Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 129 701
  • 2 647
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 930
Хайде и аз в клуба на заблеяните.Smiley
Пазарувам със сина ми и му обяснявам за белите капачки на кока кола, показвам му на етикета картинката на Емаг. Тъй като няма бутилки от 2 л. с бяла капачка, взимам от 1.5 л. По-нататък намираме друг стелаж с кока кола и бутилки от 2 л. с бели капачки. Оставям 1.5 литровата бутилка и грабвам една от 2 л. Прибираме се в къщи и гледам на етиката Тефал:frowning1: Знам, че някои кодове ги приема, на други пише "грешен код", ще видим като го регистрирам какво ще изпише.

# 346
  • Мнения: 1 373
Аз все на Тефал регистрирам и ми ги приема. Спечелих два пъти и май това ще ми е.

# 347
  • Мнения: 1 961
И аз купих на Тефал, с Емаг трудно ги откривам още. Прие ги, но не спечелих.

# 348
  • Мнения: 346
Аз явно съм страшен карък..днес регистрирах 19 капачки в Колата (15 бяха от играта с Тефал и 4 от играта с Емаг) и нито една не печели. Ще купя още 2-3 коли, че и без това се пият в нас та дано ми се падне поне един ваучер.

# 349
# 350
  • Мнения: 58
Някой питаше как се ползва камерата на Pringles. POLAROID NOW. (както и аз). Най-накрая успях. Още като се отвори кутията с камерата отстрани има 2 картончета(листчета). Едното от тях е жълто. Като се отвори това жълто листче от 1та страна е описано всеки елемент на камерата, а от другата страна как се използва. Става много лесно и бързо. Пише на различни езици, но и само да гледаш как става ще се ориентираш. 😊
Здравейте 😊, искам да попитам вие дали го пробвахте, защото при нас снимките не се оцветяват и се чудя къде грешим вече две снимки и си стоят черни 😔

# 351
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Влизам специално да благодаря на magy_b затова, че винаги споделя с нас игри във фейса. Преди няколко седмици благодарение на нея спечелих ваучер за Фантастико, а сега видях, че съм спечелила козметика от играта на Зая 😊
Коментирате Бургаско- ние с ММ имаме по една регистрация за камерата и отделно спечелихме една хладилна чанта, която още не е дошла- т.е. сме регистрирали около 25 капачки общо на двамата, като ни се падаха и доста безплатни кенчета. Много исках чантата и дано да е хубава, защото ходим на по- ненаселени плажове и места и ще ни е доста полезна🙂

# 352
  • Мнения: 3 136
Някой питаше как се ползва камерата на Pringles. POLAROID NOW. (както и аз). Най-накрая успях. Още като се отвори кутията с камерата отстрани има 2 картончета(листчета). Едното от тях е жълто. Като се отвори това жълто листче от 1та страна е описано всеки елемент на камерата, а от другата страна как се използва. Става много лесно и бързо. Пише на различни езици, но и само да гледаш как става ще се ориентираш. 😊
Здравейте 😊, искам да попитам вие дали го пробвахте, защото при нас снимките не се оцветяват и се чудя къде грешим вече две снимки и си стоят черни 😔
Да пробвах го. При мен станаха. Просто като се снима и като излезе снимката, снимката трябва да се разклаща леко до 2-3 минути или да се сложи пред обектива. След 3 минути някъде излиза цялата снимка. Реших да пробвам как ще е със светкавица, но не беше много добре явно защото беше вътре вкъщи, и снимката стана много светла.

# 353
  • Мнения: 7 273
Победители от Нивеа ( отзив за слънцезащитни продукти)
Скрит текст:

# 354
  • Мнения: 58
Някой питаше как се ползва камерата на Pringles. POLAROID NOW. (както и аз). Най-накрая успях. Още като се отвори кутията с камерата отстрани има 2 картончета(листчета). Едното от тях е жълто. Като се отвори това жълто листче от 1та страна е описано всеки елемент на камерата, а от другата страна как се използва. Става много лесно и бързо. Пише на различни езици, но и само да гледаш как става ще се ориентираш. 😊
Здравейте 😊, искам да попитам вие дали го пробвахте, защото при нас снимките не се оцветяват и се чудя къде грешим вече две снимки и си стоят черни 😔
Да пробвах го. При мен станаха. Просто като се снима и като излезе снимката, снимката трябва да се разклаща леко до 2-3 минути или да се сложи пред обектива. След 3 минути някъде излиза цялата снимка. Реших да пробвам как ще е със светкавица, но не беше много добре явно защото беше вътре вкъщи, и снимката стана много светла.
Много Ви благодаря 😊 явно при мен има някакъв дефект 😔 не иска да се оцвети и това е пробвах и със светкавица и без, но не иска да се оцвети стоят си черни и така 😔

# 355
  • Мнения: 217
Снимките на Полароид не се разклащат, многократно е казвано, разклащането вреди на снимката и може да доведе до по-лошо качество на изображението.
Възможно е да са се паднали дефектни "снимки" или просто светлината да не им е добра, или проблем с т.нар. shutter Simple Smile

# 356
  • Мнения: 3 136
Снимките на Полароид не се разклащат, многократно е казвано, разклащането вреди на снимката и може да доведе до по-лошо качество на изображението.
Възможно е да са се паднали дефектни "снимки" или просто светлината да не им е добра, или проблем с т.нар. shutter Simple Smile
Явно съм сбъркал. Казвали са ми че ако ги разклатиш става по бързо но и нищо да не правиш пак стават след 2-3 минути.
Да не е случайно да си махала черната лента която излиза още при първата снимка. Тази лента се маха леко и се връща назад и след всяка снимка излиза и пак се връща. Възможно е да си я махнала и за това да не стават снимките.

# 357
  • Мнения: 786
Allure Beach Resort
🎉GIVEAWAY/ИГРА🎉
Спечели уикенд за двама на морето!⛱️
Скъпи приятели, ние от Allure Beach Resort решихме да ви зарадваме и да ви дадем възможност да спечелите две нощувки при нас!
Условията на играта са:
👍Харесайте нашата страница, ако все още не сте
💬 Напишете в коментар кой е най-любимият ви морски спомен
🙋‍♂️🙋‍♀️Тагнете свой приятел, с когото сте имали незабравими мигове на нашето Черноморие
📢 Споделете поста (моля, направете го публичен, за да бъде отчетено споделянето)
Един от вас ще спечели уикенд за двама в Allure Beach Resort!🌊🌞🌊
Печелившият ще бъде обявен на 11.07.2020г.!
https://www.facebook.com/allurebeachresortbg/photos/a.1292513724 … ype=3&theater

# 358
  • Мнения: 58
Снимките на Полароид не се разклащат, многократно е казвано, разклащането вреди на снимката и може да доведе до по-лошо качество на изображението.
Възможно е да са се паднали дефектни "снимки" или просто светлината да не им е добра, или проблем с т.нар. shutter Simple Smile
Явно съм сбъркал. Казвали са ми че ако ги разклатиш става по бързо но и нищо да не правиш пак стават след 2-3 минути.
Да не е случайно да си махала черната лента която излиза още при първата снимка. Тази лента се маха леко и се връща назад и след всяка снимка излиза и пак се връща. Възможно е да си я махнала и за това да не стават снимките.
Не не там си е черната лента, при всяка снимка си излиза и леко я надвдигам и тя се прибира 😔.Направо ще се разболея много ми е гадно, може ли да съм такъв карък. Писах на някакъв email на Pringles ама дали някой ще ми отвърне кой знае 😔. Иначе ще поръчам една нова лента със снимки да пробвам, дано при тях е проблема, а не в фотоапарата.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Добро утро!
От бонбоните ним2,още нямам мейл,или обаждане..
Някой ,който е спечелил да има вече вест?

Общи условия

Активация на акаунт