мъшкареят. Например Златка Димитрова не напразно е наричана Бай Злати. Както и Маги Сидеров. Те са си траверси вече.

Много чалга бре. Тези не съм ги и чувала, няма и да ги погледна.
Чалга културата не прощава.

Аз смених първата цифра от показанията на кантара и съм много доволна.
В сряда се концентрирах върху корема. 7-8 упражнения с акцент там и нищо, нито мускулна треска, нито някакво напрежение.

# 110
  • Мнения: 3 266
За протокола: мразя чалга. Коментирани са в други теми тук.

# 111
  • Мнения: 2 596
То на Бай Злати такава и е структурата. Талия-ханш сякаш са и на едно равнище. Нищо женско не виждах в нея и преди да се назоби, и след това 😄

Момичета според вас как е по добре. Първо да изчистя и после да правя clean bulk, или първо да кача и после да свалям 🤔 На това положение което съм в момента имам чувството че нищо не правя.

# 112
  • Мнения: 1 290
То на Бай Злати такава и е структурата. Талия-ханш сякаш са и на едно равнище. Нищо женско не виждах в нея и преди да се назоби, и след това 😄

Момичета според вас как е по добре. Първо да изчистя и после да правя clean bulk, или първо да кача и после да свалям 🤔 На това положение което съм в момента имам чувството че нищо не правя.
Какво искаш да постигнеш? Ако искаш да качиш мускулна маса най-често срещаната практика е първо качваш и после чистиш. Ако обаче имаш много мазнина за сваляне по добре първо да я намалиш до някаква норма и тогава да почнеш да чистиш. Като видиш какво остава, може да прецениш дали искаш да качваш мускули или си добре.
А бе сложна си е тази работа и няма общо правило за всички.

За Бай Злати, моето мнение е, че не е само при нея. Голяма част от блъскащите за плочки губят талията си и изглеждат по този начин. Просто косите мусукли също наедряват за да се получи релеф и от там талията се заличава в комбинация на малкото мазнини и ханша също се събира. Една от причините да не съм фен на плочките. Ако загледате в амфас жени с изразени плочки се забелязва при голям процент изравняване на таз и талия.

# 113
  • Мнения: 4 722
Лиана е фолкаджийка ,но и доста успешна лекоатлетка в миналото ,двукратна шампионка на 800 метра.

# 114
  • Мнения: 2 596
Пънк, по-скоро искам да кача мускулна маса. Нямам толкова много за сваляне, но съм си мазничка. И за това искам уж да изчистя, ама от това което искам, и това което трябва да направя са си две съвсем различни неща 😄

# 115
  • Мнения: 1 290
Пънк, по-скоро искам да кача мускулна маса. Нямам толкова много за сваляне, но съм си мазничка. И за това искам уж да изчистя, ама от това което искам, и това което трябва да направя са си две съвсем различни неща 😄

Лошото е, че лятото е кофти период за покачване на мускулна маса. Зимата е по-лесно. Но обикновенно е подкрепено и с качване на мазнини. Ако някой има опит за чисто качване може да сподели. Аз като качвах доста се омазних.

# 116
  • Мнения: 10 008
Нямам опит, но книгата Библия по въпроса е Lean Gains.
Ноември запрятам ръкави. Дотогава тичане + йога са на преден план. Последното състезание е половин маратон в края на октомври.

# 117
  • Мнения: 1 527
Ветрена, единият вариант е да вдигнеш малко В вечерта. Другият е половин час преди тренировка да хапваш протеинов бар или нещо с повечко протеини домашно приготвено. Банан+скир или извара също върши работа.

Сиска, Ани, благодаря за съветите Kissing Heart
Това с вдигането на въглехидратите ми мина през ума. Аз нямам против В вечер именно заради сутрешните ми тренировки. Но все пак са минимизирани, а може би не е необходимо.
С яденето сутрин нямам идея как ще се разберем, никак не ми се хапва рано сутрин, никак!
Мисля да опитам с шейк от протеин и малко разтворими овесени ядки. Протеин плюс бавни въглехидрати без мазнини ми се струва идеален вариант за хранене преди тренировка, когато времето до нея е много малко. И няма нужда да се дъвче Grinning

# 118
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Ветрена, точно ва сайта на Белчо Христов бях чела, че препоръчва 50:50 протеин и въглехидрат преди тренировка и след това като сметнах какво ми е задал Любомир Иванов то се оказа същото 50-50.

Пънк, като ми дойде настроение ще ти покажа една снимка с изваяна преса и задник като на Дженифър Лопес, и красиво рамо.

# 119
  • Мнения: 10 008
2 яйца или банан също са ок преди тренировка.

За днес имах дълго бягане от маратонския ми план. Довечера-корем.

Общи условия

Активация на акаунт