Нямам вече чувства към мъжа ми

  • 8 239
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  Зависи от много неща,но да се оправдаваш с това,че любовта е химия и има срок на годност си е просто глупост /да не кажа друга по-обидна дума/.Първоначалната тръпка изчезва като не знаеш как да си я съхраниш.
А,не се притеснявай-обиждай си...Така се прави във форумите-като прочетеш мнение,с което не си съгласен,обявяваш автора му за глупак,че и отгоре...Очевидно знаеш всичко и не се съмнявам,че въпреки брачния стаж правите неуморим секс всяка нощ и по цял ден мечтаете един за друг,както се прави като гаджета.
az_tuk ,според мене виновни няма и ако се търси кой е по-виновен,стават големи циркове.Хората се променят и понякога това ги разделя,а също и се допускат грешки-мислиш,че можеш да живееш с определени особености на съпруга си,а после се оказва,че не можеш Naughty.Затова мога само да ти пожелая късмет,съвети не мога да  давам,казах ти как беше при мене.Щом след 16г.брак все още хуквам да го посрещна,като го чуя,че отключва вратата,липсва ми,когато е в командировка,и не ни трябват гости,за да ни е весело в къщи,значи сме постигнали това,което сме искали.

# 46
  • Мнения: 116
"Може би от една страна съм разочарована от него, защото не е мъжът от мечтите ми -...."
и квооо,  принца се оказа най обикновен жабок
Ние / повечето мъже / сме си такива

# 47
  • Мнения: 4 473
Дори се притеснявам, когато го докосна. За секс и дума не може да става.

По чия вина? Ти или той не желае секс? Ако си ти - защо, не изпитваш удоволствие, отблъсква те?

Може би от една страна съм разочарована от него, защото не е мъжът от мечтите ми - загрижен, активен...

А бил ли е някога мъжът от мечтите ти? Или си се опитвала и надявала да стане такъв?


Имали ли сте подобни дупки и как според вас да изляза от тъжната ситуация? Благодаря!

Абсолютно всеки семеен човек е имал. Преодолява се, ако има любов! За начало си отговори на въпроса: "Защо спрях да го обичам и всичко безвъзвратно изгубено ли чувствам?"

# 48
  • Мнения: 1 283
Не е моментно състояние и няма да отмине току-така. Късай и бягай надалеч- не си уби времето с него. Докато си с него, няма и да можеш да срещнеш друг,дори и да искаш,затова по-добре си тръгни и потърси късмета си на друго място. Знам го от опит.

Не знам майтапиш ли се или си сериозна?!?! Thinking

Не може току-така да се дават подобни съвети. Rolling Eyes Все пак това е само лека криза в отношенията,а не става въпрос за голям проблем.Нито има изневери,пиянски скандали,побои. newsm78

А този другия,дали ще глези и обича така детето й?Не може така да го зареже и да тръгне да търси друг...Едва ли са се наредили принцовете в редица и тя само трябва да избира.. Crossing Arms

Всеки е имал проблеми с половинката,аз самата-също.Но няколко дни раздяла ми помагат да се осъзная,че не мога и ден без този човек,с когото сме си най-близки в добро и зло тук на края на света! Hug

Желая късмет на авторката!Един приятелски разговор с него ще ти е от полза. Heart Eyes

# 49
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нито за миг не съм спирала да го обичам. Той е най важния в моя живот, сина ми е даже след него. Той ми е най голямата опора и подкрепа в живота.
Но да ти кажа, забрави за представите си за идеалния мъж, поради простата причина, ЧЕ НЯМА ТАКЪВ, той е само в твоето въображение. Никога и с никой няма да се чувстваш щастлива докато не осъзнаеш това. Аз също бях така, но в един момент преди да се оженя слава Богу, осъзнах, че няма такъв мъж и аз трябва да потърся някой с който бих могла да живея вечно, със слабостите и дефектите му. И го намерих. Приемам го такъв какъвто е, не е идеален, но е най доброто за мен.
Всяка жена се страхува от самотата, и те разбирам напълно, аз също се плаша от това. Но се опитай да поправиш нещата, любовта може да се върне с усилия и компромиси. Приеми лошите му черти и не се опитвай да го променяш (ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО), отделете време само за двата ви. Излезте някъде, направи му романтична вечеря, такива неща ще ти помогнат да си спомниш какво си харесвала в него и защо си се влюбила. Не забравяй и за секса, той е много важен за мъжете, а и ще ви сближи. Дори и той да не прави нищо, ти направи. Децата по принцип спомагат за отчуждаването на партньорите. Не се отказвай от него, а отдели време и усилия да върнеш любовта си.

# 50
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Прочетох последното което писа и знаеш ли какво виждам:
Той, това...
Той онова...
Той не разбира, че е виновен, (а ти разбираш ли, когато си виновна?)
Той не прави усилие, (а ти правиш ли?)
Той не ме иска...
Той, той, той....
Грешка, не можеш да го промениш, не можеш да очакваш той да направи нещо, което ти не искаш да направиш – първата крачка. Не можеш да промениш него, НО можеш да промениш себе си и така ще промениш него. Извинявай, ама ти би ли искала да си с някой, който вечно ще е депресиран, все ще мърмори, няма да иска да прави секс със теб, все ще се оплаква и т.н.. Няма ли да се чувстваш отхвърлена и не желана. Помисли той как се чувства, а не ти как се чувстваш. 

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 18:55 от Tinka79

# 51
  • Мнения: 494
Не е моментно състояние и няма да отмине току-така. Късай и бягай надалеч- не си уби времето с него. Докато си с него, няма и да можеш да срещнеш друг,дори и да искаш,затова по-добре си тръгни и потърси късмета си на друго място. Знам го от опит.

Не знам майтапиш ли се или си сериозна?!?! Thinking

Не може току-така да се дават подобни съвети. Rolling Eyes Все пак това е само лека криза в отношенията,а не става въпрос за голям проблем.Нито има изневери,пиянски скандали,побои. newsm78

А този другия,дали ще глези и обича така детето й?Не може така да го зареже и да тръгне да търси друг...Едва ли са се наредили принцовете в редица и тя само трябва да избира.. Crossing Arms

Всеки е имал проблеми с половинката,аз самата-също.Но няколко дни раздяла ми помагат да се осъзная,че не мога и ден без този човек,с когото сме си най-близки в добро и зло тук на края на света! Hug

Желая късмет на авторката!Един приятелски разговор с него ще ти е от полза. Heart Eyes


''Приятелски'', но дали ТОЙ желае такъв ,се пита ?Не сме малко жените в такова положение като авторката, АЗ съм една от тях и точно липсата на разговори ,споделяне на проблемите, малко -по малко, ме отдалечиха от Него .По какъв ли не начин съм се опитвала да говоря, но винаги са ме отрязвали с думите ''......прекалено много книги и списания четеш и си пълниш главата с глупости''.Какви чувства тогава като другата ми половинка липсва?Едно нещо само знам че е такъв живот никак не е лесен. no

# 52
  • Мнения: 899
Имах един много добър приятел, който казваше, че идеалната връзка се гради на това: "Ако мъжът непрестанно ухажва половинката си, а ако тя винаги леко му се дърпа и по сердата неизмонно си казват "да, скъпи", любовта е вечна". Само дето рано или късно някой от двамата се уморява. Затова - вечна тръпка и л'бов няма. Важно е това, в което се превръщат.

# 53
Прочетох последното което писа и знаеш ли какво виждам:
Той, това...
Той онова...
Той не разбира, че е виновен, (а ти разбираш ли, когато си виновна?)
Той не прави усилие, (а ти правиш ли?)
Той не ме иска...
Той, той, той....
Грешка, не можеш да го промениш, не можеш да очакваш той да направи нещо, което ти не искаш да направиш – първата крачка. Не можеш да промениш него, НО можеш да промениш себе си и така ще промениш него. Извинявай, ама ти би ли искала да си с някой, който вечно ще е депресиран, все ще мърмори, няма да иска да прави секс със теб, все ще се оплаква и т.н.. Няма ли да се чувстваш отхвърлена и не желана. Помисли той как се чувства, а не ти как се чувстваш. 


Ако не обвинявах себе си за това, че все съм депресирана, не искам секс и мрънкам, дали щях да го напиша?!? Честно, нямам нужда и вие да ме обвинявате за това. Аз си го зная и достатъчно много ме боли от него. Просто исках подкрепа (и я получавам между другото от повечето, включително от предния ти постинг). Просто съм в много, много кофти период. И нищо, нищо не мога да направя срещу депресията си. Преди съм пила лекарства, но отдавна искам да се отърва от тях. Както и да е...

# 54
  • Мнения: 193
 
Прочетох последното което писа и знаеш ли какво виждам:
Той, това...
Той онова...
Той не разбира, че е виновен, (а ти разбираш ли, когато си виновна?)
Той не прави усилие, (а ти правиш ли?)
Той не ме иска...
Той, той, той....
Грешка, не можеш да го промениш, не можеш да очакваш той да направи нещо, което ти не искаш да направиш – първата крачка. Не можеш да промениш него, НО можеш да промениш себе си и така ще промениш него. Извинявай, ама ти би ли искала да си с някой, който вечно ще е депресиран, все ще мърмори, няма да иска да прави секс със теб, все ще се оплаква и т.н.. Няма ли да се чувстваш отхвърлена и не желана. Помисли той как се чувства, а не ти как се чувстваш. 


Ако не обвинявах себе си за това, че все съм депресирана, не искам секс и мрънкам, дали щях да го напиша?!? Честно, нямам нужда и вие да ме обвинявате за това. Аз си го зная и достатъчно много ме боли от него. Просто исках подкрепа (и я получавам между другото от повечето, включително от предния ти постинг). Просто съм в много, много кофти период. И нищо, нищо не мога да направя срещу депресията си. Преди съм пила лекарства, но отдавна искам да се отърва от тях. Както и да е...
Все пак, az_tuk е субект, който пресъздава собственото виждане за нещата! Има проблем-мисли за него! Не може да се очаква идеалния вариант на обективен анализ на собствен проблем!

# 55
И аз ще апелирам: каквото и да мислите, моля ви подкрепете АЗ ТУК. Без да искате някой ваш съвет може да я подтикне да избърза в решението си или да я настрои негативно, макар и това да не е нужно допълнително в момента...Поздрави за адекватните мнения на всички.

Нека се подкрепяме преди всичко.  Момичето все пак има детенце и общо минало с този човек....

Насреща съм newsm17 newsm10 smile3521

Пожелавам ти след време със съпруга ти да си припомняте със усмивка и поука кризата. А истината... тя наистина се крие в думите. Не се отказвай да ги ползваш!

# 56
  • Мнения: 4 621
Може би просто имате криза на връзката си. Това е нормално, просто е гаден период, който отминава! На определен период от години много от връзките преживяват такива кризи - едни изневеряват, други се отдръпват и се разделят. НО има много хора, които успешно се преборват и преоткриват човека до себе си и продължават да живеят щастливо заедно  Simple Smile Пожелавам ти да си от последните  Hug
newsm10

# 57
И аз ще апелирам: каквото и да мислите, моля ви подкрепете АЗ ТУК. Без да искате някой ваш съвет може да я подтикне да избърза в решението си или да я настрои негативно, макар и това да не е нужно допълнително в момента...Поздрави за адекватните мнения на всички.

Нека се подкрепяме преди всичко.  Момичето все пак има детенце и общо минало с този човек....

Насреща съм newsm17 newsm10 smile3521

Пожелавам ти след време със съпруга ти да си припомняте със усмивка и поука кризата. А истината... тя наистина се крие в думите. Не се отказвай да ги ползваш!

Благодаря ти много  Hug Зная, че за някого изглежда инфалтилно човек тук да иска да чува само окуражителни неща, но специално по този проблем имах нужда от това. И понеже всички вие ми ги дадохте, благодаря ви! Мисля, че много неща се промениха в мен тези дни. Най-вече защото чрез думите ви осъзнах, че и вие сте имали проблеми и че въобще проблемът не е само мой и най-вече може да бъде решен. И се надявам да успея да го реша  Praynig

 Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 7 423
А,не се притеснявай-обиждай си...Така се прави във форумите-като прочетеш мнение,с което не си съгласен,обявяваш автора му за глупак,че и отгоре...Очевидно знаеш всичко и не се съмнявам,че въпреки брачния стаж правите неуморим секс всяка нощ и по цял ден мечтаете един за друг,както се прави като гаджета..........
...........Щом след 16г.брак все още хуквам да го посрещна,като го чуя,че отключва вратата,липсва ми,когато е в командировка,и не ни трябват гости,за да ни е весело в къщи,значи сме постигнали това,което сме искали.
       Хайде,пак!!! Щом кажеш нещо с което не си съгласен - обиждай си... Mr. GreenПърво ако си прочетеш писанията сама ще се убедиш,че си противоречиш - хем отричаш някои неща,хем хукваш да го търсиш и не ви трябват гости. newsm78
                    Първо ЗАЩО ПИШЕШ КАТО ГОСТ /С ЕДНА ДУМА АНОНИМНА/ ами регистрирай се .
                    Второ НЕ СМЕ НА 15 ГОДИНИ ученички за да вярваме в химията на любовта и нейната годност.Пък и приказката за принца е за 6 годишните. Twisted Evil
                    Трето ДА СЪМ ПИСАЛА ,ЧЕ ЗАДЪЛЖАВАМ НЯКОЙ С МОИТЕ ЗНАНИЯ ИЛИ НЕЗНАНИЯ .Просто съм се включила с коментар.
                    Четвърто и НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО не 16 ,а доста повече години тичам да го срещна, липсва ми,обичам го /даже повече отколкото като гаджета/СЪБИРАМЕ ГОСТИ,правим луди купони и ни е весело в къщата и от секса не се оплакваме. Mr. Green Twisted Evil
                     И със сигурност семейния живот и любовта ми са минали през доста препятствия,НО НИКОГА не съм се оправдавала с глупости,а за да оцелеят ЗАСЛУГАТА Е НА МЕН И СЪПРУГА МИ,  не на химията,алхимията или врачките. Mr. GreenСемейството е отговорност ,а не игричка, в която всеки пресмята минуси и плюсове.А да живеем като брат и сестра само заради децата това всеки ще се съгласи,че е ненормално.Няма ли го "огъня" в къщата децата страдат повече ,не ги подценявайте.Ако семейството загива по една или друга причина ЛИЧНО аз не виждам смисъл да съществува само заради децата.Това е МОЯТА истина и с нея не задължавам никой. Peace

 

# 59
Didia,ако забелязваш,момичето,което е пуснало темата,също е гост.Аз имам регистрация с инфо и снимки,но темата е твърде лична и деликатна.Мое право,както и на авторката,е да запазим анонимността си.В някои форуми гостите не могат да пишат,в този-могат.Ако не си съгласна,оплачи се на админите или ме игнорирай,а дотогава,моля, не ми казвай какво и как да пиша.
Когато имаш проблеми,ти се иска да знаеш как е при другите.Просто разказах как се получи при нас.Всеки да го разбира,както и ако иска.

Общи условия

Активация на акаунт