ЕРКАН МЕРИЧ🌹ХАЗАЛ СУБАШЪ🌹 след 🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹 Тема № 9

  • 162 280
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 28 188
Еркан на сета







От Хазал



Фрагман 2, снимки и йозет за еп. 2 на "Градски лекар"

https://turkru.tv/gorodskoy-doktor-2-seriya.html













Цитат на: Vk
Хакан срочно отвозит Лейлу на операцию, которую доставили в отделение неотложной помощи. В то время как Омер пытается помешать женщине, которую он любит, стать инвалидом, он становится свидетелем того, насколько искусным хирургом является Хакан. Омер был поражен не только Хаканом, но и всеми врачами этой больницы, которые ему сначала не понравились, они всегда идут рука об руку вместе с Хаканом.

💫 Лейла, операция которой прошла успешно, просыпается еще сильнее, осознавая свою ошибку. Лейла не может признаться в этом даже самой себе, но поддержка Омера помогает ей снова встать на ноги. В то время как Лейла понимает, что ей трудно оставаться в больнице, Омер хочет выбраться отсюда как можно скорее. Когда у него появляется возможность вернуться в свою старую больницу, Омер разрывается между своим будущим и этическими ценностями профессии.

💫 Хакан уже потерял надежду на то, что главврач Тургут что-то сделает для решения многих проблем больницы Улучинар, которые не решаются годами. Учитель Хакан, решает взяться за дело лично, но он столкнется с ситуацией, которую совсем не ожидал, пытаясь решить проблемы по-своему.

# 616
  • Мнения: 1 116
+                Привет !
          Благодаря за всичко споделено!
        С нетърпение очаквах сериала на Хазал,но едва днес пиша в темата.
   Дойде време за втори епизод,дано поне за него да споделя впечатленията си по-навреме.
   Хареса ми първи епизод.Всички играят много добре.Хазал по нейния си начин показа
   любовта и всеотдайноста към работата си като лекар и като личност.Видяхме я
   щастлива,наранена,сама със себе си и чувството за вина,макар че беше откровена.
   Не разбрах защо Дженк,обяснявайки на приятелката си в болницата и заяви,че Лейла е
   важна за кариерата му и не всеки брак е по любов.Тя е с протекцията на главния лекар,
   който е пръв приятел на баща и,но си мисля,че има нещо друго.В сериала имаше от всичко,
   радост и болка,разочарование,влюбване,комични ситуации и хумор.

    

   

   
   Новый сериал ТРТ-1 "Городской доктор" продолжает вызывать большой интерес. Высоко оцененный сериал со своим сюжетом и пресонажами в кратчайший срок вошёл в тренд в социальных сетях. Сериал стал одним из самых популярных в истории сериалов.
Актеры работают совместно со специалистами.
Большая часть съёмок сериала "Городской доктор" проводится в декорированной городской больнице, которые были подготовлены художественным коллективом. Актеры сериала "Городской доктор", готовясь перенести зрителей в мир врачей, прошли усиленную подготовку по категориям с отдельными специалистами и консультантами тет-а-тет, в соответствии со специальностью персонажа, которых они играют в сериале.
   

   

   Обича си го камерата Еркан.Винаги той е най-хубавия от всека показана снимка.

   
               

# 617
  • Мнения: 1 732
Здравейте,мили момичета! Само да кажа,че липсвах, защото на финала ме застигна  този ковид и то как...Важното е да минава бързо,че от 22 .03. сме с него с ММ...Трябваше Лейла да повикаме,ама...  Не съм гледала и чела нищо преди днес...Нямам и в контакте...

Утре,живот и здраве, ще намеря линка към 1 серия и ще гледам,колкото и да не ми се гледат доктори сега...

# 618
  • Мнения: 1 116
+               Привет!
         

     От Бирсен Алтунташ: Стало известно новое название и канал "Невинная и Красивая".
Сериал поставленный Айтачем Чичек по сценарию Бурджу Овер, называется " Улыбнись своей судьбе". Каналом сериала также стал FOX.
В сериале играют известные имена такие как,
Бахар Шахин, Суде Зюлал Гюлер, Бурак Серген, Ертугрул Постоглу, Доган Байрактар, Еркан Мерич, Мине Тугай, Аху Сунгур, Назан Дипер, Аслы Самат, и Севинч Кумаш.
FOX, который перед летним сезоном будет транслировать сериал TIMS&B "Идеальный жилец и добро", получил от Авшар Фильм " Невинная и Красивая", когда не удалось завершить последний состав проекта "" Страна чудес" Ягмур Танрисевсин.
Сериал скоро выйдет на канале FOX под названием " Улыбнись своей судьбе".

     

     Вили,дано вече всичко да остане в миналото.Бъдете живи и здрави вички!

     Лек ден и приятни пролетни празници!
         

# 619
  • Мнения: 28 188
Привет!
Вили, дано сте добре вече! Heart Hands Pray

Пиши ми на какъв интернет доставчик, за да ти кажа какво да направиш за Вк.

Вера, благодаря! Flowers Bouquet Новото заглавие "Усмихни се на съдбата" ми харесва повече.



От Хазал



"Лятото идва"



Тази вечер очаквам еп. 2 на "Градски лекар"

"Според Ялчън Айгюн основното е всичко да е под негов контрол..."

# 620
  • Мнения: 1 732
Лучи, уж сме по-добре... Blush Доставчик ни е М-сат. А дали превеждат на руски онлайн серията, щом е тази вечер?

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 14:58 от Виолета Цветанова_563417

# 621
  • Мнения: 28 188
Не, няма онлайн превод, нямат преводачи. И най - големите аматьори вече са платени - "Черна дъска" - ще го превежда Виктория, която миналата година започна с "Вавилон" и каза, че е понаучила турски при посещенията си в Турция. Grin
Ще чакаме със суб. тук

https://turkru.tv/gorodskoy-doktor3/

Първи тийзър на "Усмихни се на съдбата", рус. суб.

https://vk.com/sahin_bayraktar?w=wall-42284353_15561

И преводът като текст


Цитат
- Я всегда и повсюду буду рядом с тобой, ладно?
- Обещаешь?
- Обещаю.
- Я рядом и справа и слева, и всегда позади тебя и рядом с тобой во всём.
- Вернись в свою комнату и собери свои вещи, немедленно.
- Да будут прокляты и ваши правила и ваш дом! Пусть все ваше будет проклято!
- Если Эда уйдёт, я пойду за ней!
- Никто не может различить нас с Ярен!
Ярен...
- Мы как-то будем счастливы, Эда.
- Отпусти, не уходи...
- Мы будем как нибудь счастливы в этом мире.
- Что же мы будем делать теперь?

Главните героини са най-добри приятелки от ранно детство. Въпреки трудния си живот в сиропиталището, те не са загубили такива качества като доброта и милосърдие.

Но с всяка година двете момичета, въпреки близостта си, все по-малко приличаха една на друга, а пропастта между тях и възгледите им за живота се увеличаваха. В резултат едната се превърна в красиво създание, а другата избра да запази своята невинност.

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 00:18 от LU4IQ

# 622
  • Мнения: 1 116
+               Привет !

       
                       Честито на всички,които празнуват на Цветница!

          Вили! Ч И Д ! Бъди здрава и винаги щастлива!
     
     

# 623
  • Мнения: 1 116
+              Привет !

        Изгледах 2 епизод на"Градски лекар",хареса ми.Отлична игра на всички.Чудесен образ на
Главната сестра.В началото на сериала видях една весела,енергична,провокативна и отдадена
на професията си,Лейла.В този епизод от нея беше останало само любовта към професията.За
пръв път тя сподели,:"винаги съм била сама и като дете бях сама".Явно животът и е пълен с
трудности,всичко не е както изглежда. През тези 5 години навярно е живяла в единение и не се
е сприятелила с никого.Колегите я приемат такава.В работата си е била безупречна.Вярва и се
обвинява,че любовта и към Омер е причина за катастрофата.Не е била хирург и не се е стремяла
да бъде с тази болна ръка.Появата на Омер в клиниката я извади от равновесие ,психиката и не
издържа и рухна,намирайки "изход"да си пререже вените на болната ръка.Всички са в шок,явно
умело е прикривала състоянието си надявайки се,че времето лекува и постепенно ще отмине.
Все пак Лейла е лекар и е учудващо защо е допуснала да изпадне в такова състояние.Навярно
в края на епизода,д-р Хакан постъпи така за да я разтърси и върне към живота.
Хареса ми хрумването и как да помогне на Омер като го напътства по телефона как да се справи
със силно обгорения пациент,той се справяше чудесно,но Хакан ги хвана.
Много има още,интересни са диалозиде между тях,въпросите,които и задаваше я засягаха,но като,че
ли тя не усети неговата ревност.

 

Изповедта на Омер:"Загубих те в деня,в който се влюбих и след 5 години те намерих в това странно
място.Толкова исках да забравя как се появи в живота ми.Не можах да те забравя.Всеки път когато
те видя съм благодарен за това,че съм жив,но ти всеки път когато ме видиш мечтаеш да умреш."
Омер показа перфектно своята любов и колко страда,а Лейла показа страх от тази любов.
Лейла"Защо се върна отново в живота ми?Знаеш ли колко много работих за тези 5години и какво
изтърпях за да си създам тук нов живот..."
Интересна личност е и д-р Хакан:странни методи и начин на работа особено като ментор.С грубост и
ирония провокира за да види доколко и докога всеки ще издържи.Веднага разбира правилното
състояние и действа,бързо откри причините за масовото "отравяне" и още други примери,но за
5 години не видя депресията на д-р Лейла.Доколко са близки с главната сестра ,държанието им е
по-различно от другите,секретарката на големия бос ни подсказа,че са стари познати.
Има още много въпроси,които навярно ще са някои от новите сюжетни линии в сериала.





     Зад кадър






             

# 624
  • Мнения: 28 188
Привет!

"Усмихни се на съдбата" - премиера на 27 април - сряда, по Fox TV.



От Еркан тази вечер



Вера Flowers Bouquet, аз сега започнах серията.





Измир - от Рукийе

# 625
  • Мнения: 1 116
+          Привет !

        Има фрагменти и към двата сериала на нашите любимци.Еркан е неотразим!
https://turkru.tv/ulybnis-svoey-sudbe-1-seriya.html#frag_2_(fragment)



       Ново от Хазал
 

https://vk.com/skeletyvshkafuu?z=video-195188642_456239328%2Fdd9 … t_-195188642_6293

       

# 626
  • Мнения: 1 116
+          Привет!
          Фират Тюркен идва!
  

  

  
               От Фатош
  
    
Озет 3-ей серии...
Что нас ждёт в третей серии "Городского доктора"

Эрол Гюмюшок хочет, чтобы операцию сделал Хакан. Когда Хакан начинает возражать, Эрол ему угрожает, воспользуюсь его тайной из прошлого. В это время друг молодости Хакана протянет руку помощи и даст ему козырь против Эрола.
Омер подаёт заявление об увольнения из- за того, что он не смог привыкнуть к этой больнице. Попытки Ихсана, Мины и Тургута отговорить Омера, похоже не сработают.
Раны Лейлы на запястья заживают быстро, но душевная рана становится глубже. Хотя Лейла хочет остаться в больнице и работать с Хаканом, у Хакана для неё есть неприятный сюрприз.
Ялчын в ярости из-за того, что операция Эрола будет проводиться не в его больнице, поэтому мобилизует свои возможности, чтобы изменить ситуацию в свою пользу.

  

  

        Паралели /Може би този път ще си намериш приятелка,стажанте/
  

  

        Новото име на двойката от рускините--Леймер
  
                  

Последна редакция: чт, 21 апр 2022, 11:57 от 12345ds

# 627
  • Мнения: 28 188
Привет!
Вера, благодаря! Flowers Bouquet
Хареса ми еп. 2 - играта на актьорите, режисурата, камерата, но сценарият ми е малко странен. Йомер видя враждебността на Лейла, когато ѝ заговори за чувствата си, видя опита да се самоубие, както и нежеланието ѝ да говори за 5-те изминали години, но не поговори с никого от екипа, да научи подробности от тях. Хакан два пъти каза, че чакат психоекспертизата на Лейла, но не показаха никакъв психолог, нито дома на Лейла - тя в болницата ли живее.
И друго не разбрах - болницата в Улучънар нали е собственост на Ялчън, откъде изскочи друг собственик - Ерол. Надявам се в еп. 3 да се изясни - видях клипче със сцена с двамата.



Рейтингът е добър, в гр. АВ сме на първо място. Останалите сериали в групата са с рейтинг под 2%.
Хазал показа много различна игра, уверена и по нищо не отстъпваща на останалите актьори. Напротив, толкова е естествена, че човек би си помислил - тя наистина е лекар. Hands Clap















Фрагман 1 за еп. 4, рус. суб.

https://turkru.tv/gorodskoy-doktor-4-seriya.html

От Еркан и от Фатош







https://www.instagram.com/p/CcmkxiRFs5W/

https://www.instagram.com/p/CcnGSgvD9Bh/

В сряда очакваме премиерата на "Усмихни се на съдбата"

# 628
  • Мнения: 1 116
+           Привет!

        Лучия, благодаря за споделеното.Аз също харесвам играта на Хазал.Актьорския състав е добре подбрат,разбира се,че и тук някои са безлични,а може би и такъв е персонажът.
И за мен в сценария има неизяснени неща,дано не са пропуски,а ни предстои да ги разберем..
Лейла и в болницата разбраха защо Йомер е изпратен   при тях.И тя и другите смятат,че той е временно,и затова,
тя потиска чувствата си.Тя го помоли да се държат като непознати,да говори с нея само по работа и да се обръща към нея с д-р или госпожа Лейла,а той нямаше как да попита за състоянието и.Не са показали до сега да има психолог при тях,а тя се самонарани и  д-р Хакан е прав да не и гласува доверие.В болницата живеят само Хакан и Йомер.От сбиването в хотела,и после при разговора на Хакан,Ерол каза за себе си,че е предприемач.Навярно се е
лекувал в голямата болница и е оставял помощи от благодарност,затова  като неин филиал в този район,нашите
очакват и искат спонстворство за апаратура от него.Снощи,понеже няма озвучка,от време на време поглеждах картинки.Интересен епизод, и е преведен,но не са събрани сумите и  чакам да го пуснат.Завързва се интрига.








                  


     ЧЕСТИТ ВЕЛИКДЕН !

   
         

Последна редакция: нд, 24 апр 2022, 11:25 от 12345ds

# 629
  • Мнения: 28 188
Христос възкресе! Heart
Вера, благодаря! Flowers Bouquet Не съм разбрала, че Ерол е спонсор, а и още не съм изгледала еп. 3 със суб.

Два дни останаха до премиерата на сериала на Еркан "Усмихни се на съдбата"



https://www.instagram.com/p/CcxjBSJFKce/

Фрагман 1 за еп. 1, рус. суб.

https://turkru.tv/ulybnis-svoey-sudbe-1-seriya.html





От телевизионен репортаж по Fox

https://www.instagram.com/p/CcuNimDFynt/

Oписание на сюжета:

"Эда и Ярен — две девочки, которые выросли в приюте в Бурсе и пытаются утешить своё одиночество, принимая друг друга за сестёр. Ярен, хочет стать врачом, сдав экзамены, она хочет поступить в медицинский университет. Эда же бросила школу и думает, что в этой жизни учебой она ничего не добьётся. В то время как они обе хотят наладить свою жизнь с восемнадцати лет, судьба двух девушек трагически полностью изменится после вечеринки в доме...
В момент, когда Ярен отправится в путешествие к тайнам своего прошлого, Эда начинёт использовать эти возможности на этом пути... Она думает, что жизнь обязана им. И если им не воздастся этот долг с удачей, Эда намерена забрать его во что бы то не стало."





От Хазал

Общи условия

Активация на акаунт