Гримиране - идеи и техники. Тема №79

  • 46 753
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 500
Оо Ниа, с какви продукти спретна тази чузесна бомбастчина визия?! Simple Smile

# 706
  • Мнения: X
Не бих казала, че е бомбастична, с 2 цвята от Миднайт Сън на Пат. Блясъкът спасява нещата.

# 707
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря, дами, беше ме срам да пусна бабешка снимка редом с вашата младост.
NiaV, прекрасна , както винаги ...
Heart

# 708
  • Мнения: X
Мац, ти ако си баба, дай боже всекиму!

# 709
  • Мнения: 747
Момиченца, великолепни сте, прекрасни визии! Sl, чудесни сини очи, разбрах обсесията ни по лилавото Simple Smile)) Сега ползвам синя спирала, следващата е лилавата на Радиант. Nia, гримът ти е изключително балансиран, много красиви блестящи очи и нежно лице и устни! И темата с годините не е за тук Simple Smile))) Колкото толкова, в добро здраве и душевен разкош Simple Smile))

# 710
  • Мнения: 1 103
Nia, прекрасна както винаги Heart Блясъкът е уникален, много нежна и красива Heart
Sl, наистина много запомнящи се очи, много са красиви.
Не смятам, че Nia има голям нос, за да има нужда да го стеснява... Лично аз ненавиждам контурирани носове, изключително смешно стои отстрани, колко и добре да е прелято.

# 711
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Още венъж благодаря момичета , но все пак трябва да се отбележи , че е много   трудно да се гримират очи над определена възраст без да се добавят години във визията.
Все пак очния контур е един от най големите издайници на възрастта.
Ния,  прекрасна си.

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 20:36 от sl

# 712
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
В крайна сметка всичко се свежда до това иска ли тя да превърне характерната си и специфична само за нея, уникална черта в нещо унифицирано, което виждаме под път и над път. Изборът е само неин!

# 713
  • Мнения: 683
Ния,  разкошна си. Страшно ми хареса грима ти, изглежда професионално. Ако се занимаваше с това и ми беше наблизо щях да съм ти редовен клиент. 😁 Беше писала, че имаш инстаргам профил, ще го споделиш ли?

# 714
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Благодаря, дами, беше ме срам да пусна бабешка снимка редом с вашата младост.
NiaV, прекрасна , както винаги ...
Heart

Е, то и аз не съм първа младост. Тъй, че ще си правим компания. Simple Smile

# 715
  • Мнения: X
Цък, ще си нося шнозъла нестеснен, благодаря! Това му е най-малкият проблем, в профил е истински феномен Simple Smile
Бях залитнала по операции, но Ковид отложи нещата, а и ще ми трябва да плаша туристите като плувам по гръб това лято.
Soft, забранила си личните съобщения, а модераторите ще ме забранят ако го напиша тук Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1 500
Дами, всички сте красавици! Съвсем честно..

За мен лично носа е чертата, която най-малко забелязвам! Очите и устните, както и скулите са чертите, на които обръщам внимание.

Аз не знам пускала ли съм снимки на цялото ми лице, ама мойта брадичка, ала баба Яга също ми е комплекс от едно време, ама имам фобия и страх от операции и си я гледам с "любов" всеки ден. Grinning

В интерес на истината аз съм на мнение, че всеки си има някакви черти, конкретно за неговата визия и без тях би бил "не себе си".

Ниа, ти си едно бижу. Както и всички дами в темата! Heart

# 717
  • Мнения: 7 593
Днес пробвах нещо подобно на graphic liner за Инстаграм. Как ви се струва този първи опит?

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 16:08 от esmeralda23

# 718
  • София
  • Мнения: 9 555
На мен ми се вижда много трудно и времеемко...
Но си се постарала доста и резултатът е отлична 3-ойна  очна линия. Аз бих сложила нещо и във водната линия. Така ми е голо някак.

# 719
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Есмералда, много хубаво и изписано. И доста трудно изглежда. 👍

Общи условия

Активация на акаунт