Клиника Адела Фертилити - късметлийска тема 11

  • 31 360
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 902
Креми, стискаме яко палци и двете да се хванат и до термин всичко да е наред!

Кристи, как си?

# 16
  • Мнения: 746
Успех на всички този месец, от всички ембриончета бебета да дойдат! ❤️ Днес явно е голям празник, Блингче, да ти е жива, здрава и много щастлива принцесата и скоро да стане кака! Мама също е рожденичка днес, да ми е здрава и повече внуци да има, че и да и се изпълни мечтата за синеоки 🍀🍀🍀👶👶👶❤️❤️❤️🎉🎉🎉

# 17
  • София
  • Мнения: 1 055
Боби от твоята уста в Божиите уши💜💜💜
Сънче,благодаря💟💟💟
Блингче май се изпуснахме за малко💜Честита да е принцеската,жива и здрава да ви радва.

# 18
  • София
  • Мнения: 692
Прекрасна тема и да е много късметлийска!
Креми, много палчета и от нас 😉

И аз събирам от прашеца на Дели. Целувки на мърдащите фъстъчета 😍😍😍

Хайде, момичета, време е за нови бебета..... 👶👶👶

# 19
  • Мнения: 25
Момичета , колко време след пункция е нормално да усещам дискомфорт и лека болка / тежест ? Пункцията ми беше в четвъртък , а все още не ми е ок .

# 20
  • Мнения: 289
Момичета , колко време след пункция е нормално да усещам дискомфорт и лека болка / тежест ? Пункцията ми беше в четвъртък , а все още не ми е ок .
Аз съм месец след пункция и все още имам много лек дискомфорт. Но при мен може да е от 25те яйцеклетки

# 21
  • Мнения: 25
Аз съм със 7 ,това ми е трета пункция , но така никога не съм се чувствала

# 22
  • Мнения: 3 902
На мен обикновено ми минаваше на 5-7ден. Зависи наистина колко яйцеклетки са вадени и дали има хиперстимулация.

# 23
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
При мен извадиха 20 Я, но нямах хиперстимулация и дискомфорта изчезна след третия ден от пункцията

# 24
  • Мнения: 5 895
Радка, много е индивидуално. Аз имам скромен опит с пункциите, но при едната ме водеха с риск от хиперстимулация и въпреки това нямах никакви неразположения. Да не кажа, че май се чувствах като след тази на ЕЦ. Докато примерно имах една стимулация с клостил, която дори канселирахме. Обаче при нея щях да пукна направо.
Креми, ти си на предна линия сега. За мен каквото дойде. Чакам те да изгрееш с положителен тест тези дни Hug
Благодаря момичета Heart

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 15:04 от 💎Bling-a-ling💎

# 25
  • София
  • Мнения: 692
Блинг, има бая време докато и ако стане, че да се похваля. И при мен  нещата не ги виждам  близкото бъдеще 😉

# 26
  • Мнения: 5 895
Рени, малко те обърках с Креми ще ме извиняваш Heart Ама пък нека ти е на късмет Wink

# 27
  • Мнения: 586
Здравейте, записвам се да ви следя. Нямам какво да се похваля за сега. Желая успех на всички в бебеправенето!

# 28
  • София
  • Мнения: 692
Рени, малко те обърках с Креми ще ме извиняваш Heart Ама пък нека ти е на късмет Wink

Ааа, няма нищо. Дано е на късмет наистина 😘

# 29
  • Мнения: 2 523
При мен от 2 до 7 дни усещам нещо след пункция.
За първи път съм в цикъл след пункция и дойде малко по-рано. Надявам се да влезе в норма по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт