Отговори
# 1 410
  • Мнения: X
Според мен Гергана си измисли цялата история с приятеля, защото започнахме да коментираме, че живее с момиче.

Джойката е отново на всяка манджа мерудия. Може ли да има някъде някакъв скандал и нейното име да не се чуе... Написала, че 7-8 човека пишат тук... ами в грешка си, Джойче. Само последните 2-3 дни сигурно поне 20 нови човека се включиха в темата. А в момента часът е 12 вечерта и темата се чете от 151 човека. Бъди сигурна, че достатъчно хора разбраха за излагацията ти козунакгейт. Само може да ти се иска да са 7-8.

# 1 411
  • Мнения: 651
Като цъкнах да видя колко и кои са четящите темата, видях, че тук е и Виктория Капитонова.  Simple Smile

# 1 412
  • Мнения: X
Видеото на Пепе беше доста хаотично, частта с Филийката беше много лигава и наблягаше на това колко са влюбени двамата...нещо, което според мен трябва да си ги вълнува тях двамата, не цяла една аудитория събскрайбъри. Разбира се, нищо не разбрах от това, което говори Филийката.

Аз се втрещих от видеото на Полина и рождения ден на Макси. По време на епидемия такова събиране и масово целуване на бебето от разни хора направо ме шокира.


Детския рожден ден е безплатен подарък от този парти център, както и миналата година подариха рд на децата на Пепе срещу клипче. Полина не би отхвърлила безплатно нито безплатно парти, нито подаръци за Макси, които 100% няма да са от Алиекспрес.

# 1 413
  • Мнения: 771
Като цъкнах да видя колко и кои са четящите темата, видях, че тук е и Виктория Капитонова.  Simple Smile

Тя не крие, че чете тук, тъй като често забелязвам, че качва сторита в отговор на коментари от тук. То е и нормално, тук получва доста критика и може да получи обратна връзка за съдържанието си..

# 1 414
  • Мнения: 70
Ахах тази Пепе. Първо се разделя с Филип2 с усмивка в един от нейните влогове, а сега година по - късно след като е показала колко е неразделна с новият си приятел, плачи пред камерата давайки наставления на други жени в нейното положение. Всичко това след като тук се коментира, а и дори беше критикувана,  че не е достатъчно откровена с аудиторията си и че споделяйки опита си, би била полезна на други жени в нейната ситуация. Всичко това ме навява на мисълта, че тя или някой неин близък чете тук и сега е решила да поправи тази своя грешка и да сподели със сълзи на очи и да мотивира други жени минаващи през същият период. С една дума, всичко си е режисирано, както винаги.

# 1 415
  • София
  • Мнения: 11 576
Нормално е, че й е тъжно, доскоро са били заедно, сега децата не могат да общуват с баща си, едното не го познава дори. Бащата страда, то се вижда. Ако ще и да са се изпокарали за техни си неща, те са били на ниво връзка.
Според мен не подбра точните думи и на мен ми прозвуча леко гадно към Ф3, можеше да намекне за него и че не страда по Филип Датски като половинка. Не мисля, че биха се събрали пак.

# 1 416
  • Мнения: 187
Доста тегаво е за гледане отстрани как Сиенка не познава/не се доверява на баща си. Че не го разбира какво говори, е ясно и може би ще е така докато тя не научи английски, тогава ще си говорят, но за негово съжалебие, няма да е на датски. На мен най-мъчно ми стана за София- тя наистина е ощетена, защото осъзнава, че баща й е тук за малко, обича го, иска да е с него, но той си тръгва след 3 дни. В тази възраст няма как да подходи философски и да си каже: те така са щастливи. Видеото не ми хареса как е сглобено, но може би отразява живота на Пепе сега. Филип 2 наистина много изпаднал изглеждаше и ланците на врата му му придават доста евтин вид. Пепе може би леко се е замаяла от близостта му тук + факта че е необвързан (може би).

# 1 417
  • Мнения: 70
Тъжното в случаят е че тя си играе с емоциите и на Ф2 и Ф3 ( ако това което показва е истина защото аз смятам че е просто за пред хората). Разделила се е Ф2 преди година , тогава го направи с усмивка. Сега когато е вече публично с друг човек показва как плаче за отминали надежди и мечти с предишния. Ако е истина не искам да съм на мястото на  Ф3 и да знам, че човека, който обичам още страда за бившия си и не само това, но и го показва пред цяла България.

# 1 418
  • Мнения: 265
Смятам,че точно защото се впусна толкова бързо във връзката с Филяка,сега я отрезви тази среща с Филип и осъзна как брака им е бил неуспешен и децата им не познават баща си. Подходящо заглавие на видеото,наистина много и различни емоции събрани на едно място. И аз съм на мнение,че Филяка е наясно с цялата история на Пепе и Филип,то половината е във видеата й,останалото сигурно му е разказала сама. Не би допуснала да качва сцени как реве и т.н. ако Ф3 не ги знае тия неща. Не ми се връзват нещо с Филяка,малко пресилено е всичко,може да са наистина щастливи,но изглеждат изкуствено влюбени в нейните клипове. Филип Датски имаше много окаян вид.. Абе и за тримата ми е мъчно,и за децата.

# 1 419
  • Мнения: 70
Ако до сега Ф3 ги е знаел само, сега го знаят и всички негови приятели, роднини, пр. Тя не се вижда за първи път с Ф2 от както са разделени, че да осъзнае за първи път че те са разделени, но сега реагира най - емоционално. Моето мнение е че всичко си е сценарий който се следва с цел симпатия и нови последователи. Жалко е за децата ( за тях ми е мъчно, но поне те имат много хора около тях, които ги обичат и се грижат за тях).

# 1 420
  • Мнения: 540
Ох, разделила се била с усмивка, още тогава каза, че й е тежко, имаше не един лайф, в който пиеше вино, плачеше и споделяше, че и е трудно. Нормално е да не плаче в първото видео, стоейки до бившия си съпруг. Вие след раздяла директно пред бившия ли сте надували гайдата или чак вкъщи насаме? 😁
Това не означава, че чете темата 😁 Даже съм сигурна, че е влогърът, на който най-малко му пука, може би за това е и най-успешна в сферата си.
П.С: Пепе казва във видеото, че подобна ситуация е тежка и жените трябва да бъдат силни - във форума се пише, че Пепе дава наставления 😂 Много е черна тук, значи, каквото и да направи/направи.

# 1 421
  • Мнения: 265
Аз доколкото знам са се виждали само веднъж за финализиране на развода? И тогава пак поплака във видеото,а вече беше с Филяка. Неговите приятели и близки вече са имали толкова много видеа да коментират как се е хвърлил във връзка и станал директно доведен баща на деца дето се знае из целия нет кой им е татко,че сега ли ще се амбицират да обсъждат и чудят?

# 1 422
  • Мнения: 2 223
На мен клипът на Пепе ми остави неприятно чувство.

Те всички гледат тук. Ако не те или техни приятели, то вероятно има поне един от агенциите, с които работят. Това, което никога няма да си признаят, е че колкото и да хейтят и да го играят снизходителни към пишещите тук, са напълно наясно, че сърцата под клиповете от подрастващата аудитория не са истинската обратна връзка. Освен това не са и платежоспособната част от зрителите. Лесно се продават еднорози на 12 - годишни. Ама кафе машини, палитри за по 100 тарка и екзотични пътешествия, не стават с "искам да си ми майка".
Тая тема беше, вероятно е и сред най - четените и ако наистина работят с маркетолози, трябва да им е ясно, че това е доооооста голяма платформа и има своето влияние. Типичен пример е докторицата по г0ло четрибуквие с изцепката, която вече е вайръл. Аз уважавам тези от тях, които застават зад образа си онлайн и тогава, когато наистина има въпроси - отговарят. За пример давам Ивана - изключително адекватно включване, Адри, Стефи, розовата Йоана, Попова. Всички, които са се включили с грамотно написан пост в конкретния момент са спечелили много повече от завоалирани постове и 15 сторита с обяснения.
За протокола винаги ми е било мега забавно как се навиват сами, че всички им завиждат, без да се замислят, че наистина от 200 човека, вероятно има всякаква възраст, житейски опит, социален статус и финансови възможности и може би трябва да се вслушат в някои неща.

# 1 423
  • София
  • Мнения: 11 576
Филип е идвал и преди, но по-често и съответно и София е говорила някакви неща на датски, имали са си език, на който да се разбират, за толкова време е нормално да го позабрави, Сиена пък преди е била твърде малка и и без това не говорела с никого. Сега накуп като е видяла тази гледка как не се разбират и се плашат, я е ударило. София сега като си поприпомни какво е с Филип, може и да иска повече да говорят по скайп. Предполагам, че Филип се е обаждал, но на толкова малки деца им е било скучно и не са го разбирала така.

# 1 424
  • Мнения: 70
Зай ами доста усмихната ми е на това видео. Преди малко пак си го пуснах и пак видях, че се усмихва. Но може би това и е стилът, а и хората са различни. Емоциите които показва са абсолютно нормални, но времето, когато ги показва е малко спекулативно за мен и се получава ”след дъжд качулка”. И това е една от причините,  да не ми изглежда искрена и всичко да ми е като нагласено.

Общи условия

Активация на акаунт