Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 35

  • 65 519
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Аз на горните клепачи се възстановявах над месец, на долните около седмица. Зависи колко е инвазивно. Има места, в които има множество нерви и кр. съдове и не се "обработват" - въпреки, че на горната снимка са. Лекарите минават и през обучения преди да работят с това. Не е безобидно.

# 691
  • Мнения: 3 865
аз около очите не бих си правила сама, ама около носа, устата и др части бих се пробвала. Въпросът е дали наистина има ефект. Защото от микрониидлинг не забелязвам особен.

# 692
  • Мнения: 828
Здравейте, посетих и аз Дерма акт в началото на август, за да се възползвам от промоциите. Сложих скинбустер Сайфа рич, по препоръка на д-р Хаджийска общо 2 мл, разпределени по лицето. Много съм доволна! Страхотно освежаване се получи.

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
аз около очите не бих си правила сама, ама около носа, устата и др части бих се пробвала. Въпросът е дали наистина има ефект. Защото от микрониидлинг не забелязвам особен.

В Скин лайн го правят и пред ушите - за лифтинг на средната част на лицето, и над веждите - на челото. Действително има много приложения. Но ако е с цел лифтинг - за по-осезаем ефект - трябва да е на по-голяма площ. Ако е само за изглаждане на конкретна зона - тогава вече се прави само на нея.

Рискът е, че ако изгарянето е голямо  (точките са по-дълбоки и по на гъсто) - новата кожа е по-различна, по-светла. Ако не е толкова инвазивно, то тогава новата кожа се слива с околната, като цвят.

Ефект има, определено - поне при мен. Под очите - особено - мъжът ми беше във възторг - много хубаво стана. Въпреки, че беше леко и неинвазивно, но аз нямах нужда от повече. На клепачите също, но там е друга работа.

# 694
  • Мнения: 3 865
аз около очите не бих си правила сама, ама около носа, устата и др части бих се пробвала. Въпросът е дали наистина има ефект. Защото от микрониидлинг не забелязвам особен.

В Скин лайн го правят и пред ушите - за лифтинг на средната част на лицето, и над веждите - на челото.
Скрит текст:
Действително има много приложения. Но ако е с цел лифтинг - за по-осезаем ефект - трябва да е на по-голяма площ. Ако е само за изглаждане на конкретна зона - тогава вече се прави само на нея.

Рискът е, че ако изгарянето е голямо  (точките са по-дълбоки и по на гъсто) - новата кожа е по-различна, по-светла. Ако не е толкова инвазивно, то тогава новата кожа се слива с околната, като цвят.

Ефект има, определено - поне при мен. Под очите - особено - мъжът ми беше във възторг - много хубаво стана. Въпреки, че беше леко и неинвазивно, но аз нямах нужда от повече. На клепачите също, но там е друга работа.

гледам им сайта ама нещо не мога да се ориентирам в процедурите - коя от тях се прави с plasma pen. Как са я кръстили. Има едно дето инжектират собствена плазма, но това е съвсем различна процедура

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Plasma BT - мисля уредът се казва така - https://skinline.bg/bg/neoperativna-blefaroplastika-plasma-bt/

# 696
  • Мнения: 726
Привет, споделям резултатите от моите процедури днес. Проблемите ми бяха тъмни кръгове под очите и големи назолабиали. Сложих филъри. По препоръка на д-р Трендафилова си направих и скули. Резултатите са следните - обожавам си новите скули, станаха уникални и вече съм пристрастена. Назолабиалите ми бяха много дълбоки и очертаваха бузи, с новите скули това с бузите вече го няма и назолабиалите са доста по-малки. В скули и назолабиали сложихме 2 мл Saypha volume
Под окото вече няма чак такава вдлъбнатина, но проблемът при мен не е бил само загуба на обем, ами има и хиперпигментация. Така че тъмните кръгове са си там. Сложихме 0,5 мл Restylane refine като оставихме другата половинка за след половин месец. Резултатът е предимно за вдлъбнатината. Интересува ме метод за изсветляване на кожата в тази област. На горният клепач също има потъмняване, което ме притеснява и явно трябва да избелвам по някакъв начин. Докторката ми препоръча само избелваща мезотерапия, но трябва да има и друго (нея ще я правя също след време), примерно козметика, някакви избелващи кремове, някаква процедура? Кожата ми е мнооого склонна към пигментации и имам лунички и тъмни петна навсякъде и по лицето, и тялото.

# 697
  • Мнения: 3 865
Привет, споделям резултатите от моите процедури днес. Проблемите ми бяха тъмни кръгове под очите и големи назолабиали. Сложих филъри. По препоръка на д-р Трендафилова си направих и скули. Резултатите са следните - обожавам си новите скули, станаха уникални и вече съм пристрастена. Назолабиалите ми бяха много дълбоки и очертаваха бузи, с новите скули това с бузите вече го няма и назолабиалите са доста по-малки. В скули и назолабиали сложихме 2 мл Saypha volume
Под окото вече няма чак такава вдлъбнатина, но проблемът при мен не е бил само загуба на обем, ами има и хиперпигментация. Така че тъмните кръгове са си там. Сложихме 0,5 мл Restylane refine като оставихме другата половинка за след половин месец. Резултатът е предимно за вдлъбнатината. Интересува ме метод за изсветляване на кожата в тази област. На горният клепач също има потъмняване, което ме притеснява и явно трябва да избелвам по някакъв начин. Докторката ми препоръча само избелваща мезотерапия, но трябва да има и друго (нея ще я правя също след време), примерно козметика, някакви избелващи кремове, някаква процедура? Кожата ми е мнооого склонна към пигментации и имам лунички и тъмни петна навсякъде и по лицето, и тялото.

с тия филъри не натежава ли кожата и да увисва цялото лице?

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Явно има склонност към пигментация в тази област. Ако обаче правиш избелване - то мястото става още по-фоточувствително и води до още по-висок риск от пигментация.

# 699
  • Мнения: 8 759
А дали имате снимки интересно ми е как изглеждат 2 мл от този филър.

# 700
  • Мнения: 758
На мен това лято ми се появи пигментация над горната устна и подозирам, че е свързано с филъра, който имам в устните, защото кожата ми не е склонна към пигментация. Какво като процедури може да правя на есен, за да го премахна?

# 701
  • Мнения: 22 840
На мен това лято ми се появи пигментация над горната устна и подозирам, че е свързано с филъра, който имам в устните, защото кожата ми не е склонна към пигментация. Какво като процедури може да правя на есен, за да го премахна?
Това може да е мелазма,надали от филър.

# 702
  • София
  • Мнения: 79
Може да разгледаш кремове за зоната  около очите с витамин C или коджикова киселина.
Такива продукти имат Medik8 и SkinCeuticals.От Medik8 ми препоръчаха серум с коджикова киселина,но изсветляване да очаквам след година.Още обмислям този серум.
Относно пигментация на горната устна на мен доктор ми препоръча да използвам от октомври натам дневен и нощен крем на Biotrade Melabel и евентуално химически пилинг.

# 703
  • Мнения: 726

с тия филъри не натежава ли кожата и да увисва цялото лице?

В момента не е увиснала изобщо, дори се получи привиден лифтинг ефект, защото обема се качи в горната част на лицето. Иначе кожата ми е много дебела и тежка (и докторката го каза) и затова увисва много, а съм на 32.

merychery, пробвала съм Biotrade Melabel за пигментации по гърба ми и нямаше никакъв ефект, но обмислях да го пробвам на лицето през зимата, тъкмо е с 50ти фактор, а и никъде не излизам зимата (работя от вкъщи) и няма да съм изложена на слънце изобщо. Ще проверя останалите, много благодаря за съветите Simple Smile Flowers Hibiscus

a.l.e.n.a, да, д-р Трендафилова ми каза да внимавам много със слънцето и да не правя нищо за избелване сега, така че за зимата евентуално и ме притеснява следващото лято да не стане по-зле...

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Момичета, извинете, че така ви нахлувам в темата и то по друг въпрос..
 Бих искала да попитам някоя от вас имала ли алерична реакция след поставяне на мигли? Появи се отток (като след ожилване от пчела) на целия клепач и здраво щипане и сърбеж.. За съжаление аз съм си виновна, тъй като след като дълго време не бях поставяла, заради предходен такъв проблем реших, че отново ще пробвам..Разпитвам в салоните всеки път какво е лепилото и казвам, че имам явно раздразнение, но все ме уверяват, че точно това лепило няма да имам проблеми...Този път не отшумява трети ден. Исках да знам изобщо съществува ли такова лепило и къде наистина мога да получа професионален съвет? Явно е, че няма да го бъде с хубавите миглички за мен, ни все ми искаше да намеря решение.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 16:49 от Hristomira Hristova Hristova 673072

Общи условия

Активация на акаунт