Клиника Адела Фертилити - късметлийска тема 11

  • 31 339
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
А какво усещаш ?При мен е режеща болка ниско долу . Даже едва вървя . Ако съм седнала и трябва да стана направо ме раздира ...

# 31
  • Мнения: 289
А какво усещаш ?При мен е режеща болка ниско долу . Даже едва вървя . Ако съм седнала и трябва да стана направо ме раздира ...
Не искам да създавам излишно напрежение в теб, но Това не е добре според мен, обади се на акушерка. КОРЕМЪТ ТИ ПОДУТ ЛИ Е? Аз бях така, но моят корем беше като на бремена в 4,6 месец, не можех да ходя от болка при предната пункция, съответно лежах една седмица в Адела на системи. Трябва да пиеш много вода. Силно се надявам да не е някакво усложнение.

# 32
  • Мнения: 25
Ще отида още утре там , но определено ми е доста болезнено ... не мога да ходя . Даже като пишкам ме боли. Корема не , може само вечер след всичките течности

# 33
  • Мнения: 612
Ще отида още утре там , но определено ми е доста болезнено ... не мога да ходя . Даже като пишкам ме боли. Корема не , може само вечер след всичките течности
Това не е нормално, никак. Не пишете по форуми, а утре в клиниката, директно, ако трябва идете и на второ мнение. Никога не съм изпитвала болка след пункции. Лек дискомфорт за няколко часа и това е. Пункциите са медицинска интервенция и носят риск, яйчниците се травмират. Но да не можете да ходите...🙄

# 34
  • Мнения: 299
Моя корем беше по същия начин, болеше около 3-4 дни, а бях подута повече от 10 дни. Но още в деня на пункцията ми изписаха антибиотик, инжекции в дупето и още някакви лекарства, защото ми казаха, че съм пред хиперстимулация. Пункцията ми беше в петък, викаха ме в понеделник и ми направиха подробни кръвни изследвания, бяха ми казали, че може да остана за вливки.
Освен това трябваше да пия по два протеина на ден, много вода и пилешка супа. И строга диета две седмици.
Дойде ми на пети ден след пункцията, не съм имала трансфер, заради състоянието ми, замразихме всичко и се надявам скоро да ми върнат от нашите снежинки!

# 35
  • Мнения: 25
Разбрахме се с Мира да отида към обяд , но просто се събудих нов човек . Няма нищо общо с огромната болка . Дано всичко е наред 😙

# 36
  • Мнения: 2 523
Дано всичко е наред. Flowers Four Leaf Clover
Чак такива болки не съм имала. По-скоро разни усещания в тази зона, подръпвания, но нищо силно.

# 37
  • Мнения: 25
И аз затова се притесних . Трета пункция ми е и такова чудо никога не е било . Ще пиша после подробности .

# 38
  • София
  • Мнения: 7 468
Имала съм пункции и със, и без болки без да имам хиперстимулация. Протеиновата диета след това е много важна. Хубаво е, че болката е намаляла.

# 39
  • Мнения: 25
Момичета , доста по - добре съм . Д-р Македонова ме прегледа и не видя нищо стряскащо . Пуснаха ми пкк и някой други неща и за всеки случай ми пуснаха една банка обезборявящи и вече мога да кажа , че съм нов човек . Има ли някоя от вас с автоимунно заболяване  ? От днешното пкк излезе че общия белтък и висок . Сега ще почина малко и после ще се заева с този белтък ...

# 40
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Момичета, как да процедирам с Х-преп? Цялото ли го пихте? Чак сега видях, че съдържа алкохол в него, а аз изобщо не пия. Изпих около 45 мл, не знам дали да пия още от лекарството.

# 41
  • Мнения: 5 892
Ако си по-слаба не го изпивай цялото. В упътването има формула спрямо теглото.

# 42
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Ако си по-слаба не го изпивай цялото. В упътването има формула спрямо теглото.
66 кг съм. Значи 66 мл, нали така? Аз съм приела 45.

# 43
  • Мнения: 5 892
По-скоро цялото трябва да си го изпиеш според мен. Аз съм доста слаба и пих спрямо формулата.

"При деца над 3 години и при възрастни с тегло под нормата препоръчваната доза е 1 ml Х-Преп на kg телесно тегло"

# 44
  • Мнения: 16 871
Аз пих 1/2 и ми подейства супер зле, не съм по-слаба от теб.

Общи условия

Активация на акаунт