ЕРКАН МЕРИЧ🌹ХАЗАЛ СУБАШЪ🌹 след 🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹 Тема № 9

  • 161 505
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 29
О  най-накрая се успокоих.Добре че се появихте вие Ди Петрова и с вашия благ тон и аналитична мисъл успяхте да ми обясните политиката на нашата съседка по отношеншие на филмите които бълват, какъв е разглезения Еркана да не говориме за
 изоставеното от бащата и попаднало в ръцете на амбициозната майка момиченце. То не бяха обяснения за целте на рейтингите и най накрая ми се изясни защо три години аз си живея с един  един филм . Но и вие по някакъв начин сте  обсебена от този филм  нали.Като гледам кога сте писала горния ферман - по сред нощ. Доста сте се потрудила да ми обясните какво мислят ГГ какво ги мотивира да действат по един или друг начин. Само да ви кажа - аз
съм привърженик на Еркан. Хазал не ме вълнува. Тя търси буксир който да я издърпа в средите за които мечтае. Спокойна съм за нея -  мама ще й помогне.



Чаоооооооооо

# 91
  • Мнения: 28 049
Добро утро! Flowers Hibiscus

Di Petrova, благодаря за разбирането! Ние не сме тук да се обиждаме, а да споделяме. Винаги има начин човек да изкаже мнението си за нещата, които не харесва, без да обижда актьори или останалите потребители, които са с различно мнение. Старая се да пиша само неща, които са достоверни, проверени.
Не мисля, че е задължително за един актьор постоянно да е в обсега на вниманието, но пък всеки е в правото си да реши дали да го прави и как. Рейтингите за най - обсъждан/а личност в мрежите най - често са резултат от фенски акции за трупане на брой туити, постинги с хаштаг името на актьор/актриса. Мисля, че нямат никакво значение нито за известността на някого, нито за кариерата му.

Мария, не разбирам защо се дразниш. Хазал и Еркан избраха пътищата си, разделиха се. А всяка раздяла води до нови познанства. Какво те ще донесат на единия и другия - отсега никой не знае. Хайде да не съдим хората за постъпки, които не ни харесват или преценяваме като неправилни. Всеки сам си носи последствията от грешките, които прави. Такъв е животът. Wink

От вчера

# 92
  • Мнения: 29
Лучи, здравей! Благодаря. Както казват съседите "добре че те има"„

# 93
  • Мнения: 1 108
+               

      Съжалявам,че бях откровена!Само допълвам"
            тема 8 стр.43 пост632 от 15 март т.г.
   

 
                   

# 94
  • Мнения: 28 049
Вера, видях постинга. Това се прави с големите дарители - малка реклама. И пример за други фирми - също да се включат. Снимките от феновете, които хранят бездомни животни са подарък на Еркан за рождения му ден. В историята си той сподели всички поздрави.

Скрит текст:
Берг миналата седмица обяви официално - ще рекламира в профила си в ИГ стоки на всяка фирма, която дари средства за болни деца. Защото от половин година се опитва да събере пари за лечението в САЩ на болно дете, но само феновете и приятелите не стигат. Затова се реши на подобна стъпка. Списъкът ѝ с болни деца, нуждаещи се от средства, стана доста дълъг. Няколко от колегите ѝ също го споделиха, но са по - активни в публикуването на лични снимки.

Di Petrova, как ще е остаряла темата - само преди месец е публикувана. Предната остаря - цяла година я писахме. Smile А сериозно - надявам се Хазал и Еркан да ни зарадват с нови роли.







Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 19:16 от LU4IQ

# 95
  • Мнения: 4 607
Добър вечер!
Ново от Хазал
красива както винаги

# 96
  • Мнения: 28 049
Привет!

От Еркан



Вчера на плаж в Чешме с Беррак Тюзюнатач и Лейла Ферай

















# 97
  • Мнения: 9
Добро утро !Излязох,но навика бил втора природа и сутрин докато си пия кафето пак  поглеждам  какво сте  постнали   (все пак цяла година съм с вас ),и пак не можах да се сдържа!Моля, четящите тук да не приемат мнението ми твърде лично- не е меродавно!
Ако разрешите,леко да Ви поправя за красотата на Хазал,сладка да ,но красива е малко далеч от  съвременните тенденции за естетическа красота!Направило ми е впечатление,че красивите турски актриси са слаби,но с     изсухлени задници и слаби къси крака,а на снимките даже видях на една от тях наченки на целулит!Гладуват,но не спортуват!А Хазал за да успее да си запази мястото за  красота трябва да се вземе в ръце и да поспортува! Никак не се учудвам,че Еркан-  естет, спортуващ ,световен модел за красота  е поглеждал настрани,когато е бил с нея!.И изобщо не вярвам вече,че между тях  може да се върне и да се получи нещо повече !Еркан в едно свое интервю беше казал,че ще приеме роля,само ако си партнира с Хазал !Струва ми се ,че той не харесва ролите,които му се предлагат и не иска да слезе от пиедестала на зрителската любов, създадена от сериала!.И в ИГ това,което показва не е истинско,а играе с почитателите си ,за да задържи вниманието им!
А днес е Преображение !!!Пожелавам ви светъл. вълшебен, щастлив, късметлийски, изпълнен с вяра и безброй хубави неща четвъртък !

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 06:32 от Di Petrova 671780

# 98
  • Мнения: 29
Добро утро Ди Петрова! Не излизай!  Хубаво е когато има някой  даже да провокира .А днес според мен си  почти в десятката.Е Хазал преди да се появи с Ръза  беше качила снимки от фитнеса.Тогава явно ходеше , но карантината сигурно й е попречила .Но истината е че крайниците са й дълги и вратлето също. Ди,   за Еркан  ми е приятно да  те слушам но защо си написала че е поглеждал настрани. Това не може да го направи нашето момче - ха ха ха.Поне аз така мисля, но никого не задължавам да ми вярва.                                 Лучи, не съм ти благодарила за новата тема, за времето което отделяш за нас .Огромно благодаря!  И за твоя такт и добронамереност  също.                                                                           Ди Петрова,  благодаря за хубавите пожелания на този ден и на всички момичета пишещи и само четящи  много здраве,  светъл чудесен ден ,   Всички пишете поне по малко и който може  - качвайте снимки така ще ни е по-весело. Благодаря

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 12:11 от Maria Veneva1544

# 99
  • Мнения: 28 049
Привет!
Хазал е при майка си



Еркан с Ибрахим Аслан, Гьозде Фидан и други приятели

# 100
  • Мнения: 9
ЛУЧИЯ - нищо от това,което съм написала не съм измислила !Съжалявам ,че се опитах да се пошегувам !Бъдете живи и здрави !

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 12:50 от Di Petrova 671780

# 101
  • Мнения: 28 049

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 13:22 от LU4IQ

# 102
  • Мнения: 1 108
+           
 

         Благодаря на всички за публикуваното !  

          
  

              
          
  

  

                

# 103
  • Мнения: 28 049
Привет!

От вчера - Хазал и Ръза с компания в Алачатъ



Oт днес





Еркан е на яхта, но къде акустира...





https://www.instagram.com/p/CDtjvGMpUpF/

# 104
  • Мнения: 1 108
+          Привет!  

     Лучия, доколкото разбрах на 10  08 при съседите  е "Ден на попътния вятър"  за търсещи приключения във водните спортове и започват състезания на плаващи съоръжениа.
          Снимката не е нова
  
  
        С братовчед  в Истанбул
  

                     От Хазал
  

  

  

   Вчера показаха зад кадър от 3-ти сезон на "Чукур"

https://vk.com/video?z=video-132999259_456246341%2Fpl_cat_updates

     Приятна вечер.  

Общи условия

Активация на акаунт