Книга 'Дяволът носи Прада' в Космополитън

  • 4 495
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Хайде, готово, взех я за 5лв.
Бай дъ уей, кога ще тръгне по кината?

# 16
  • Мнения: 1 492
На 30 юни в Холивуд се състоя бляскавата премиера на дългоочаквания филм “Дяволът носи Прада”* (реж. Дейвид Франкел) по едноименния бестселър на Лорън Уайсбъргър, продаден в над милион и половина екземпляра.
У нас “Дяволът носи Прада” ще тръгне по кината през октомври, разпространява “Александра Филмс”

# 17
  • Мнения: 22 948
Чела съм я,харесва ми.Сега чакам едноименния филм с интерес.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Книгата си я купих миналата година от една сергия за стари книги. Вървеше с една за Беки Б. (пък те са забавни).
Ами, не е лоша за чиклит. Филмът не е точно по книгата, но за една вярна "Vogue" и vogue фенка като мен беше приятно - толкова много красиви дрехи, че и Мерил Стрийп.  Laughing
Чела съм много малко чиклит, но Софи Кинсела най-много ми харесва. Макар, че напоследък доста претупва...
Хелън Филдинг яко се изложи след "Бриджит Джоунс", даже ме кара да мисля, че не тя е писала първите два романа.
А онази мома, Кандис Бушнел ли беше, е пълна скръб. Още ме е яд, че купих" Сексът и градът".
Като че ли най-много ми хареса "Скъпа, няма не мога" на Алисън  Пиърсън.
А фаворит е "Дневникът на една нова рускиня" на Елена Колина. Руснаците могат да пишат. И чиклит да ти напише, ще го напише като хората.

# 19
  • София
  • Мнения: 121
На мен книгата ми харесва много, но съм я чела преди 2 год. може би и то на един дъх.. Много ми харесва финала разбила се  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798
На 30 юни в Холивуд се състоя бляскавата премиера на дългоочаквания филм “Дяволът носи Прада”* (реж. Дейвид Франкел) по едноименния бестселър на Лорън Уайсбъргър, продаден в над милион и половина екземпляра.
У нас “Дяволът носи Прада” ще тръгне по кината през октомври, разпространява “Александра Филмс”

Благодаря, октомври ще чакаме значи, че с моя нет тегля фимите по 4-5 дни.... Wink

# 21
  • Мнения: 2 897
И аз бях с големи очаквания за ''Сексът и градът'',но съм доста разочарована,книгата си събира прах...

С тази ме заинтригувахте,ще ида днес да я потърся Simple Smile

# 22
  • Мнения: 353
хехе, мързи ме да чета такива книги, обаче ще гледам филма.

абе няма ли някоя мацка да напише български вариант по този сюжет? някак си американските стереотипи са ми достатъчно чужди

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами има бг чиклит, как да няма. И на певицата книгата (не се сещам как се казваше момичето), и на Мона Чобан (май беше името) две книги, но нищо не съм чела, така че не отговарям.  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
На Ваня Щерева е едната, ама още не съм се наканила да я купя  newsm78.
А "Сесът и града" е ЕДИНСТВЕНАТА книга, която е по-гадна от филма, обикновенно книгите превъзхождат фимовите варианти в пъти, поне според мен.

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
абе няма ли някоя мацка да напише български вариант по този сюжет? някак си американските стереотипи са ми достатъчно чужди
С една бивша колежка сме се заканили да пишем мемоари Wink, има какво да разкажем - не за модните среди, де Laughing
Може и да наистина да го направим някой ден Simple Smile

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А "Сесът и града" е ЕДИНСТВЕНАТА книга, която е по-гадна от филма
Ами! Ами книгата 'Спасители на плажа'? И още куп други - по-особената графа "книга, писана по филм"...

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Спасители на плажа не съм я чела, там нямам мнение... newsm78

# 28
  • Мнения: 491
"Сексът и градът" верно е боза. На Ваня Щерева много ми хареса! "Образцов дом" се казва. На всичките си приятелки я дадох , всички са newsm10
Простете за невежеството, какво е "чиклит"?

# 29
  • Мнения: 22 948
"Сексът и градът" верно е боза. На Ваня Щерева много ми хареса! "Образцов дом" се казва. На всичките си приятелки я дадох , всички са newsm10
Простете за невежеството, какво е "чиклит"?
Нищо не съм разбрала....

Общи условия

Активация на акаунт