„Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 49

  • 58 199
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 984
Stuck Out Tongue Winking Eye
Чети , пък после се жалвай Sunglasses  или бъркам, коя от вас трите беше по емоционална Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 771
Привет! Hug
Аз почнах да гледам повторно и с руски суб. съвсем друго си е.. бях се затъжила за Джановия тембър..

Такаа, за рейтинга нямам думи.. и за ония политик, който не е доволен, че разваляло децата.. Съвсем друго си е тези деца да гледат изнасилвания, побоища и издевателства над ОБЛЕЧЕНИ жени..

За Турците си имам мнение, тези в Турция не ги знам какви са.. но, съм ги наблюдавала в др. европейска държава, що за екземпляри са някои от тях. Мъжете, хойкат и изневеряват като за световно.. абе, все едно са на норма ... пробват се с всяка, ако ще и с едно око да е, кат се вика...А ако не са те, проституцията на запад ще умре от глад (поне така се говори...) с Туркини съм работила, май не хойкат.. ама като мине хубав мъж покрай тях..стават разногледи, очите им се въртят като автоматична пералня (центрофуга).. Точно те, за морал да не ми говорят...

Дано екипа и продуцента да са предвидили подобно развитие и да са си направили сметки накакви, защото ако спрат МГ заради нисък рейтинг.. Аз със сигурност спирам да гледам турски сериали..
Еми, не ми се гледат беднотии, побоища над жени, ниско образовани и т.н.. тъпи истории.. още повече грозни хора, сплескани глави (манерки), забрадки и бабички клюкарки, махали и простотии..

Сега ще си довърша епизода, да си оправя настроението и да се нагледам на красота...

Планет Hug

# 47
  • Мнения: 6 622
Славена, чета аз, ама не съм приключила с епизода, днес го започнах с английски субтитри. Скоро ще се включа с експертно мнение 😂
Може ли линк с английски субтитри?

# 48
  • Мнения: 3 771
Славенка Kissing Heart е сега прочетох и аз Joy
Цитат
Намирам, че малко са прекалили с Джан под душа- отива към филм за възрастни, ама нейсе. Много е буквално продаването на продукта” тяло на Джан.”
Всеки си има мнение и аз уважавам и чуждото : ))
АМА Joy не виждам абсолютно нищо по така... само един красив мъж, леко разсъблечен.. на плажа всички са много по- голи...само дето не са толкова красиви...  Joy Аз съм доволна, не се оплаквам изобщо...ама изобщо!

Joy


Слагам това мнение на Еми Kissing Heart и в нашата тема, защото много ми хареса! И съм на същото мнение..
Цитат
 Доста са зложелателите на Джан, неговата откритост и западен манталитет не им се нрави. Опитаха се да го оплетат в интриги, не успяха. Сега посягат и на продукциите му, но това прави Джан още по-силен и ... по-красив и секси!  

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 22:12 от grozdence.

# 49
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Обаче не познах за басейна. Влизането/излизането са го отложили за някой следващ епизод. За сметка на това видяхме няколко пъти реклама на шампоан. Crazy

И я не се стряскайте толкова! Не бих определила рейтингът като нисък след като в тотала е на четвърта позиция, а в АВ-то на трета. Самото число на рейтинга не е най-важното в случая. Пред него са само Сървайвъра, новинарската емисия и шоуто на Есра Ерол, което е напълно нормално. Все програми, които са традиционно доста гледани.

....
За Турците си имам мнение, тези в Турция не ги знам какви са.. но, съм ги наблюдавала в др. европейска държава, що за екземпляри са някои от тях. Мъжете, хойкат и изневеряват като за световно.. абе, все едно са на норма ... пробват се с всяка, ако ще и с едно око да е, кат се вика...А ако не са те, проституцията на запад ще умре от глад (поне така се говори...) с Туркини съм работила, май не хойкат.. ама като мине хубав мъж покрай тях..стават разногледи, очите им се въртят като автоматична пералня (центрофуга).. Точно те, за морал да не ми говорят...
...
Права си на 100 %, Грозденце. Както казваше една приятелка тук във форума - "Няма значение каква е, стига да мърда. Ама и това не е задължително".

Мен вече ми е интересно двете "свати" ще се сдушат ли по темата бъдещо внуче или всяка ще тегли към своята си черга. Че едната определено държи на момче. Освен това дали тъщата ще хареса зетя? Малко ме съмнява. Абе ... бая материал има за заплитане на сюжета и създаване на комични ситуации.

Един от потниците на Йози вече го обявих за "специален", че две девойки мярнах да го ползват за рокличка. Да видим дали и Езги случайно няма да се окаже в него, без да е била в ситуацията на "колежките". Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Мен вече ми е интересно двете "свати" ще се сдушат ли по темата бъдещо внуче или всяка ще тегли към своята си черга. Че едната определено държи на момче. Освен това дали тъщата ще хареса зетя? Малко ме съмнява. Абе ... бая материал има за заплитане на сюжета и създаване на комични ситуации.

    Аааа, тя вече си го хареса  /емде чоооок/    в РП!

# 51
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Мен вече ми е интересно двете "свати" ще се сдушат ли по темата бъдещо внуче или всяка ще тегли към своята си черга. Че едната определено държи на момче. Освен това дали тъщата ще хареса зетя? Малко ме съмнява. Абе ... бая материал има за заплитане на сюжета и създаване на комични ситуации.

    Аааа, тя вече си го хареса  /емде чоооок/    в РП!

Joy Joy Значи сега вече ще ѝ падне в ръчичките.

# 52
  • Мнения: 3 771
Фраг на финалния 12 епизод на ДЕК
https://vk.com/demet_evim_erkencikus_no309?z=video323016835_4562 … l_wall_-116464248
===============

И с рус. суб
https://vk.com/demetozdemir?w=wall-92949256_33239

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 21:38 от grozdence.

# 53
  • Мнения: 981
Ооо ще сменят обстановката най после. И май май ще има истинска първа брачна нощ.

# 54
  • София
  • Мнения: 971
Фрага на ДЕК го има и с бг субтитри в групата във фейсбук, но не знам дали всички ще могат да го видят.
Не го намерих качен на друго място.

https://www.facebook.com/pepa.marinova.75/videos/3424148370939757/

# 55
  • Мнения: 41 671
Грозде Hug,благодаря за фрагмана и със субт.!

Както и Нина Hug е писала ще има и още нещо освен целувката! Wink А във 2-ри сезон ще очакваме бебе! Wink
Да видим и  Бенал  ще роди ли в края на епизода след като има скок от няколко месеца!



ще има и забавление...Simple Smile

# 56
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
От сторито на Джан - призовава да гледаме МГ.
"Прекарайте пръст нагоре, за да гледате първия епизод на „Мистър Грешен“

На сайта на Фокс не виждам брояч за гледанията на видео клиповете. В канала им в Ютюб епизодът го няма качен цял, има отделни парчета. В канала в Ютюб на самия сериал първи епизод вече е навъртял над 1,1 млн. гледания, а коментарите са към 6 хиляди. Нямат изчитане. Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 971
Мистър Грешен Епизод 1 с БГ Субс

Приятно гледане!

https://ok.ru/video/1460076415549

# 58
  • Мнения: 981
Мистър Грешен Епизод 1 с БГ Субс

Приятно гледане!

https://ok.ru/video/1460076415549

Много благодаря за превода на екипа. Hug

# 59
  • Мнения: 3 771
Лили колко сте бързи, страхотни сте, нямам думи Hug Благодарим от сърце! Heart

Ей сега го почвам.. като видях поста ти, все едно видях съкровище.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт