Спешно - добър гастроентеролог София

  • 945
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Моя роднина ми се обади по телефона , за да ме пита за добър гастроентеролог в София . Става въпрос за 2-месечно бебе със сложен проблем , нещо като преплитане на червата , въпреки ,че са минали операция - няма поставена диагноза , няма и подобрение . Родителите , както изглежда са в шок , затова ми се иска да им помогна , но аз лично нямам познати с такъв опит .
Моля , помагайте ! Къде да се насочат ? Познавате ли доктор , занимаващ се с подобни проблеми при новородени ? Бихте ли препоръчали някой или пък болница , отделение... !

# 1
  • София
  • Мнения: 3 182
Нека дойдат при мен в Детския център на Токуда. Щом е имало операция значи е за детски хирург. А пък аз ще преценя към кого да ги насоча.

# 2
  • Мнения: 256
Само ще добавя , ако се наложи гастроентеролог , препоръчвам д-р Лазарова в Токуда-страхотна. Помогна и на двете ми деца.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 182
Д-р Лазарова вече не е в Токуда. Доколкото знам отиде в Педиатрията на бул.Иван Гешов.

# 4
  • Мнения: 518
доктор Оги  , Много Ви благодаря за отзивчивостта !
 kat33 , Благодарности и на Вас !
Ще предам информацията и дано мъничето се оправи и има спокойно и щастливо детство !

# 5
  • Мнения: 3 994
Здравейте!
Повдигам темата, защото е най-прясна.
Търся добър гастроентеролог в София, който да работи със здравната каса. Имам вече 2 седмици болки в корема каквото и да ям и не ми минават. Опитах да пия пробиотик "Омнибиотик Мигра", но не ми помага и явно трябва да се консултирам със специалист.
Много ще бъда благодарна ако ми препоръчате добър такъв.

Общи условия

Активация на акаунт