Дали ме използва

  • 6 694
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
А аз се чудех защо днес цял ден ме боли к...орема, а то за какво било...
Май в днешно време да кажеш, че и двамата са един дол дренки минава за извратено чувство за лоялност. Grinning
Ама ще го повторя де: и двамата главни герои са един дол дренки. Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака. Аз си мислех, че Синдрома на Белия рицар върлува само по мъжете, но като гледам форума, започвам да се разубеждавам.

# 151
  • Мнения: 6 472
Зависи от ъгъла , Фениксе. Важен е.

Ентерол, смекта, спазмалгон, пробиотик, ...нещо такова. За к.. оремчето.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 139
Някои мъже много се пазят от жените използвачки, ама нямат нищо против мъжете използвачи, милите! 🤗
Иначе, младо влюбено моме налива пари в имот, очаквайки да придобие половината... Ами, наивно си е и глупаво даже, но не е луд тоя дето яде баницата.
Ама може пък и да й я припише половината след брака, де, че направо и цялата. 😎

# 153
  • София
  • Мнения: 1 139
Че то кой не иска такива благинки? Младо гадже, парици, ремонт. Ама няма!
Виж, ако мъж беше пуснал такава тема, как ремонтира на жена си къщата и й купува кола, пък тя му казала че ще получи половината като се оженят, веднага щеше да има съгласие, че естествено, тя е използвачката.
Бе браво на който се е уредил! 😘

# 154
  • Мнения: 18 315
Е, намират се и мъже, дето ремонтират жилища на партньорките си, пък и коли им купуват, без да искат прехвърляне имоти на тяхно име и без да се чувстват използвани.

# 155
  • Мнения: X
Така са се разбрали навремето по някаква причина, а сега тя се чуди дали не се е прецакала и се чуди как да извива ръце. Аз така го виждам и умея професионално да вниквам в мотивите и фактите и оставям оправданията и залъгалките настрана.
Че и прокурор да се въвлича..... хехехехе, акъла ви е станал на вкисната яхния от домакинска работа и турските сериали.

Е, намират се и мъже, дето ремонтират жилища на партньорките си, пък и коли им купуват, без да искат прехвърляне имоти на тяхно име и без да се чувстват използвани.
Да, представи си Grinning

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 14:54 от Анонимен

# 156
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Братане, обаче замисли се, къде другаде ще видиш невежеството да се приема за "добродетел", че и тези, които са злоупотребили с него да се заклеймяват като такива и онакива? Grinning

# 157
  • Мнения: 2 886
Е, намират се и мъже, дето ремонтират жилища на партньорките си, пък и коли им купуват, без да искат прехвърляне имоти на тяхно име и без да се чувстват използвани.

Може би, защото партньорката не ги е лъгала, не ги е въвеждала съзнателно в заблуждение, пък може и да е заслужила доверие?

# 158
  • Мнения: 6 472
Невжество от мързел?
От среда, начин на живот?
Разлика?

# 159
  • Мнения: 22 867
Братане, обаче замисли се, къде другаде ще видиш невежеството да се приема за "добродетел", че и тези, които са злоупотребили с него да се заклеймяват като такива и онакива? Grinning

В случая е повече наивност, отколкото невежество. И не, не са се разбрали така, той е обещал да прехвърли след сватбата, цитирах я и подчертах. Не разбрах кога е подарил въпросния пръстен и ще има ли сватба изобщо? Въпреки че при съмненията на авторката.....надали. Че и е съмнително дали изобщо ѝ трябва.

# 160
  • Мнения: 1 726
Тоя така хубаво я е омотал, че няма на къде. Щом е стигнала да пита, значи има проблясъци, че цялата ситуация е нередна. Просто е млада и наивна, нямало е кой да й покаже от какво трябва да се пази. Няма за какво да я съдите, живота достатъчно я е очукал. Надявам от тук нататък да си вземе бележка.

# 161
  • Мнения: 6 174
Само на мен ли ми се вижда леко странна идеята му да купи къща, разчитайки на 17 годишната си приятелка да му я изплати и ремонтира, че на всичкото отгоре и му се получават нещата. Според мен този по-добре да си пуска тото, явно си е късметлия по рождение.
Имам усещането, че авторката леко спестява някои неща, но все пак нека уточни колко струва тази прословута къща, защото може да струва и 20, и 200 хил. И от това зависи дали е използвана или хитруваща (така да се каже).

И какво извратено има да се опитваш да бъдеш обективен и да търсиш още информация по неясните неща. Е да крайни мнения е лесно да се раздават, особено на чужд гръб и в интернет форум, ама все пак се стараем да сме полезни за питащите тук.

# 162
  • Мнения: 3 130
Бас ловя, че тя е споделила, че има някакви спестявания и взема добри пари. И той се е усетил, че добре ще му дойдат. Ако момичето няма родители и живее по бази и подобни и се е видяла супер идеята да има свой дом. Колко му е да инвестира в него. Само дано да е повечето нещо, което може да се изнесе или дори продаде. Че ако е плочки в банята трудно ще е.

# 163
  • Мнения: X
Ама какви са тези феномени в България мъж да лежи на жена финансово. Познавам масово само обратния случай Joy

От форума някоя жена издържа ли мъжа си перманентно? Дали ще съберем 2-3 такива случая? Ама честно, без изхвърляния и изливане на легени.

# 164
  • Мнения: 1 290
Аз не виждам къде е пробема, ако мъжът наистина е предложил брак. Явно има сериозни намерения.
Деленето на ти толкова даде пък аз толкова, никога не види към добър изход.
В крайна сметка аз бих се замислила дали да инвестирам такива суми в ремонт на чуждо жилище.
Инетерсно обаче къв е тоя ремонт за 25 палки.
А бе монетата винаги има две страни. Като мацката се съмнява в искреността на чувствата на партньора си, да му предложи да идат и да подпишат, пък сватба по нататък. От там ще стане ясно.

Общи условия

Активация на акаунт