Спам тема (Летен Спам!) - от 01. 07. до 31. 07. 20г.

  • 35 618
  • 3 419
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 923
Мен ми не дреме, джиткам си на терасата по гащи
И аз. И да ме вижда някой от парка до осмия етаж едва ли ще е дърт перверзник, те не виждат на далече Grinning

# 76
  • София
  • Мнения: 10 631


Нещо ми е разгорещено.

# 77
  • Мнения: 11 505
Абе, при нас има кой, отсреща има друга кооперация, ма на мен са ми хубави гащите и съм си вкъщи сепак

# 78
  • Мнения: 9 923
+ това няма гаранция, че няма да ти видят гащите и навън

# 79
  • Мнения: 11 505
Именно!

# 80
  • Мнения: 9 923
Човек не може да се притеснява навсякъде, но за всеки случай днес ще храня котките с гащеризон Grinning

# 81
  • Мнения: 15 619
Да бе. На десет метра от втори и трети етаж все към нас кибичат. Освен да си нахлуя банцкито и да изляза да поливам райграса. Трябва да се погрижвам вече и да почернея равномерно. Станах леко кат зебра.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 19:17 от Нейно императорско величество

# 82
  • Мнения: 17 643
но си купих вазелин да пробвам на Кики рецептата Joy

какво по гяволите

# 83
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 451
Днес ми се наложи да прекарам половината си ден в най-малкото и топло помещение с неработещ климатик, което имаме в сградата, и то навлечена с два ката работно облекло. Успях да отметна доста работа, но ми се отвори почти още толкова. А вече успявам да подуша морето.

# 84
# 85
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 451
Каква проклетия!

# 86
  • Мнения: 11 499
Изведнъж ме хвана яко неврозата... Разфучах се, разбеснех се, усещам как кръвта ми се движи по ръцете Joy

Май ще си лягам рано, да спя поне!

# 87
  • София
  • Мнения: 10 631
Децата помагаха активно.


Реа, усещам,че имаш нужда от компания и хубаво питие.

# 88
  • Мнения: 9 923
Дайс, искаш и тебе ли да намразя? Не съм яла нещо с бяло брашно от два месеца трудно ми е да я гледам тая пица Sad

# 89
  • София
  • Мнения: 10 631
Аз не ям, Норе, само правя.
Домати ядох.
Само домати с малко сол.

Няма да ме мразиш, ще пием уиски.

Ако звездите са на моя страна, след 3 седмици децата заминааавааат. Ще имам нужда от добра компания и хубаво питие да си лекувам нервите.

Общи условия

Активация на акаунт