Кога мъжа е склонен към изневяра?

  • 30 500
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 17 407
Хахаха, той е цар на бисерите фанатика, признавам го, но няма значение какво смята той, а какво жените под 30 мислят по въпроса Simple Smile

# 1 441
  • Мнения: 19 854
Не, не си наясно, къртиш с твърдения, че знаеш. Това е някакъв твой свят и среда. Има хора и то много различни извън кораба-майка, който обитаваш.

# 1 442
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Мхм, ти за ирония чувал ли си? Ой, извинявай, ти чувство за хумор нямаш, аз искам ирония и самоирония да различаваш. Потрес.
Това ли е сега оправданието ти за противоречащите ти едно с друго мнения? Smiley

Не, не си наясно, къртиш с твърдения, че знаеш. Това е някакъв твой свят и среда. Има хора и то много различни извън кораба-майка, който обитаваш.
Същото важи и за теб, но очевидно не го осъзнаваш. Затова пък прибързано се изказваш какви са моите възприятия и доколко разбирам или не. Smiley

Вижте сега, не се сърдете че мъжът/жената до теб не е идеална. Той/тя ако беше, баш вас ли щеше да вземе?
По принцип това е виц.

Жребче, казах ако си готов да си на втори план, но все пак искаш да имаш поносима жена. Ясно е, че жена без дете е за предпочитане.
Кристина, след последния ми опит с жена с дете от друг мъж си дадох сметка, че когато един човек е Човек в истинския смисъл на думата и може да допринесе в живота ми достатъчно много, на мен не ми пречи да се лиша от свободното време и безгрижните моменти, съпътстващи връзката между двама души без деца (поне докато не се появи такова на по-късен етап). Ако беше другояче, нямаше да имам вече два пъти отношения с такива жени. Същото важи и за възрастта на жената. Бил съм и с 3 набора по-голяма от мен, и с 16 години по-малка. Има ли общуване и мислене в една посока, плюс задължителното взаимно харесване, другото е божа работа.
 А в този форум съм чел мненията на няколко мъже, които са се събрали с жени с дете от чужд мъж и са щастливи в момента, така че нещата в крайна сметка опират до това кое кара всеки отделен човек да се чувства добре в нечия компания. Simple Smile

# 1 443
  • Мнения: 15 619
Не, за произхода на списъка говоря, не за него. Grinning
Още по-зле. Sweat Smile
Но мисля, че е плод на творчески напън все пак на автора си. Прилича му.

# 1 444
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не, за произхода на списъка говоря, не за него. Grinning
Още по-зле. Sweat Smile
Но мисля, че е плод на творчески напън все пак на автора си. Прилича му.
Зададените от мен въпроси са следствие от това, което различава повечето жени над 35 години от тези на по 25-30 години. Досега никой не е успял да победи времето. Ти сама реши как да отговориш на това, като начинът, по който го стори и грубият език в него са отражение на твоята същност. Аз не бих се заел да казвам каква си. За това достатъчно добре говори собственото ти отношение.

# 1 445
  • Мнения: 2 478
Aйде само не ме вкарвайте в калъпи и стереотипи, защото сте много далеч от истината.
Кой, какво казал, правил, мислил...вадене от контекст, изопачаване и т.н.

Пирончо, аз съм бил сигурно.
Реално всичко сме казали, и от време на време, само се припомня и върти едно и също, което няма смисъл.
Да, има всякакви - и готини, и неготини, и задръстени, и какви ли не, и на 20, и на 25, и на 30, и на 35+.
Въпросът е в мачването и да си паснат двама души - с навиците си, визията, сексуално, манталитет и т.н.
Защото, ако масата 20-30 годишни, са си при мама и тати все още, то пък тези около и 35+, са вече с деца, разведени с деца и т.н. Няма лошо.
Многократно съм казвал защо не искам такава с деца - времето на жената майка е отдадено на детето, което е нормално. Аз притурка няма как да бъда, точно обратното - цялото й внимание и енергия трябва да е насочено към връзката, и към мен, както би било, и ще е моето. Простичко е. Децата са си деца. Може и да е най-кроткото и добро такова, може да има и две баби на разположение, докато ние гаджерлуваме, така да кажа, но винаги ще има "едно наум", което не ме кефи.

Дали бих излизал, и дали бих се срещал с приятни дами 35+, да, контактът си е контакт, много неща се казват, на един, близък акъл сме ( е, не с всички, но потенциално ), но досега не ми се случвало да "искам нещо повече". Ако е много привлекателна, може и да се мачнем - тя да ме хареса, както и аз нея, но съм почти убеден, че имали намесени 3-ти лица, нищо няма да се получи дългосрочно.
Имало е и такива, които директно са се отказвали ( даже и доста по-млади, малки ), преценявайки възможностите си.

# 1 446
  • Мнения: 15 619
Не, за произхода на списъка говоря, не за него. Grinning
Още по-зле. Sweat Smile
Но мисля, че е плод на творчески напън все пак на автора си. Прилича му.
Зададените от мен въпроси са следствие от това, което различава повечето жени над 35 години от тези на по 25-30 години. Досега никой не е успял да победи времето. Ти сама реши как да отговориш на това, като начинът, по който го стори и грубият език в него са отражение на твоята същност. Аз не бих се заел да казвам каква си. За това достатъчно добре говори собственото ти отношение.
Ти нали отговори на въпросите си искаше. Дано ти свършат работа, въпреки че на доста от сравнителните ти определения не отговорих. Досаден си. Това исках да ти покажа. Даже и ония, които ти не харесваш, няма да те изберат. Сега, ако искаш, може да продължиш да пишеш локумите си.

# 1 447
  • Мнения: 17 407
Цялото ѝ внимание, че и трябва? Я го виж ти😂 Че ти не си излизал от стереотипа, ама добре.

# 1 448
  • Мнения: 19 854
Жените явно нямат право на чувство за хумор, а мъжете просто нямат. ТАва е пАлАжението!

В тази връзка склонна съм да изневеря на човек, който не вдява кога се говори сериозно и кога тече майтап. Друг е въпросът, че няма как да се събера с такъв, ама хипотетично, нали.

# 1 449

Общи условия

Активация на акаунт