Стига с тия свекърви, я си кажете за майките.

  • 4 494
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Пипинка, и ние като сме надалеч една от друга (майка ми често пътува) ... много си липсваме, водим едни дълги и безкрайни разговори ... и като се върне - все едно сме си врагове?! ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 391
Страхотна жена е, мой най-добър приятел Hug

# 17
  • Мнения: 15 619
Обичам си я. Човек с качества и недостатъци, но си ми е моята майка. Подкрепя ме за всяко мое решение, за което съм и благодарна.

# 18
  • Мнения: 3 376
Обожавам майка си,просто не мога да се сетя дори за едно негативно нещо в нея.

# 19
  • Мнения: 3 268
Да кажа,че обичам мама е малко.Изпитвам към нея безгранична любов.Далече сме една от друга,но се чуваме всеки ден.Аз много я ядосвам понякога и после ми е мъчно,но тя прощава винаги.Винаги мога да разчитам на нея ако ми трябва помощ за децата,гледа ги ако се наложи и сега малката е там вече месец.Изказвания като на МИМКА,че е дресирала майка си много ме натъжават и мога само да й пожелая един ден нейната дъщеря да се отнася така с нея и да прави точно такива изказвания.Съжалявам,че някои от момичетата имат проблеми с майките си,но нека знаят ,че майката си е майка,тя ни е дала живот и ни е отгледала.Ако не за друго,то само заради това трябва да ги обичаме.Нека днес,когато чуем нашите майки да им кажем нещо хубаво.Това ще ни направи щастливи.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Връзката ни с мама е много голяма. Разбира се винаги намираме по нещо, за което да се счепкаме, и ставаме като в кокошарник Simple Smile Сега живее доста далече, и нямаме време да се дърляме по телефона. Емоциаоналната връзка м/у Дияна й мама е по-силна, отколкото м/у нея и свеки. Всичко си е до човек обаче. Свеки е мъжка майка, с две момчета, не знае какво е да се гледа момиче.

# 21
  • Мнения: 135
ДА КАЖА И АЗ- С мОИТА мАИКА ДОКАТО ЖИВЕЕХмЕ ЗАЕДНО СЕ КАрАХмЕ ПОВЕчКО И мАлКО ОбИч  Rolling EyesНО СЕГА СмЕ ДАлЕч И СИ лИПСВАмЕ  мНОГО  CryчАКАм С НЕТЪрПЕНИЕ ДА СЕ ВИДИм  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 781
За мама само най-хубавото, връзката ни е адски силна и въпреки че вече не живеем заедно си говорим с часове всеки ден по телефона, тя е човека който е бил винаги до мене и обичам страшно много, не мога да си представя живота без нея

# 23
  • Мнения: 396
Обожавам майка си,просто не мога да се сетя дори за едно негативно нещо в нея.
И аз много си я обичам  и не мога без нея.......да ми е жива и здрава....  bouquet  bouquet  bouquet.

# 24
  • Мнения: 1 564
Много си я обичам моята майка.Много ми помага и в отглеждането на децата и във всичко.Моля се само с баща ми  да са живи и здрави още много години.

# 25
  • Мнения: 4 053
страхотна майчица си имам Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Майка ми е невероятна.Много си я обичам Two Hearts.Тя ми е най-добрата приятелка и си споделяме всичко newsm44.

# 27
  • Мнения: 2 040
Моята е винаги е била много строга към мен,  но мама си е МАМА ... Много се обичаме, но за съжаление сме вече далеч една от друга, но за това е телефона ..
До мин. седмица гостувахме с детето на нашите цели 3 седмици и хем сме много добри приятелки с нея , хем все намираме за нещо да се сдъфкаме ... Сега цяла седмица откакто си дойдохме не можем да се оправим още .. много ни е мъчно - на нея за нас, на нас за нея и останалите от семейството, та затова вече за повече от седмица не отивам, щото колкото повече стоим там, толкова по- тежко ми е после ... Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 403
Аз не намирам общ език с майка ми. Много се караме. Като дойде,първите два---три дни добре и после   smile3511

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  От майка ми не мога да се оплача по никакъв начин. Не че е моя майка, но просто е страшно тактичен, деликатен и готин човек  Hug
  Имах ужасно труден период с детето, здравословни проблеми и много нерви и тревоги... Ако тя не беше до мен, нямаше да се справя.
  С детето се държи прекрасно - съобразява се абсолютно с мнението ми по въпросите на възпитание, хранене, спане и т.н.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт