Кога мъжа е склонен към изневяра?

  • 30 445
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 214
Cтaлион, изби рибaтa днеc. Мъжете обичaли теcничко😂😂😂То пa щото , ние жените cе кефим нa cлaбa ерекция😂
Причини зa изневярa бол. От обикновен cърбеж.... до пеперуди. Aвторът е мъж, нa когото ca изневерили. Иcкa дa знaе зaщо.
 Дa питa женa cи😉

# 31
  • София
  • Мнения: 35 056
Ще надушиш твоя, зажмуцан, пишман изневеряващ.
Един играч ще надушиш, когато на погребението повече от една се сберете.

# 32
  • Мнения: 2 214
Ще надушиш твоя, зажмуцан, пишман изневеряващ.
Един играч ще надушиш, когато на погребението повече от една се сберете.
Тя либовницaтa нямa дa иде нa погребението🤣🤣🤣

# 33
  • Мнения: 866
Просто ви нося вода от извора момичета, неща които няма да чуете от женски разговори и приятели мъже. Що се хвана за това с тесничкото не знам, това беше вметка само. Много неща имат значение, много неща могат да са фактори. Примерно тук има едно момиче което не правило свирки, ако иска да си признае коя е, не е срамно.

Предполагам, че секса им е много скучен и на мъжа и може един ден да му влезнат някви таласъми в главата и да си каже, аз пък що да не опитам от това и това, вместо да карам само на постна манджа. Друго си е да хапнеш първо, второ и трето сготвено от изкусен майстор готвач. Хора всякакви причини всякакви, живота е шарен ! Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 35 056
Ще надушиш твоя, зажмуцан, пишман изневеряващ.
Един играч ще надушиш, когато на погребението повече от една се сберете.
Тя либовницaтa нямa дa иде нa погребението🤣🤣🤣
Дългосрочната ще бъде.
Виждала съм го два пъти.
В единия вдовицата толково великодушна беше, че я викна да се сбогува персонално.
Тридесет години любовница....

# 35
  • Мнения: 866
Ама ти мъжко ли се бре авторе, ако знаех немаше да се абя да пиша толкова. Ако онова се отнася за теб и твоята жена ти изневерява от две години, може проблема да е в теб. По-принцип са много рядко жените които изневеряват за разнообразие, те когато изневеряват почти винаги е заради някакъв проблем в отношенията. Някои причини може да са много неприятни за мъжете, примерно ако мъжа не се справя добре в леглото. То си е гадно каквато и да е причината, но да знаеш, че ходи да се чука с друг, защото той е много по-добър, това ще си е доста болезнено. На мен ако ми се случи по тази причина, направо си слагам въжето ! Neutral Face

# 36
  • Мнения: 2 204
Скрит текст:
Изказване в СО:
Тя либовницaтa нямa дa иде нa погребението🤣🤣🤣
В действителност:
Скрит текст:


Реакция в СО:
Ама ти мъжко ли се бре авторе, ако знаех немаше да се абя да пиша толкова
В действителност:
Скрит текст:

# 37
  • София
  • Мнения: 35 056
Така се върти живота, че любовницата или любовника обичат повече от онези, които трябва.
Обичните са малодушни, това е.

Сталионе, престани с тези проблеми в отношенията. Това са калпави любовници, които скапват всичко за 2 месеца, щото залитат по любовника и чакат той да им реши всички проблеми.

Това е игра за напреднали.

# 38
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Изневерява, защото иска. После започват оправданията, от които най-гнусното е как другият е виновен. 

Тръгнеш ли да се събираш с жена, в която виждаш майка за децата ти, рано или късно ѝ изневеряваш. Лесно се преминава от период на еуфория в период на удовлетворение и тиха радост, в който жената става даденост. Я с нещо не ти угоди, и мачът е свирен. Толкова лесно се намира повод, само да искаш.

# 39
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Ти така ли се самоуспокояваш, като си го бутнеш в дупка с органичен произход, различна от "официално установената"? Било е подтикнато и подлъгано малкото наивно момченце?
Сори, не се познах. Давай нататък.... Simple Smile

Аз си казах виждането, само че едно е да го мисля, второ е да го искам и трето да го направя.
Но пък от друга страна е забавно да четеш плиткоумни предположения от жени какво било ставало в мъжката глава. А моралните лекции на база същите тези предположения са дори още по-забавни.

Жените, които изневерят.... И те ли са с "бъг"? Или е "бъг" само защото имаш някакъв набит шаблон в главата и всичко извън него се заклеймява. Grinning

Е, това обяснява защо кукуваш по женските форуми. Wink
... което ти влиза в работата точно..... как? Grinning

А относно първия ти пост: nonsense от ролята на каква точно инстанция го каза.... ?

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 07:48 от Phoenix Wright

# 40
  • Мнения: 2 204
Кое подтиква хората, а понякога и жените, да изневеряват, убиват и т.н.

От една страна човек има разум - осъзнатост, и чувства - като обич към друг по-силна от обичта към себе си, например. От друга - има гръб от бая милиони години еволюция, в която убийството и полигамията осигуряват просперитет. Все пак сме бивши маймуни. Съответно кое надделява, осъзнатост, любов или нагон - зависи кой колко "бивш" е.

# 41
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Жените, които изневерят.... И те ли са с "бъг"? Или е "бъг" само защото имаш някав набит шаблон в главата и всичко извън него се заклеймява. Grinning

Има и такива, които ги влече. Като цяло жените сме по-уседнали.

Кое подтиква хората, а понякога и жените, да изневеряват, убиват и т.н.

От една страна човек има разум - осъзнатост, и чувства - като обич към друг по-силна от обичта към себе си, например. От друга - има гръб от бая милиони години еволюция, в която убийството и полигамията осигуряват просперитет. Все пак сме бивши маймуни. Съответно кое надделява, осъзнатост, любов или нагон - зависи кой колко "бивш" е.
Това, потъмненото, ми беше много интересно да го прочета. За мен изневерява този, за когото връзката е изхабена. Няма сили и време за преоценка и промяна, няма и куража да признае на другия неудовлетворението си, защото обикновено думите му ще се изтълкуват като поредното обвинение. Подобно забатачване в отношенията предполага да помислиш и за себе си. Ти си ставаш важен и другия не те интересува. Трябва само да се появи някой, с който да сте на един акъл и нещата ще се случат.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 07:53 от Вяра

# 42
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Има и такива, които ги влече. Като цяло жените сме по-уседнали.
Така е. И това не съм го оспорвал. Както и че двата пола изневеряват.
Само че темата се казва "Кога мъжа е склонен към изневяра?", а не  примерно "Нормално ли е да изневерява?".
Ама на някои бъгове им се привиждат, че и количество с качество бъркат... Joy

# 43
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Въпреки че не съм мъж, си казах мнението - мъжът изневерява, когато поиска. Обяснението е, че жената е виновна - запуснала се е, не му дава, станала е равнодушна или избухлива... Защо да се напъва да се доказва на сигурен фронт?

# 44
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
... или, накратко, пак се върнахме на моето: търси нещо навън, което не намира вкъщи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт