Лежащи мами- 46

  • 40 193
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 648
Успех,Мими! Пази се и почивай 🍀

Момичета мина ми серклажа още съм в болницата засега съм добре и дано стигнем до край🙂

# 496
  • Мнения: 1 739
Мими, много късмет и с малки стъпки до щастлив финал!

# 497
  • Мнения: 129
Момичета мина ми серклажа още съм в болницата засега съм добре и дано стигнем до край🙂
Стискам палци всичко да е наред до края😊

Благодаря ☺️☺️☺️

# 498
  • Мнения: 744
Здравейте на всички героини.
Влизам в темата доста притеснена. На 30г.,първа желата бременност, 20г.с. + 6д. съм към днес. В неделя (17.01.) почувствах болка във влагалището през деня и вечерта отидохме на спешно. Оказа се, че имаше скъсяване на шийката на 33мм. Лежа към днешна дата в болница на системи и нош па. Днес бях обнадеждена, че нещата се подобряват, но след преглед преди час се оказва, че шийката се е скасила още до 30мм и има леко отваряне в горната част. Искам да отбележа, че не съм от София и живеем в областен град в провинцията. Утре пак ще ме преглеждат и окончателно ще се реши какво да предприемем. Чудя се дали направо да не се насочим към Надежда при Христов или евентуално добър специалист в областта в Пловдив. Не знам и как ще ми повлияе пътуването.
Моля се на Господ за помощ и успех на ситуацията.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 338
Препоръчвам горещо да се свържете с д-р Христов. Той е човекът! Лека бременност, мили момичета ❤

# 500
  • Мнения: 129
Candy Вчера ми беше серклажа всичко мина нормално аз съм 16г.с с 30мм шийка ме зашиха в Пловдив в св. Георги др. Керезиев казвам името на док и болницата защото и аз съм от провинцията и там ми е най-близо зесега ще лежа ще пия магнерот ношпа и утрогестан вагинално,ако искаш мога да ти дам тел на доктора да поговориш. Каквото и да решиш успех!

# 501
  • Мнения: 33
Candy не се притеснявай! Всичко ще е наред. Аз от 27 г.с. съм с шийка само 6 мм и ми сложиха песар за задържане. Вече съм в 33 г.с. и за сега всичко е наред. Следят ме два пъти седмично. Сама си карам колата, за да оходя на прегледи.

# 502
  • Мнения: 744
Мими, желая координати на доктора. Ще ти пиша на лично.
Рапира ти къде и при кого извърши манипулацията?
Страх ме е, но си искам бебето. Готова съм на всичко.

# 503
  • Мнения: 129
Candy писах ти на лично тел на док ако е късно за серклаж обади се и на др Христов чела съм само добри отзиви за него каквото и да решиш побързай. Пожелавам ти от сърце да стигнеш до най-щастливия момент във всяка жена да бъде майка. ❤️❤️❤️

# 504
  • Мнения: 126
Здр момичета искам да кажа и замоето положение вчера сутрин 6:30ми се спукаха водите както си спа в леглото приеха ме в болницата и сега дъм само на антибиотици но проблема е че нямам никаква вода пак бебчо си марда и сърцето му туптеше и леко крачето му е било на ван не могат да ме шият нито пък да мо долеят вода трябва да чакам два теста да са негативни и тогава щели да правят каквото е нужно   И то ще стане след една седмица та въпросами е колко може да изтарпи бебчо без вода просто не съм на себеси имам един спонтанен аборт в 20г.с и сега съм в 18+2 г.с
Нямам никакви болки нито кървене някои знаели колко мозже да издаржи не искам и това да го загубя незнам как ще го претърпя

# 505
  • Мнения: 33
Мими, желая координати на доктора. Ще ти пиша на лично.
Рапира ти къде и при кого извърши манипулацията?
Страх ме е, но си искам бебето. Готова съм на всичко.

Манипулацията ми я извърши д-р Атанасова в Токуда.

# 506
  • Мнения: 744
Момичета, някой след серклаж да е получавал гъбички и какво е предприел за това?
Много ме притеснява това нещо, ако се извърши и после получа инфекция и нещата се развият зле.
Охххх, а как да пътувам в това положение за друго мнение.

# 507
  • София
  • Мнения: 648
Candy, на мен ми откриха кандида в самата болница и даже затова се отложи серклажа с два дни. Изобщо не предполагах- нямах оплаквания. Слагах Гиназол,после направиха операцията и след нея също. По предписание на аг разбира се. И понеже се наплаших, си слагам Утрогестана с ръкавици,само и само нещо да не причиня и  хигиената,както казваше една лежаща мама е фанатична.
Наскоро пусках стерилна урина и нищо не се откри. Чакам на 26.01 секрет и мерене на шийка. Всеки месец трябва да проверяваме.
Успех 🍀

# 508
  • Мнения: 212
Kremena Hristova, ситуацията ти звучи сложна... къде лежиш? На бебето реално не му трябват много води, то може и с малко да си кара, но ако са изтекли водите отдолу не знам дали изобщо може да се задържи раждане. Ако мехурът е спукан някъде нагоре е възможно да изкараш, както 2 дена, така и до 40 г.с., Божа работа където има една приказка. Важното е да няма инфекция, защото това може да застраши твоя живот, както и живота на бебето.
Стискам палци да избутате до безопасна седмица и да сте добре! При следваща бременност се насочи към Сигридов - не съм ходила при него, защото 2020 беше почти цялата в творчески отпуск, но мамите го боготворят. Точно такива рискови бременности явно успява да овладее.

# 509
  • Мнения: 126
Kremena Hristova, ситуацията ти звучи сложна... къде лежиш? На бебето реално не му трябват много води, то може и с малко да си кара, но ако са изтекли водите отдолу не знам дали изобщо може да се задържи раждане. Ако мехурът е спукан някъде нагоре е възможно да изкараш, както 2 дена, така и до 40 г.с., Божа работа където има една приказка. Важното е да няма инфекция, защото това може да застраши твоя живот, както и живота на бебето.
Стискам палци да избутате до безопасна седмица и да сте добре! При следваща бременност се насочи към Сигридов - не съм ходила при него, защото 2020 беше почти цялата в творчески отпуск, но мамите го боготворят. Точно такива рискови бременности явно успява да овладее.

За жалост мила тази сутрин го загубих аз съм в Германия

Общи условия

Активация на акаунт