Как тренирам - 25

  • 35 488
  • 796
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Едният уред го има в нашата зала, но утре ще ви снимам аз как правя сиси клека.

# 61
  • Мнения: 2 596
неви86, много съм радостна да го чуя това ☺️ Истината е, че по време на карантината освен, че спрях тренировките, ами се и отядох на всякакви боклуци, като чипсове и шоколадови десертчета. Като ще е гарга да е рошава стана малко работата 😅 Доста си бях омазнила, то си ми и личи около паласките на 1вата снимка. Още се боря с тях не се залъгвайте от снимка #2.

Отделям 4 пъти в седмицата по 10-15 мин за корем. Пускам си клипчето на Клоуи Тинг "Get abs in 2 weeks". Понякога,ако имам време избирам още някоя нейна тренировка за корем. Не и вярвах много на мадамата, започнах го само, като експеримент, ама виж каква стана. То и за това специално корема снимах. От Клоуи разбрах, че коремната ми стена е изключително слаба 😄 Даже още не мога да изпълня цялата тренировка без да взема още някоя допълнителна почивка.

# 62
  • Мнения: 3 261
Lust, пускам я още утре. А храненето как е?

# 63
  • Мнения: 2 596
Спрях купешките боклуци и си купих шоколадов протеин, за да залъгва глада ми за сладко. Даже и сладоледа замених с домашен.
Пробвай го, вкусен става.
Скрит текст:
1 замразен банан
1 доза протеин на прах
1 с.л. фъстъчено масло
малко мляко (малко иначе става воднисто 😄
Всичко заедно в блендера и разбиваш.

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458

# 65
  • Мнения: 3 261
Lust, днес правих препоръчаната от теб тренировка. Първо бяхах интервално на пътеката, после крака на машините 5 серии по 10 с по 22 кг, после направих твоята тренировка и за край малко велоаргометър.

# 66
  • Мнения: 2 596
Неви, как ти се стори. Мен в началото доста ме потеше, сега не толкова, но ще продължавам корема да си го тренирам без тежести.

Задно бедро, глутеус и корем днес.
Румънска тяга 4х10
хип тръст 3х10 с ластик над коляното
knee squats 4х10
reverse frog kicks 4х10
бедрено сгъване 3х10 1х12
ритници за глутеус 3х10
и 15мин корем

Забравих си и ластика във фитнеса 😒 Утре няма да стигна до залата и се надявам във вторник, като отида да се търкаля по земята 🙏🙏 Много ме е яд, сега ще си го мисля 2 дни.

# 67
  • Мнения: 3 261
Ами добро ми се стори. На моменти виждах зор, може би на 3 от упражненията.

# 68
  • Мнения: 1 871
Момичета, адски се потя във фитнеса по време на тренировки. То докато стигна до него и вече съм се обляла в пот от горе до долу Grinning
Така, любопитството не издържа и се сдобих с програма от един известен треньор. Започнах с нея, като тренировъчният сплит е 7 дни, от които 1,3,5,7 са тренировъчни, 2,4,6 са почивни.
У дома обсъждахме с ММ някои от дните и според него трябва задължително тренировката за долна част да стартира с базово упражнение. Например в ден за крака започваме с клек, аз съм съгласна с него де и смятам, че изцеждащите упражнения като разни разтваряния, глутеус ритник, абдуктор и аддуктор са за най-накрая.
Също обсъждахме дали да има кардио след всяка тренировка, защото според тренировъчния режим трябва да има 15-20 минути след всяка тренировка. Аз не съм съгласна, защото след силова тренировка да правя кардио е убийствено и дори прекалено-тогава вече може да се изразходи мускулна тъкан.
Засега съм 1 кг. надолу, държа на 1550-1560 калории, засилих мазнини и протеини, въглехидратите държа около 60-100. Трябва да реша кога да правя зареждащ ден с 200 ккал.
Ето какво имах в ден 1:
Глутеус ритник с въже
Бедрена абдукция за дупе
Суперсерии Сумо клек с дъмбел + Румънска тяга с дъмбел
Сумо клек на смит машина
Лег преса с широк разкрач (сумо лег преса)
Напади с дъмбели
Хиптръст с щанга (мразя го, защото няма кой да ми помага с щангата и няма уред в залата за него)
Докосване на пети
Молитва
Планк - 3х30 сек

/всичко е по 3 серии с повторения от 10-15/

Пия глутамин след тренировка и преди лягане, а днес се оглеждах за протеин, защото след тренировка огладнявам бързо и трябва да имам някаква награда. Харесах си Pure Whey na Pure Nutrition-пила съм го преди и беше много вкусен, не ме издуваше и нямаше газове. И е изолат-по-добрата форма е, ако някой се чуди Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 261
Аз съм притеснена. Качих кг откакто започнах да тренирам. От април започнах да тренирам в къщи. От около две седмици ходя на фитнес. Не съм от най-редовните. Но преди това не правех нищо и бях по-добре. Имам някаква култура на трениране. Правя хубави тренировки. Винаги съм сваляла много бързо и бързо влизам във форма. Но сега съм отчаяна. Проблемът ми е в храненето. Но и преди това не спазвах режим, а бях по-добре. Разчитам на см. Проблем откривам в обиколката на бедрата. Беше около 52 см януари, сега е 55 см. Останалите обиколки са без промяна. Правя упражнения за крака, напъди, клекове и др. Такива телеса и като бременна нямах. Април бях 54 кг, последните дни съм 56.500. Отбелязвам, че все още кърмя, но миналата година пак кърмих и бях много по-слаба.

# 70
  • Мнения: 9 988
Неви, в храненето е всичко. Явно приемаш повече храна от необходимото.

С тренировки обаче тялото изглежда по-добре.

# 71
  • Мнения: 1 290
Знам, че темата е дискуритара хиляди пъти, но да се оплача. Целулита ми стана зверки, вчера чак ми се ревеше.
Ясно че храната е важна, но рядко консумирам храна, която не е препоръчителна. Рядко ям повече от необходимото. Даже напоследък не ми се и яде толкова, но как се докарах до там не знам.
Мажа серума на Кройтерхопф и един друг крем с канела и няма промяна.
Тренировките да ми добре, може би проблема е, че са малко. А не виждам как да станат повече.
Така я проклинам тази изолация. Тъкмо си бях посторила режим и варинат за 4 тренировки седмично и пуф....всичко отиде по дяволите. Сега на два пъти седмично се радвам...Scream
Иначе днес е ден за крака, очаквам хубава тренировка. Предвидих си намаляне на калории до 1700 и намаляне на въглехидратите. Явно макросите, към които се стремя не са моите.
Имам 4 седмици до морето и хич не искам да мясам на някоя ошишкана лелка по бански. /В този ред на мисли, Ани, така ти завиждам. Супер си по бански!/

# 72
  • София
  • Мнения: 11 942
Много Ви моля, научете се, че се пише напАди.
НапЪди е грешно, не се налага да пъдите никого.

И за да не каже някой, че се заяждам, ще пусна един клип, който аз снимах - първата серия за деня.
https://www.facebook.com/joyfitness.org/videos/189355412480773/?epa=SEARCH_BOX

# 73
  • Мнения: 2 596
@bethefirst това ми се вижда адски много упражнения за един ден 🤔 Не съм експерт все пак програмата ти е от треньор, но съм седяла и по 40 мин в залата с 5-6 упражнения за крака и час и половина с 8-9 упражнения, ами най-добре резултати имах, когато не се изцеждах на максимум. Сега пак съм се върнала на стария режим макс 6 упр, за да си затвърдя така ли е наистина.

@Пънк, как е приема на вода? Последните 2 месеца започнах да се пъна да пия по 2.5-3л вода и виждам положителна промяна в целулита си.

# 74
  • Мнения: 1 290
@Пънк, как е приема на вода? Последните 2 месеца започнах да се пъна да пия по 2.5-3л вода и виждам положителна промяна в целулита си.

Аз по принцип си пия над 2 литра. Нямам кой знае какви промени освен броя на тренировките. Но чак такова положение не очахвах да настъпи..Weary

Общи условия

Активация на акаунт