Стил на обличане според възрастта

  • 38 899
  • 938
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 38 837
Тениски със щампа нося навсякъде. Даже сега чувам, че било неподходящо. Защо? 🙄

Онези дрехи конкретно са демоде и отдавна са заминали.

# 61
  • Мнения: 6 622
Аз не мога да възприема жена на 40+ облечена така. Това си е лично мое мнение, разбира се. Всеки може да се облича както прецени.




# 62
  • Мнения: 4 740
Според мен разделянето не е по възраст, а по-скоро е до естетика и избор на дрехи според тялото и физиката. Както има слаби, стройни "баби", на които и къси панталони стоят добре, така има 20-годишни с целулит и увиснал корем, на които късите блузки направо "трепят"... Всеки трябва да се погледне в огледалото от всички страни и да прецени кое става за показване и кое следва да се скрие... Дрехите са за това, да скриват недостатъци и да ни правят да изглеждаме добре независимо от възрастта. Няма по-грозно нещо от показване и подчертаване на целулит, дебели колена и криви крака, увиснал корем с паласки, големи деколтета и супер къси панталонки за неподходяща за това възраст. Всичко останало като цвят, шарки, модел, материал и т.н. зависи от личния вкус и предпочитания... И от модата разбира се, коята понякога е направо комична, но все пак всеки носи глава на раменете си, за да знае дали да я следва тази мода или не...Hug

# 63
  • Мнения: 3 785
По отношение на показаните къси панталони, от които цялото дупе е навън - вулгарни са, независимо от възраст и перфектната фигура (евентуално).
Миналото лято си бях у дома и понеже живея в центъра, до баш Стъргалото Витошка, правеше ми силно и лошо впечатление, че масово млади девойки носеха точно такива. Най-малкото е рисково здравословно предвид, че сме жени, отделно всяка много голотия ми е много отблъскваща.
Аз нося често и тениски на любими рок-банди, а да идеш на концерт и да не си тематичен, дори и на 60+ е меко казано тъпо.
😁

# 64
  • София
  • Мнения: 38 837
Лимонче, това си е тийн отвсякъде, признавам.

# 65
  • Мнения: 4 740
Аз не мога да възприема жена на 40+ облечена така. Това си е лично мое мнение, разбира се. Всеки може да се облича както прецени.
...


От последната снимка имам подобни дрехи, обличам ги като излизам лежерно на шопинг. Полата ми е до коленете, макар че краката ми изглеждат много по-добре и по-слаби от на това девойче... Късите поли оставих с раждането, някак си вече не отговарят на стилът ми и мисленето ми...

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 13:57 от bubanka

# 66
  • Мнения: 10 024
Снимките от горния пост на Лимонче са си тийн. Не съм виждала жени облечени така обаче, та нямам какво да кажа.

# 67
  • Мнения: 6 622
Аз съм виждала, няколко колежки на 40+ носят подобни дрехи. И определено си личи, че телата им са на 40+. Отпуснати колене, виснали гърди, много целулит. Виж ако ги питаш тях 40 е новото 20 и те изглеждат много по-млади.

# 68
  • Мнения: 10 024
Аз съм виждала, няколко колежки на 40+ носят подобни дрехи. И определено си личи, че телата им са на 40+. Отпуснати колене, виснали гърди, много целулит. Виж ако ги питаш тях 40 е новото 20 и те изглеждат много по-млади.

Плюй си в пазвата и запали една свещичка, че не си като тях.

# 69
  • Мнения: 7 898
Тениски със щампа нося навсякъде. Даже сега чувам, че било неподходящо. Защо? 🙄

Онези дрехи конкретно са демоде и отдавна са заминали.
От щампа до щампа има разлика и тук също има такива за млади и по- зрели Wink.
В случая просто неподходяща цветова и стилова комбинация между къси карирани панталони и тениска с щампа.
За мен това си е просто домашно облекло.

# 70
  • Мнения: 6 622
Аз съм виждала, няколко колежки на 40+ носят подобни дрехи. И определено си личи, че телата им са на 40+. Отпуснати колене, виснали гърди, много целулит. Виж ако ги питаш тях 40 е новото 20 и те изглеждат много по-млади.

Плюй си в пазвата и запали една свещичка, че не си като тях.
10-15 години по-млада съм, но и през ум не ми минава да се облека така. Даже и да бяха с перфектни тела, пак щяха да изглеждат апсурдно.

# 71
  • София
  • Мнения: 17 880
Поредна тема, в която ще се счупите да доказвате колко сте младолики и колко ви ходят къси панталони. И ще поствате снимки на дебелани на 20. Даже на болно дебели хора. Разбира се. Носете си, не е забранено.

Една от чертите на остаряването с класа е да го приемаш и да осъзнаваш, че всяка възраст е красива с нещо (различно от предходното десетилетие обикновено), а не да се напъваш да не остаряваш, носейки дрешКИ.

# 72
  • Мнения: 10 024
Поредна тема, в която ще се счупите да доказвате колко сте младолики и колко ви ходят къси панталони. И ще поствате снимки на дебелани на 20. Даже на болно дебели хора. Разбира се. Носете си, не е забранено.

Една от чертите на остаряването с класа е да го приемаш и да осъзнаваш, че всяка възраст е красива с нещо (различно от предходното десетилетие обикновено), а не да се напъваш да не остаряваш, носейки дрешКИ.

Щом дънки и Конвърси те притесняват, както и къси панталони на плаж, не ги носи. Просто е.
Толкова жлъч за чифт гуменки.
Браво!

Авторката искаше хейт за жените във зряла възраст, ти и го даде.

# 73
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
#Тhe Catcher in the Rye: това ваше мнение към кого има отношение защото тук в тази тема аз лично никъде не видях изказване някой да се напъва да не остарява носейки ДРЕШКИ. Темата е за стил и обличане според възрастта. Аз имам отношение към темата и ми е интересно да чета мнения. Освен това няма как да се доказва колко си младолик във анонимен форум със ник нейм така че негативния ви коментар не му е мястото тук.

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да.....
Извод  Летисия Ортис е една безвкусно и вулгарно облечена застаряваща   47 годшна  лелка , която се опитва да се прави на млада Simple Smile
Да се чудиш как са я обявили за най елегантна коронована дама.
На еднаа от показаните  снимки и старата кралица е с бял панталон, да и се чудиш , жена 75+ .Срамота
Simple Smile
Една българка на 57.До нея е сина и.

Със сигурност не е посвщавала фитнес.
Изглежда ужасно нали?

Това е Лидия Ковачева, чиято система за здравословен живот комерсиализира доктор Емилова.
На Емилова , обаче не и се пилучават нещата, защото не спазва системата, която уж прилага.
Емилова на 50 при откриванвто на клиниката.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 16:15 от sl

Общи условия

Активация на акаунт