Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №70

  • 26 574
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 388
ТЕМАТА НА ИБО
"ТВОЯТ РОДЕН ДОМ - ТВОЯТА СЪДБА"
Doğduğun Ev Kaderindir

Всяка сряда по

 
Продуцент: Онур Гювенатам/OGM Pictures                 
Режисьор: Чааръ Байрак

Сценарист: Ейлем Джанполат и екип (1-27 епизод)
Серай Шахинер (28 епизод - )

Базиран на истинска история по романа на Гюлсерен Будайъджъолу
"Момичето на прозореца"

Музика: Йълдърай Гюрген - 1-ви сезон
Фърат Юкселир - 2-ри сезон

Премиера: 25 декември 2019
Първи сезон: декември 2019 - юли 2020 (12 епизода)
Втори сезон: 30 септември 2020 (13 епизод -  )


 
В РОЛИТЕ:

Ибрахим Челиккол - Мехди                                  Демет Йоздемир - Зейнеп
Eнгин Озтюрк - Баръш
Зухал Генджер - Сакине
Сенан Кара - Нериман
Наил Кърмъзъгюл - Екрем
Елиф Сьонмез - Джемиле
Хюлия Дуяр - Султан
Фатих Коуюноолу - Нух
Нуршим Демир - Зелиха
Наз Гьоктан - Емине
Казъм Синан Демирер - Байрам
Хелин Кандемир – Кибрит
Каан Алтай Кьопрюлю - Саваш
Ебру Джюндюбейолу - Озлем


 
"Животът ранява, но любовта изцелява"
Преживяната в детството болка не минава лесно, раните оставят белези, които носим през целия си живот. Животът от самото начало е бил суров към Зейнеп и Мехди, но те ще намерят един в друг любовта и приемането, за което са копнели, и ще напишат красивата история на своята трудна любов.


 
Архив: "Ифет", "Милост", "Гордиев възел", "Черно-бяла любов", "Великолепният тандем", "Домът, в който си роден, е твоята съдба":
Скрит текст:


  АРХИВ "ИФЕТ" и "МЕРХАМЕТ" 

  АРХИВ "ГОРДИЕВ ВЪЗЕЛ" 
Архив "Черно-бяла любов":,  Тема 45, Тема 46, Тема 47,  Тема 48, Тема 49, Тема 50,  Тема 51,  Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65,,

Архив "Великолепният тандем", "Твоят роден дом - твоята съдба": Тема 66

Архив "Твоят роден дом - твоята съдба": Тема 67 , Тема 68 , Тема 69  

онлайн тук:
Сериите на български тук:
"Черно-бяла любов" с български субтитри:
 https://vk.com/topic-113691288_36160364
"Великолепният тандем" с български субтитри:
 https://vk.com/topic-113691288_39477060
ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 848
Ха... ето ме първа! Дданни Heart Flowers Tulip Flowers Four Leaf Clover страхотно оформление!
Дай Боже да имаме поводи за повече радостни  размисли...

# 2
  • Мнения: 9 732
Ддани Благодаря за новата тема Flowers Bouquet



# 3
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Да се включа и тук. Защо Зейнеб ще се страхува? Че те са я погнали да я следят - мотористи,коли, ала- бала. Вейси ли е? Мехди ли й праща охрана? Пълно шашардисване. Най -вероятно ще я отвлекат накрая на епизода. Така го виждам аз. Или ако не този , то другия. И този път Мехди ще я спасява, че има повече връзки в тъмния свят.

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Бях ви зарязала, че нещо не ми се коментираше, обаче от зор за фрагмана попаднах на предната тема и ви открих пак.
Според мен Зейнеб казва, че ако се страхува да живее в къщата, ще се страхува, където и да живее.

Успях да намразя Мехти за последните серии, в които разсипа без остатък всичките си близки - останаха заради него  без дом, без работа, без средства за съществуване, без сън и покой. А той само гледа лошо и свъсено, сякаш някой друг му крив и върти проклетата броеница (много ги мразя тези броеници).
И ако сега верно стане мафиот и гледа  отвисоко и заради това, съвсем ще ми опротивее.

Баръш и Саваш - много ми е интересно как решаваш да си кръстиш така децата - мир и война...

# 5
  • Мнения: 4 369
Нова тема и нов етап от живота на Мехди Wink

Да поздравя Ддани  за новата тема, а и всички вас с една хубава турска песен Heart

https://www.youtube.com/watch?v=p4yxn8ZahPI

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 23:51 от mery_poppins1

# 6
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Благодаря за новата тема... Heart
Фрагът на ДЕК ме ядоса...серията на ПНВ също.....тези мъже са си за бой...вярно баба казваше "Видиш ли мъж да се влачи ...даже и червата да си е изсипал...подмини и не го съжалявай..."

# 7
  • Мнения: 9 388
Момичета Flowers Hibiscus
Мери, благодаря за музикалния поздрав. Тази песен на Сезен Аксу не я бях чувала. Много хубави песни има тази жена.

Цитат
Според мен Зейнеб казва, че ако се страхува да живее в къщата, ще се страхува, където и да живее.
Май това казва, ама няма друг начин за нея, ще трябва да живее в страх вече. Сама си го поиска. Ще сменя дом след дом в опит да се скрие, защото където и да се нанесе, страхът ще се нанася с нея.

# 8
  • Мнения: 5 755
Хайде, честита й на Зейнеп справедливост и благотворителност. Мехди сега разполага с неограничен ресурс да я преследва.

# 9
  • Мнения: 9 732
Добро утро Hug

Хубав уикенд Blush

Мехди  е кофти и все по- кофти ще става, но Ибо е супер!!! Blue Heart


Честит рожден ден на Ибо! Blue Heart
Пожелавам му здраве, любов и успешни проекти!



# 10
  • Бургас
  • Мнения: 848
Хубав неделен ден на всички влюбени и на тези, които обичат виното! Бъдете благословени!


Честит да е и нашият любимец!


Нека животът му бъде  изпълнен със здраве, любов, щастие и успехи!

# 11
  • Мнения: 9 388
Присъединявам се към вашите пожелания за здраве, щастие и успехи на Ибо! Ама на какъв подходящ ден се е родил само - известен в миналото си с любовта си към любовта и към чашката, ама да не ровим из старите тефтери. Smile Важното е, че когато трябва, си е седнал на задн...ка! Да е жив и здрав и да продължи да ни радва със своите роли. Да случва на сценарии, които да изкарват най-доброто от него и от филмовата индустрия като цяло!

# 12
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хайде, честита й на Зейнеп справедливост и благотворителност. Мехди сега разполага с неограничен ресурс да я преследва.

Мислиш ли, че ще я преследва, Дари?
Аз мислех, че преживяното ще му е отворило очите, че Мъжът може и да е друг, не каквито са ги учили да бъдат бащите им. Всичко онова, което Нух прозря - за псевдогероизма и лъжемъжеството, няма ли и той да го осъзнае?
Аз на това се надявам. Иначе сюжетът ще отиде в съвсем познати и додеяли ни води.

Рожденик ли е Ибрахим? Да е жив и здрав, да се радва на семейството си и на детето си! И разбира се - повече хубави роли! Ще ми се да го видя вече в по-различно амплоа.

# 13
  • Мнения: 864
Flowers MushroomFlowers RoseYellow HeartFlowers Hibiscus Тук съм, момичета! Не си позволявам да коментирам, защото не съм гледала нищо от 28-ма серия насам, но ви чета редовно!
Отначало просто нямах време да гледам, но после осъзнах, че нямам и желание да проследявам как Зейнеп прави глупост след глупост (от това, което разбрах по коментарите ви) и исках да дочакам момент, в който евентуално да се поизгладят нещата, за да започна да наваксвам спокойно.
Иначе душата ми няма да издържи на задушаващото чувство на несправедливост и възмущение, напоследък и без това съм много емоционална и обострена, нямам сили да гледам противната мутра на Джемиле, Кибрит и сие Triumph

# 14
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз не мисля, че Зейнеб направи грешка като защити Мехти. Реагира чисто човешки, според мен, благородно. Тя се обоснова: не може да допусне невинен човек да лежи 20-30 години в затвора, нали затова е станала адвокат, да защитава невинните. Обясни, че не влага нищо лично в тази защита. Фактът, че и Саваш застана на нейна страна и ѝ помогна, също говори в полза на нейната правота.

Как се преобрази Джемиле! И мен ужасно ме дразни тази промяна в нея и въобще не ми е симпатична вече, но се опитвам да я разбера: ако брат ми е в затвора, раняван, едва спасил се, опасност за живота му го дебне и всеки момент може някой отново да го наръга и този път да е фатален, дали бих мислила за нещо друго и за някой друг, освен за това как да го изкарам от там жив и невредим? Дали бих разсъждавала, че той сам си е виновен и да сърба, каквото си е надробил? (Както разсъждавам, като не ми е брат.)

Общи условия

Активация на акаунт