Търся електронна книга - 29

  • 83 115
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
В рулит има някои от серията:
https://www.rulit.me/author/dzhejms-dzhuli

# 631
# 632
  • Мнения: 2 809
Момичета, ако имате книги на Джесика Парк, ще съм благодарна да ми пратите Flowers Hibiscus

Скрит текст:

# 633
  • Мнения: 24
Момичета, ако имате книги на Джесика Парк, ще съм благодарна да ми пратите Flowers Hibiscus

Скрит текст:

https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZ4E75XZBFIQEcKbogXvHN43a0BFTbmEkhny 180 секунди Джесика Парк

# 634
  • Мнения: 26
По повод питането за поредицата на Ана Тод "След". Тя е започнала като фен фикшън в Wattpad с главен герой Хари. Официално издадени книгите са с Хардин. Ако някъде има на бг. романите с Хари, то ще е фен превод. Книгата "Преди " всъщност е последна и едва ли ще я има с Хари,  по това време Ана Тод вече се издава и със сигурност е спряла да качва книгите си безплатно в Wattpad.

Здравейте, търся цялата поредица от книги на Анна Тодд "след". Някой знае ли каде да ги намеря, или ако ги има възможно ли е да ми ги прати?

# 635
  • Мнения: 22
Здравейте, търся книгата "Това не е краят" на Рошел Уайнстийн.

# 636
  • Мнения: 258
По повод питането за поредицата на Ана Тод "След". Тя е започнала като фен фикшън в Wattpad с главен герой Хари. Официално издадени книгите са с Хардин. Ако някъде има на бг. романите с Хари, то ще е фен превод. Книгата "Преди " всъщност е последна и едва ли ще я има с Хари,  по това време Ана Тод вече се издава и със сигурност е спряла да качва книгите си безплатно в Wattpad.

Здравейте, търся цялата поредица от книги на Анна Тодд "след". Някой знае ли каде да ги намеря, или ако ги има възможно ли е да ми ги прати?

https://www.rulit.me/author/tod-anna/bg/1/date

# 637
  • Мнения: 64
Здравейте, търся книгата "Това не е краят" на Рошел Уайнстийн.


   Извинете, ако 72 е наборът Ви, много ме притеснява, че търсите тук книга, която ще излезе в книжарниците евентуално най-рано на 23.09.2020 г. - т.е. никой не я е виждал дори в книжен вариант, а пък ако пуснат и електронен, то напоследък е след хартиения.
  Моля, проверете информация в нета за книгата, която търсите, защото се получават такива конфузни постове.
П.П. От чисто любопитство към човешката логика, може ли питащата да ми пише на ЛС, как откри името на книгата и  авторката?Thinking

# 638
  • Мнения: 236
Здравейте дами! Може ли линк към Красиво безразсъдство на Шен? Не мога да я открия никъде. Благодаря предварително!

# 639
  • Мнения: 258
Здравейте дами! Може ли линк към Красиво безразсъдство на Шен? Не мога да я открия никъде. Благодаря предварително!

Книгата все още я няма в ел вариант

# 640
  • Мнения: 418
Здравейте ,някой да знае къде я има книгата - Why we age and why we don't have to - David Sinclair ? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 641
  • Сандански
  • Мнения: 309
Здравейте, търся „Седмата вълна” на Даниел Глатауер.

Имейлът ми е:v_irucheva@mail.bg

# 642
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Здравейте, някой дали може да ми изпрати книги на Венета Райкова. Благодаря. cikoni@abv.bg

# 643
  • Мнения: 113
Здравейте, много пъти питах, явно никой не знае, дали новите книги на Колийн Хувър
Верити
Любов в стихове
Премълчани истини

Изобщо ги има в ел.вариант?
Моля, ако някой има някоя от тях да ми я изпрати.
Предварително благодаря!

# 644
  • Мнения: 258
Здравейте, много пъти питах, явно никой не знае, дали новите книги на Колийн Хувър
Верити
Любов в стихове
Премълчани истини

Изобщо ги има в ел.вариант?
Моля, ако някой има някоя от тях да ми я изпрати.
Предварително благодаря!

Книгите ги нямат в ел. вариант

Общи условия

Активация на акаунт