Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 35

  • 65 550
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 385
Може ли да споделиш линк към уреда Simple Smile

Ами това е видео на youtuber с малко последователи - https://youtu.be/GFZ0mn_ggeQ , т.е. не е платено, за да каже че е добър.
 Аз досега за този апарат не съм чела лош отзив. Аз лично си го поръчах. Ако няма ефект, може би ще пробвам с нещо друго, въпреки че аз почти нямам целулит и предполагам це повлияе добре.

Момичета, а дали е възможно при слагане на ботокс в чело да се изострят бръчките в пачия крак. Преди със сигурност нямах, като се усмихна, а сега става хармоника ужасна. А ако съм имала такива преди, щеше да личи по кожата, а тя е гладка и се образуват само като се усмихна...
Ще трябва да слагам май ботокс в пачия крак...
От вас някоя слага ли там?

# 76
  • Мнения: 2 124
Две вечери нанасях магезиев гел на челото - на втория ден ми избиха ситни пъпки.

# 77
  • Мнения: 2 866
Може ли да споделиш линк към уреда Simple Smile

Ами това е видео на youtuber с малко последователи - https://youtu.be/GFZ0mn_ggeQ , т.е. не е платено, за да каже че е добър.
 Аз досега за този апарат не съм чела лош отзив. Аз лично си го поръчах. Ако няма ефект, може би ще пробвам с нещо друго, въпреки че аз почти нямам целулит и предполагам це повлияе добре.

Момичета, а дали е възможно при слагане на ботокс в чело да се изострят бръчките в пачия крак. Преди със сигурност нямах, като се усмихна, а сега става хармоника ужасна. А ако съм имала такива преди, щеше да личи по кожата, а тя е гладка и се образуват само като се усмихна...
Ще трябва да слагам май ботокс в пачия крак...
От вас някоя слага ли там?

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07TCMBFC4/ref=ppx_yo_mob_b_tra … ie=UTF8&psc=1
Ето този е.

Според мен точно се е получило компенсиране при пачия крак и ще трябва и там да сложим малко. Интересно е, че в гневна не сме поставяли и там няма промяна, но пачия крак е ужас.

Дерма акт нали правят всеки Август промоции, та ще чакам август и да сложим. А на ретуша ще обсъдим и за пачия крак.

Момичета,а на вас за три зони каква цена ви излиза? На мен сега за чело само ми взеха 250 лв в Дермаакт и май ми сложи 11 единици.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 051
250 лв за 11 единици? Това ми се вижда много. Има доста добри клиники и лекари, при които ботокса в 10-12 лв за единица и поне на мен формирането на цена на единица ми се вижда по - понятно и честно. Аз бях писала, че сложих ботокс и то само по 4 единици, общо 8. Аз съм над 35 и ефекта е поразителен, KPP ти се млада и едва ли при теб да е толкова зле положението. Аз бих ти препоръчала минимално количество + иглена мезотерапия.

# 79
  • Мнения: 8 759
Аз платих за 25 единици 250 лв .
Работихме пачи крак, чело и глабела.

# 80
  • Мнения: 2 866
Не съм сигурна за единиците всъщност, но докато пълнеше спринцовката каза - хайде 11 ще е. На мен също ми се видя доста. Таксува ме за зона, а не на единици. На мен ми трябва много малко ботокс и искам основно за повдигане на веждите, но пък на друг за момента не знам дали мога да се доверя.
Вие къде ходите, момичета?

# 81
  • Мнения: 1 397
Аз дадох 500 лева за 3 зони - чело, гневна и пачи крак. Ходих при д-р Иван Пеев от Естилайн

# 82
  • Мнения: 528
Скрит текст:
Момичета, аз пиша по два въпроса.

Първо - в предишната тема някой беше писал за промоция в Дерма акт за пакет ботокс и Juvederm. Дали можете да ме насочите за промоцията, защото в сайта не я откривам.

Второ. Говорих с жената с процедурите за 70 лв за целулита. Ами, значи - нещо е станало недоразбиране Simple Smile Едни процедура е 90 лв (пакет от 10 процедури, платени наведвъж е 700 лв т.е. 1 се пада 70). Снимката, която някой беше дал е всъщност на жената, като ги прави и е резултат от спорт плюс 10 процедури с апарата. Реално, тя също каза, че има голям ефект още от третата процедура. Ефектът каза, че е дълготраен - свива см и маха целулит. Работи с някакви водорасли, а апаратът е йонофореза, с ултразвук и EMS - електроди с електроимпулси. Жената няма салон, а ходи по домовете в София, което означава, че апаратът е малък и подвижен.
И тук вече идва моето да кажем предположение, колебание. Силно подозирам, по описанието и това, че апаратът е малък, че става въпрос за един нашумял сред влогърите апарат. Всички го хвалят в youtube и Амазон и е точно с йонофореза, електростимулация и инфраред.
Естествено в Амазон струва 18 паунда (в бг сайтове го има за 150 лв).
Та, дали мога да помоля Kalina Malina да попита своята приятелка дали правят процедурата с подобен на този апарат -
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07TCMBFC4/ref=ppx_yo_mob_b_tra … ie=UTF8&psc=1

В Бг доста се злоупотребява с цените.
Примерът е ламиниране на на вежди. Давах по 70 лв за процедура, докато не открих, че кита за вежди, с който се прави ламиниране в Амазон струва 10 паунда и стига за 5 процедури. Ами, несериозно е.
Ако се окаже и същото с този апарат... Имам огромни подозрения, че съм права.

Здравейте отново! Относно машината - няма нищо общо с тези от китайските сайтове. Доколкото разбрах въпросната машина както и съпътстващата козметика се купува директно от производителя във Франция, като машината не се продава на хора, които нямат медицинско образование или не ка изкарали специален курс за работа и поради тази причина в Бг имало само 2 такива. Неудобно и е било да снима самата машина ,но доколкото може е помолила да я снимат нея по време на процедурата:

Скрит текст:


Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 15:37 от bubanka

# 83
  • Мнения: 431
Не съм сигурна за единиците всъщност, но докато пълнеше спринцовката каза - хайде 11 ще е. На мен също ми се видя доста. Таксува ме за зона, а не на единици. На мен ми трябва много малко ботокс и искам основно за повдигане на веждите, но пък на друг за момента не знам дали мога да се доверя.
Вие къде ходите, момичета?


Имам час утре в Дерма Акт за радиес и ботокс, на място ще реша дали да е Радиес или Жуведерм. Положението при мен е критично, трябва спешни мерки. До сега съм слагала ботокс само в челото, сега реших и в пачият крак и да мисля, че там бръчките се увеличиха при третиране само на зона чело.

# 84
  • Мнения: 245
Къди, може ли да споделиш после, че и аз искам радиес на лице и шия.

Не съм сигурна за единиците всъщност, но докато пълнеше спринцовката каза - хайде 11 ще е. На мен също ми се видя доста. Таксува ме за зона, а не на единици. На мен ми трябва много малко ботокс и искам основно за повдигане на веждите, но пък на друг за момента не знам дали мога да се доверя.
Вие къде ходите, момичета?


Имам час утре в Дерма Акт за радиес и ботокс, на място ще реша дали да е Радиес или Жуведерм. Положението при мен е критично, трябва спешни мерки. До сега съм слагала ботокс само в челото, сега реших и в пачият крак и да мисля, че там бръчките се увеличиха при третиране само на зона чело.

# 85
  • Мнения: 74
Здравейте. Страхотна тема и много се радвам, че я откривам. Ще трябва да прочета и предишните, но исках да попитам ако е възможно да ми отговорите хора преминали през това. Та..въпроса ми е има ли процедура за намаляване на коремната област? Имам доста мазнини в корема и искам да ги намаля до колкото е възможно. Каква процедура е, как е нарича, къде да търся?
И още нещо има ли дами скоро слагали силиконови импланти и малко повече информация при кого, цена дори и на ЛС ако имат желание да съдействат на една мама с две щурчета. Благодаря и извинете за нахлуването така Simple Smile

Относно процедурата за намаляване на коремната област - да не би да имаш предвид липосукция? Иначе за имплантите може да провериш в темата за мамопластика - там има прясно оперирани. Реално двете операции могат да се направят заедно, но това може да прецени само хирурга.

# 86
  • Мнения: 3 576
Нямаше ли отделна тема за антицелулитни процедури, че тази доста се разводни вече  ...

# 87
  • Мнения: 1 194
Много си е добре така темата.

# 88
  • Мнения: 5 364
Привет!
От известно време обмислям лека корекция на устните. С тънки устни съм, търся лек обем и естествен вид. Бихте ли ме насочили къде в Пловдив ще ме направят красива Sunglasses Blush?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 851
Аз платих за 25 единици 250 лв .
Работихме пачи крак, чело и глабела.
Може ли, да споделиш при кой.


Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 16:18 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт