пациенти на д-р Емре Тургут

  • 51 988
  • 790
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 956
В Турция не изискват 8-10 ден, две снимки имам там през годините. Последната беше два часа след пункция значи 12-14 ден. Даже се карах с Шефкетова за това един път.

# 31
  • Мнения: 619
В Турция няма точно определен ден, в който  се прави снимка. Само да не сте в цикъл. Правила съм на 6 ден от цикъла, при 5 дневен цикъл. Казаха ми, че може след стимулацията, на 16,17 ден, както е удобно за пациента. За пръв път чувам, че трябвало на пореден ден от цикъла.

# 32
  • Мнения: X
момичета, някоя може ли да ми обясни как се осъществява плащането в началото за стимулация? Знам, че все още няма много от нас с опит в новата клиника, но тези от вас, които са правили стимулация в друга клиника могат да споделят как се е плащало там, едва ли ще се различава на новото място. Благодаря предварително!

# 33
  • Мнения: 134
момичета, някоя може ли да ми обясни как се осъществява плащането в началото за стимулация? Знам, че все още няма много от нас с опит в новата клиника, но тези от вас, които са правили стимулация в друга клиника могат да споделят как се е плащало там, едва ли ще се различава на новото място. Благодаря предварително!
В деня на стартиране на стимулацията платих 30 % от цялата сума. В деня на пункцията доплатих останалото. Бях пациентка на доктора,само че не в новата клиника.Просто успяхме до преди да напусне.Желая успех и на вас.

# 34
  • Мнения: X
благодаря за бързия отговор! кеш ли се плаща (в евро?)

момичета, някоя може ли да ми обясни как се осъществява плащането в началото за стимулация? Знам, че все още няма много от нас с опит в новата клиника, но тези от вас, които са правили стимулация в друга клиника могат да споделят как се е плащало там, едва ли ще се различава на новото място. Благодаря предварително!
В деня на стартиране на стимулацията платих 30 % от цялата сума. В деня на пункцията доплатих останалото. Бях пациентка на доктора,само че не в новата клиника.Просто успяхме до преди да напусне.Желая успех и на вас.

# 35
  • Мнения: 134
благодаря за бързия отговор! кеш ли се плаща (в евро?)

момичета, някоя може ли да ми обясни как се осъществява плащането в началото за стимулация? Знам, че все още няма много от нас с опит в новата клиника, но тези от вас, които са правили стимулация в друга клиника могат да споделят как се е плащало там, едва ли ще се различава на новото място. Благодаря предварително!
В деня на стартиране на стимулацията платих 30 % от цялата сума. В деня на пункцията доплатих останалото. Бях пациентка на доктора,само че не в новата клиника.Просто успяхме до преди да напусне.Желая успех и на вас.
Ние лично плащахме винаги в брой и в евро.

# 36
  • Мнения: 2 428
Rredberry, да споделя само, че сме приказвали с други двойки и те са ни казвали, че има доста голяма комисионна, ако се плаща на ПОС терминал ( координаторка също ни е предупреждавала) .

Ние плащаме с карта тя е на уникредит и нямаме проблеми, изгодно ни е и е удобно.
Просто проверете във  вашата банка какви са условията за плащане в Турция.
Успех !

# 37
  • Мнения: X
благодаря!

# 38
  • Мнения: 47
Здравейте,
Днес се върнахме от преглед при Д-р Тургут,правихме и цветна снимка. Ако някой има въпроси, да пише.
Успех пожелавам на всички ни.

# 39
  • Мнения: 493
Didka Stoyanova,да интересувам се как е на новото място при доктора, нещо различно. Разкажете ско имате възможност

# 40
  • Мнения: X
каквото и да разкажете ще ни е интересно да чуем Simple Smile
Здравейте,
Днес се върнахме от преглед при Д-р Тургут,правихме и цветна снимка. Ако някой има въпроси, да пише.
Успех пожелавам на всички ни.

# 41
  • Мнения: 47
Съжалявам за късния отговор.
Севда ни организира нощувка в Оря хотел, който е съвсем близо до клиниката- 60 евро за двамата-
(+ мижава закуска и паркомясто). Клиниката е по уличка та на хотела и после в дясно по главния булевард. Сградата е сива-кафява, а надпис Момарт сиво и жълто. Малко се слива с цвета на сградата и ние се позамотахме докато я намерим, защото в гугъл вю надписа е червено бял и това търсихме. Кабинетите с на 3 етаж, има си надпис, няма как да се сбърка. Освен Севда им и м. сестра, която говори български. Комуникацията и итнищението както винаги на ниво и изключително позитивни и вдъхващи доверие
Лекарствата се взимат от аптеките под болницата, а ако няма нещо Севда се обажда и го носят с моторче Simple Smile
Ние забравихме да вземем бележка от болницата за прегледа, ама нямаше проблем на границата, защото показах квитанцията от плащането н а прегледа и други медицински документи. От РЗИ Хасково не бяха получили предварително писмото ми с инфо за пътуването и добре че си го бях принтирала.

ПС.може ли някой да ми каже ккви с промените според новата заповед. Предстои ни пак пътуване края на август, но чета че всички трябва да правим вече тест?
Благодаря.

# 42
  • Мнения: 2 428
И аз сега се чух с координаторка ( при  друг доктор съм, но ви чета и вас  Simple Smile )
 И тя ми казва, че задължително искали тест на границата при завръщане в България.  Не разбрах от къде и е инфото и дали е вярно!!!
 Писала съм до МЗ, но след като ми входираха запитването мина вече 10 дена и нямам отговор. (ще им звъня днес Sad)
 Това което ме разочарова много ( от моята координаторка разбрах, че пращали в Ажибадем , а там теста за чужди граждани бил 120 евро .... Вие знаете ли във вашата клиника къде правят  ПСР  и колко струва и за колко време излизат резултатите?

# 43
  • Мнения: 47
Тестът в бг ли трябва да се направи, защото щом като важи 3 дена ще може да отидем и да се върнем до Турция(когато е само за преглед).?

Или на връщане.в БГ трябва да е направен в Турция?
Ние като сме само за едно денонощие, няма да може да до чакаме резултата. Тогава как се процедира. Иф, всеки месец ново, много се притеснявам д не вкарат и в Турция карантина:(

# 44
  • Мнения: 2 428
Точно ние за това не тръгваме ( ние също при стимулация първите две ходиния са без нощувка и на третия път преди пункцията оставаме за няколко дни).
 Аз честно да ви кажа няма да тръгна докато не получа отговор или от РЗИ Бургас и ЗМ.
А теста го искат направен в Турция... той този тест е за влизащи от Турция, реално и БГ властите не са го доизмислили, че има такива като нас по медицински причини да пътуват само за ден и се връщат Sad .

Общи условия

Активация на акаунт