На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 841
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 416
Аз пак да си попитам за вила под наем с морска гледка?

# 541
  • Мнения: 327
Някой има ли мнения за Топола Скайс? Не само като хотел, а и като плажна ивица?

# 542
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Цитат
Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

Мисля, че последното останало подобно място от Бургас надолу е село Варвара.
Аз пък съвсем друго си помислих и смятам, че в момента ще е празно- Сарафово.
Благодаря ви! Сарафово като локация ме устройва идеално, Варвара ми идва малко далече. Плажът в Сарафово ядва ли се?
O,да. Не се притеснявай.Бургазлиите го предпочитат (моите познати поне).Хубав, нормален плаж.

# 543
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
ОИ в Парайзо бийч ползват пет сгради. Освен споменатите там се хранят още и КООП Обзор и Обзор Сити. Не мога да си представя как въобще се случва това.

Случва се. Без проблем. Миналата година бяхме в края на юли. Не е имало проблем. А сега като не работят и в пълния си капацитет, пак ще се случват.

# 544
  • Мнения: 689
Има ли някой тази година на Алгара, какви са ви впечатленията.

# 545
  • Мнения: 3 505
Цитат
Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

Мисля, че последното останало подобно място от Бургас надолу е село Варвара.
Аз пък съвсем друго си помислих и смятам, че в момента ще е празно- Сарафово.
Благодаря ви! Сарафово като локация ме устройва идеално, Варвара ми идва малко далече. Плажът в Сарафово ядва ли се?
O,да. Не се притеснявай.Бургазлиите го предпочитат (моите познати поне).Хубав, нормален плаж.
Благодаря!

# 546
  • Мнения: 197
Аз пак да си попитам за вила под наем с морска гледка?
Виж сайта vila.bg

# 547
  • Мнения: 1 614
Някой има ли мнения за Топола Скайс? Не само като хотел, а и като плажна ивица?
Ние ходим от няколко години.Хотела няма собствен плаж.Най- близо е плаж Кибелла, на около 1км.В съседство има още няколко плажа.Всички са закътани,по- слабо посещавани и страшно екзотични Simple Smile

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Аз пак да си попитам за вила под наем с морска гледка?

И аз търся такава, за съжаление не е никак лесно. Или са далеч от плаж, или вътре изглеждат зле, или са за малко хора Sad Ние сме 10 човека и нищо подходящо не намирам. Което е странно, би трябвало да има засилено предлагане на самостоятелни къщи при този вирус.

# 549
  • Мнения: 3 416
Да, обходила съм уж навсякъде. Но виличките или са много далеч от какъвто и  да е плаж, или са с много условия(повече от 8-10 човека, ултра скъпи, че няма и свободни).

# 550
  • Мнения: 11
Здравейте! Какво ви е мнението за почивка на Златни пясъци? Решили сме тази година да почиваме в хотел Престиж  и Аквапарк, с дете н 4 години. Дали хотелът е подходящ а и плажът дали е хубав? Някъде прочетох че плажът е много каменист и дълбок. Ще се радвам някоя мама да сподели впечатления от курорта и от хотела.. 😊😊😊

# 551
  • Мнения: 430
Да, в Шабла до морето се ходи с кола. Така е целият девствен район. Но плажната ивица е над 15 км.
Ходим на Лавацата на плаж, там няма чадъри, дори и по-на север, където няма хора. То това е идеята да ходим там.
Толкова си харесахме района, че си купихме парцел и си правим лятна къща. И на друго място не ми се ходи.
Винаги си готвим. То не е кой знае какво - салата, скара, риба от рибарите, там има страхотни дини и пъпеши....
Препоръчай самостоятелна къща в Шабла - чиста и с двор, за двама възрастни с три деца?

# 552
  • Русе
  • Мнения: 679
Препоръчайте ми хубави бунгала в Кранево! Става дума за група тинейджъри, които не търсят кой знае какви удобства/ кухня, барбекю и т.н./.

# 553
  • Мнения: 44
Здравейте,
Някой с мнение за Апарт Хотел Блу Бей Палас, Поморие?

# 554
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Здравейте! Какво ви е мнението за почивка на Златни пясъци? Решили сме тази година да почиваме в хотел Престиж  и Аквапарк, с дете н 4 години. Дали хотелът е подходящ а и плажът дали е хубав? Някъде прочетох че плажът е много каменист и дълбок. Ще се радвам някоя мама да сподели впечатления от курорта и от хотела.. 😊😊😊
На Злати пясъци няма изобщо никакви камъни .

Общи условия

Активация на акаунт