3D ехограф във Варна?

  • 13 233
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Жалко наистина, че този ехограф не е съществувал във Варна докато бременеех. Иначе за този на Давидков, мога само едно да кажа, успокяваше ме човека че всичко е наред, до момента в който прескочих един уговорен преглед /по здравословни причини забележете/ и ме накара да платя двойно следващия път Sad Без да се съобрази дали всичко това е по силите ми....така че всичко и в този човек е само пари #2gunfire  Twisted Evil  Иначе не мога да кажа дали апаратът му е нещо по-особено...аз и мъжът ми нищо не виждахме, но той твърдеше - това е личицето, това пишлето....сигурно има нещо по-добро като видимост от старите апарати, ама със сигурност не е 3Д !!! Разбира се, в тези моменти с тати двамата бяхме подвластни на емоциите и се радвахме на сивите картинки и точиците по тях....единствено скелета на бебо се виждаше отчетливо. А относно доколко е специалист Давидков - всички показатели излизат автоматично от ехографа, той само ги диктува на сестрата да ги запише. Прегледа струва 40лв, а тя пише върху стария лист...и то лист от тесте с медицински направления, на гърба  Twisted Evil  Куриоза беше като писа последния път и върху предната си драсканица, ей така направо отгоре! Срамота!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ех, хайде пак поредния спор "Давидков- Яков", с елементи на д-р Боян Балев Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes ...просто не знам как ви писна вече Grinning . И тримата са добри диагностици. Триизмерен видеозон във Варна няма/дай Боже наистина в Майчин дом да са купили/. Д-р Давидков работи с по- модерен двуизмерен видеозон и макар че и мен ме дразни с приказките си, че  е 3Д, видеозонът му наистина е хубав и съдя по факта, че лекарите които са ми водели /и водят/консултациите макар че гледат да не го споменават много-много самия лекар  ми искат резултатите от прегледите при него- ако видеозонът му беше лош, или той беше лош диагностик- нямаше да го правят мисля.
Аз пък от д-р Давидков си имам прекрасно оформена документация и видеокасета от всички прегледи, на която си се вижда всичко на бебчо. Подчертавам, че не той ми е следил бременността- ходех при него за да следи по- отблизо феталното развитие на бебето.

# 17
Цитат на: Ина
Прегледа струва 40лв, а тя пише върху стария лист...и то лист от тесте с медицински направления, на гърба  Twisted Evil  Куриоза беше като писа последния път и върху предната си драсканица, ей така направо отгоре! Срамота!
 И при мен беше абсолютно същото с тази разлика че три прегледа ми пишеше върху епикризата от болницата #Sniper

# 18
  • Мнения: 285
Цитат на: Katusha
Ех, хайде пак поредния спор "Давидков- Яков", с елементи на д-р Боян Балев...


Мила, това са много сериозни неща, и смятам, че всеки има право да изкаже мнението си. И не само има това право, и не само за това е този форум...явно е и за тези , които са решили да гонят личен интерес!  Twisted Evil Аз лично не искам да споря с никого!!! Просто пиша неща, които съм преживяла, които имам черно на бяло!!! И които не са само моя реалност!!! Радвам се за добре оформената ти документация! Познавам четири вече настоящи мами от Варна, при които беше същия бардак с документите при Давидков, ти явно си с особени предимства пред нас!!! Пак казвам, безкрайно много държа на обективността и страшно се ядосвам на клюкарските начини да бъде спряно нечие мнение тук!!!
Относно Давидков, поддържам мнението си!!! На първо място за него са парите и саморекламата! Просто не се пробива така...ако изобщо може да се говори за пробив в тази сфера...някак смешно е....и трагично....Фактите са си факти!!! Но защо трябва някой да се опари и тогава да повярва?! Мислех, че за това споделяме тук...
Наистина са сериозни неща....

# 19
ЗА незнам кой път, 4ета,че имало триизмерен ехографвъв Варна и то при Давидков!НЯМА,НЯМА,НЯМА!!! newsm68

# 20
  • Мнения: 216
Пак забравих !Аз бях Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: Radina
Цитат на: Kissa
Цитат на: Radina
За сега няма такова чудо във Варна.Praynig
newsm59
Има, има! Не знам къде, но една колежка на мъжа ми ходи на такъв (ок.30 лв, май беше), а бебето й е с 2 мес. по-малък от моето, смятайте, откога го има. Wink


В голяма заблуда си  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
100% познатата ти е ходила при Давидков а неговия не е 3D можеш да я попиташ преди да спориш за неща които даже не си проверила лично  Flutter
Аз обиколих целия град и питах всички доктори,бъдещи и настоящи мами и всички бяха категорични във Варна такъв ехограф няма а все пак аз родих скоро и ми е по прясно,съгласна ли си  Confused:


Такааа, отговарям, нали обещах? Simple Smile
Попитах тази позната, каза, че е ходила при Давидков, че ехографа е триизмерен! Попитах я пак, а тя потвърди! Дори й обясних, че я питам заради възникнал спор между варненски майки, а тя потрети, че са я гледали на такъв ехограф! Не знам, обаче, кой от двете греши? Но мен вече и не ме интересува...

# 22
  • Мнения: 5 250
Цитат на: Kissa
Цитат на: Radina
Цитат на: Kissa
Цитат на: Radina
За сега няма такова чудо във Варна.Praynig
newsm59
Има, има! Не знам къде, но една колежка на мъжа ми ходи на такъв (ок.30 лв, май беше), а бебето й е с 2 мес. по-малък от моето, смятайте, откога го има. Wink


В голяма заблуда си  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
100% познатата ти е ходила при Давидков а неговия не е 3D можеш да я попиташ преди да спориш за неща които даже не си проверила лично  Flutter
Аз обиколих целия град и питах всички доктори,бъдещи и настоящи мами и всички бяха категорични във Варна такъв ехограф няма а все пак аз родих скоро и ми е по прясно,съгласна ли си  Confused:


Такааа, отговарям, нали обещах? Simple Smile
Попитах тази позната, каза, че е ходила при Давидков, че ехографа е триизмерен! Попитах я пак, а тя потвърди! Дори й обясних, че я питам заради възникнал спор между варненски майки, а тя потрети, че са я гледали на такъв ехограф! Не знам, обаче, кой от двете греши? Но мен вече и не ме интересува...



За пореден път ще кажа пък и други момичета ще потвърдят ЕХОГРАФА НА ДАВИДКОВ НЕ Е ТРИИЗМЕРЕН Аз ходих при него имам и касета и мога да го докажа ,а на твоята позната предай много поздрави от мен Wink
Това го пиша не за да се заяждам,а да не се лъжат и други момичета да ходят при него и да си дават парите на вятъра,както направих аз  Sign Exclamation
Весело посрещане на Новата година  Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Радина, ами и аз не споря. Просто пиша това, което тя ми каза, а дали е така...честно казано ми е все едно. Дори съм по-склонна на теб да вярвам, ако те интересува, де Simple Smile

# 24
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Здравейте.Вчера бях на преглед в Майчин Дом на 3D екограф.Туко-що са го получили.Мога да ви кажа,че няма нищо общо с обикновенния екограф.Всичко е цветно и триизмерно.Удоволствието да видиш бебока си триизмерен:)струва 15 лева.

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако имаш снимки, пусни, за да видим разликата.
Аз съм на преглед на 05-01-2004 и вече се нахъсвам да се гледам там  #Milti  #Milti

# 26
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
За съжаление нямам.Доктора не предложи,а и аз непоисках.Падаше ми кръвното и бързах да си купя нещо сладко за да не припадна.След 3 седмици ще си поискам.

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Така,
да дам отчет за 4Д ехограф.
Гледането е 30 лв, записът - 40 лв.
За съжаление д-р Яков все още не е свикнал на тази машина, иначе апаратът е супер.
Ще дам най-доброто от себе си и ще се опитам да кача снимка, защото имам филмче 134 МБ.
Апаратът записва с дискове-таткото беше инструктиран да вземе, но не го направи и там ни дадоха.
Моята мъка е, че Яков трудно записва повече от едно флмиче-не знае още как.
Изпусна лицето на бебето, а то се виждаше прекрасно (нещо се обърка и уж трябваше да се запише, а не стана) и това, което успя да запише бяха краката и дупето му. Sad  Sad
Иначе като се изучи, апаратът няма грешка  #Onfire  #Onfire
http://community.webshots.com/album/244892793QaUHmb?799

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да, вижда се добре, цветна снимка, браво!
Ама съм възмутена: как може толкова скъпо да струва, общо ти излезе 70 лв, така ли?! Ужас! Особено след като не се е научил още като хората да записва снимки и т.н!

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не-не 70 лв., а 40 лв-това със запис.
Ако те гледат само е 30 лв-това е без запис, аз не съм се изяснила добре.
Всъщност не е цветна снимка, а цяло филмче  в *.avi формат, но е 137 МВ, не мога да го кача, нали разбираш!!
Аз качих просто един кадър, за да се опитам да покажа какво представлява.
Има разлика между 2д и 3д, наистина е обемно, но не бих искала да споря с теб.

Общи условия

Активация на акаунт