Антипетъчно

  • 2 923
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Катюшка, не ти бе, душата Wink Другите забелязват Joy

# 16
  • Мнения: 27 524
Година. А покрай бременността ми се събраха две  Mr. Green Екстра си ми беше  Laughing Виж, не знам на мъж ми как се е отразило  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 416
8 месеца... Чувствах се много зле, защото ме тормозеше по-скоро безлюбовие, отколкото безсексие...  Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 121
близо 9 месеца, не съм бременна обаче. От време на време подивявам  Sick #Cussing out smile3515Определено ми липсва, както и ми пречи, а не съм по еднократните свалки  newsm78 май трябва да си променя принципа

# 19
  • Мнения: 1 666
Цялата ми бременност + близо 2 месеца след раждането. Не ми е повлияло зле, сухият режим си струваше наваксването след това  Blush...

# 20
  • Мнения: 990
По време на бременността ни бяха забранили секса и това всъщност е най-дългия период който съм имала! но после с мъжо наваксахме пропуснатото Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 734
Три месеца. Не ми се отрази никак.

# 22
  • Мнения: 235
Не съм си засичала , но два три месеца сигурно да е било най-много. Гледам да не се лишавам от секс  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 849
Година ,не се умира от безсексие . Crazy

# 24
  • Мнения: 4 473
На 2 пъти по 6-7 месеца. Дано няма трети.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз да ви кажа честно, не съм се замисляла над това newsm12. Сега за пръв път се замислям, и ..... установявам, че най-дългият ми безсексен  Laughing /хихи, каква дума написах само..!?!  Mr. Green / период е бил около 2 месеца, и то един-два пъти.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 039
Два месеца, доста се бях поизнервила.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Около 2месеца-след раждането заради шевовете-мен си ме беше страх- не че ми имаше нещо но исках да се убедя като изтече 6-седмичния срок от лекаря.Много ми беше- на мъжа ми-още повече....

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
Най-големия ми "сух" период беше 6 месеца. От начало се чувствах много добре, защото тъкмо бях приключила 2-годишна досадна връзка и се чувствах прекрасно без мъжки набези.... Обаче, по едно време започна да ми липсва секса и на моменти се улавях, че доста съм занижила изискванията си към мъжете. А един познат, явно ме  е наблюдавал по-задълбочено  и доста ме тормозеше по този въпрос - непрекъснато ми подхвърляше по нещо или ми шепнеше разни страстни неща на ухото..... а на мен ми омекваха колената, въпреки, че не исках да си лягам с него - много беше гадно.... И на края взех, та си реших проблема  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 953
Почти година - цялата ми бременност и малко след това. Не съм мислила как ще ми се отрази - прекалено много ме беше страх да пробвам.
Peace
И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт