Отговори
# 1 425
  • Мнения: 22
Гергана и трагикомедията Откраднат живот 😏 Заклеймяват форума като "хора, които си нямат личен живот", а всъщност безумният лайфстаил на повечето ги прави герои тук. Сторитата й още са във фейсбук между другото.
Във видеото на Пепе освен неуместно редуващите се кадри нов - бивш мъж с децата, ми направи впечатление накрая няколко пъти спомена, че след йогата" душата й се върнала в тялото, защото едни мисли й минавали през главата"... Адски неетично изказване спрямо и двамата Филиповци, сори, всички да са на въдицата на Пепе, stay tuned for the next episodе.

# 1 426
  • Мнения: 540
Филип е идвал и преди, но по-често и съответно и София е говорила някакви неща на датски, имали са си език, на който да се разбират, за толкова време е нормално да го позабрави, Сиена пък преди е била твърде малка и и без това не говорела с никого. Сега накуп като е видяла тази гледка как не се разбират и се плашат, я е ударило. София сега като си поприпомни какво е с Филип, може и да иска повече да говорят по скайп. Предполагам, че Филип се е обаждал, но на толкова малки деца им е било скучно и не са го разбирала така.
Това обобщава моето мнение. Тъга не за загубения съпруг, а за загубеното семейство и всичко онова, за което една млада жена мечтае.

# 1 427
  • Мнения: 265
Гергана и трагикомедията Откраднат живот 😏 Заклеймяват форума като "хора, които си нямат личен живот", а всъщност безумният лайфстаил на повечето ги прави герои тук. Сторитата й още са във фейсбук между другото.
Може и Big Little Lies 😉 добре че тя има личен живот 😃 друго си е да се чудиш каква лъжа да измислиш за себе си,защото си толкова скучна,че няма какво да разкажеш и покажеш...

# 1 428
  • Мнения: 630
За коя докторка говорите, че била по четирибуквие?

Колкото повече гледам Полина, толкова повече виждам посетени семинари на Кобилкина. Сякаш стриктно следва стъпка по стъпка какво да прави, че да задържи богат муж до себе си. Лошо няма, за всеки влак пътници има, но определено прави впечатление. И като се обърне към Патрик и Макси с "любов".. горко й на бъдещата снаха Simple Smile

# 1 429
  • USA
  • Мнения: 7 306
A защо Филип не остава за повече време? Има къде да спи (в апартамента в КП примерно,докато Пепе остава у родителите й)ако няма пари за хотел,може да взема децата в Дания,Пепе да ги води по-често?
Тази неговата майка не иска ли да си познава внучките?Толкова много варианти ми хрумват в главата..Въобще няма оправдание,че не прекарват време с него.Стига да иска,ще намери начин.

По късно ще се включа след като гледам видеото.

# 1 430
  • Мнения: 2 004
Подозирам, че Герганка скоро ще скъса с "гаджето" Joy
Много взехте да ровите вие и момичето не издържа на напрежението да я хващате в лъжи, за които после трябва да се оправдава Joy

# 1 431
  • Мнения: 787
Докторката(3ти курс медицина) е инфлуенсърка  в Иг със скандална снимка-снимала е пациентка(разсъблечена) на кушетката в болнично заведение,с коментар на снимката'"вчера разнасях топли пици,днес ще пипам потни..." нещо такова беше.
The Judge-в случая с Валерия и това,че някои съфорумки качиха снимката в иг, пуснаха снимката до когото трябва,включително и аз,за да стигне както до нейни колеги,така и до ректор,вероятно до медии...говори,че колкото и да е неприятен форумът, е някакъв фактор.
Въпросната Валерия не е със самосъзнанието,че е направила нещо грешно,тъй че и беше необходимо леко раздрусване,та да усети поне,че е непристойно това и' поведение.
Гергана си няма и на идея вероятно,че максимум през 4ма човека се познавме в Пловдив,колкото и да е голям града,все ще се чуе/види/разбере за нея нещо.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 08:00 от BaklavaTa

# 1 432
  • Мнения: 18 528
Разбира се, че форумът е фактор, те затова така пискат. Ако някой беше писал същото някъде другаде или на собствената си стена във Фб, където да го прочетат макс. стотина човека, нямаше да им пречи. Тук активно пишат и четат хиляди, вкл. въпросните обидени интернет деятелки, темата излиза на първа страница при търсене в Гугъл...

Между другото мисля, че темата може да е коствала и работата на Гергана в Меркари.

# 1 433
  • Мнения: 47
Момичета,вие не спите ли..не мога да ви изчета. Grinning Гергучи не я следя ,даже не знаех коя е преди да вляза във форума.Изгледах и' сторитата ,ама тя въобще не може да се изразява правилно,очевидно много се е засегнала.Мноооги ми хареса как я разконспирирахте ,като една женска версия на Любо Жечев сте Grinning

# 1 434
  • Мнения: X
Скрит текст:
Филип е идвал и преди, но по-често и съответно и София е говорила някакви неща на датски, имали са си език, на който да се разбират, за толкова време е нормално да го позабрави, Сиена пък преди е била твърде малка и и без това не говорела с никого. Сега накуп като е видяла тази гледка как не се разбират и се плашат, я е ударило. София сега като си поприпомни какво е с Филип, може и да иска повече да говорят по скайп. Предполагам, че Филип се е обаждал, но на толкова малки деца им е било скучно и не са го разбирала така.
Това обобщава моето мнение. Тъга не за загубения съпруг, а за загубеното семейство и всичко онова, за което една млада жена мечтае.

На същото мнение съм. Пепе страда по несбъднатите мечти и планове и по разрушеното семейство.
Изобщо не мисля, че може да се върне при Ф2 или да таи чувства към него...Come on Simple Smile Просто преминава през тежък период. Коя жена би искала да бъде разведена и с две дечица на 29?
Всяка от нас мечтае за перфектното семейство.

Много са хубави с Филяка и им пожелавам да се обичат дълги години и дано с него успеят да постигнат мечтите си. Всеки заслужава да е щастлив.

# 1 435
  • Мнения: 4 717
Ехо, Доброжелателите, добро утро!
Понеже критикувахте Тейчето, че не снимала майка си, ето ви една снимка, която е сложила за да ви опровергае:
https://www.instagram.com/p/CCT6-SJJEim/

# 1 436
  • Мнения: 1 502
Успешните инфлуенсъри по 2ма мъже вплетоха в 1 видео, а останалите ги крият и само загатват..тц тц

# 1 437
  • Мнения: 33
Дискутираше се, че не снима родители на Наум и те не са с тях на тези безкрайни почивки по морето, а нейната майка и сестра й и са почти винаги с тях.
Ехо, Доброжелателите, добро утро!
Понеже критикувахте Тейчето, че не снимала майка си, ето ви една снимка, която е сложила за да ви опровергае:
https://www.instagram.com/p/CCT6-SJJEim/

# 1 438
  • Мнения: X
Да не се окаже, че Капитонова е имитирала Гането, а не обратното Joy

Няма лошо в криенето на връзки. Понякога хората се ровят, коментират или бъркат в чуждите взаимоотношения прекалено много.
Аз криех 4-годишна връзка - само роднините и най-близките ми приятелки знаеха за него. Понякога отношенията не са такива, каквито обществото предполага да са, но въпреки това пак биха лепнали етикет, който е неверен.

# 1 439
  • Мнения: 1 502
Снощи си пуснах Деса..ами да не бях ! През цялото време си представях как се друса в автобуса и примлясква кайсии ей така до хората. ТравЕл влог-а беше като какво не трябва да е. А иначе усещането беше като да се приготвя за друг тип работа. Абе изглежда професионално, но не за лайф коуч.

Тръгна и видеото на Полина и о не, не знам дали от непоходящо червило, но устните й изглеждаха много странно. Не успях да го догледам дори, тези огромни за чертите й устни нещо не ми допадат. Е то е важно тя да се харесва,  но може би и зъбите допринасят за това 'пълно' усещане.

Общи условия

Активация на акаунт