Какво да направя - странно предложение от БНД

  • 5 029
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 381
Здравейте! Имам проблем с БНД. Той е семеен има си детенце с жена му.Аз също имам човек до себе си,който ни обича.Проблемът е,че БНД не харесва човека до мен и понеже сега живее в чужбина ме тормози с невероятни предложения без сегашната му жена да знае за тях.Предлага ми да заминем аз и детето при него,той щял да ме бракува с негов приятел фиктивно.А ние да си живеем заедно с БНД и детето.Объркана съм! Не им знам отношенията с жена му.Отказвам му за преден път! Той продължава да упорства! Ако можете ми дайте съвет.

# 1
  • Мнения: 723
Здравейте! Имам проблем с БНД. Той е семеен има си детенце с жена му.Аз също имам човек до себе си,който ни обича.Проблемът е,че БНД не харесва човека до мен и понеже сега живее в чужбина ме тормози с невероятни предложения без сегашната му жена да знае за тях.Предлага ми да заминем аз и детето при него,той щял да ме бракува с негов приятел фиктивно.А ние да си живеем заедно с БНД и детето.Объркана съм! Не им знам отношенията с жена му.Отказвам му за преден път! Той продължава да упорства! Ако можете ми дайте съвет.
Честно нищо не разбрах. От кой ти е детето с кой живееш и за кой ще се жениш

# 2
  • Мнения: X
Гледай интереса си - твоя и на детето ти. Какво иска бившият няма значение. Въобще тази постановка с фиктивния брак е някаква пълна глупост. От какво си объркана, гледаш си детето, имаш си мъж, обърква се човек когато има колебания за нещо. Бившият ти харем ли ще прави? Сюлейман Великолепни, с колко жени ще съжителства...

# 3
  • Мнения: 35 961
от какво точно си объркана?
съвет - откажи му и спри да изслушваш подобни глупости
новият ти партьор знае ли тях? силно се съмнявам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 502
Защо си объркана, при положение, че имаш човек до себе си Wink
Ще го играеш любовница вероятно. Ако това искаш за себе си и детето като бъдеще - заминавайте.
Човека иска всичко да му е под ръка и под контрол вероятно.

# 5
  • Мнения: 19 854
И кое те обърква?
Този (БНД), предполагам бившия значи, е някакъв луд идиот. Кажи на мъжа си (сегашния) и го разкарайте този ненормалник.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 565
Сериозно ли се чудиш дали да приемеш подобно предложение?

# 7
  • Мнения: 922
Какво те обърква ? Имаш още чувства към бившия и си съгласна да си любовница ли ?
Имаш си човек до теб, какво те обърква.
Съвет - изобщо не слушай подобни глупости и гледай само напред !

# 8
  • Мнения: 1 698
Ако продължава да ти досажда, сподели на приятеля си. Ако пак ви досажда, уведоми и новата му половинка. Добре, че си се спасила, новата му жена да му мисли.

# 9
  • Мнения: 10 993
Щом създаваш тема, явно още имаш чувства и ти липсва.
Аз лично моите деца искам да ги отглежда биологичния им баща /имам травми от собственото си детство/ и бих се съгласила на тази оферта. Но аз не съм ти, така че решението си е изцяло в твоите ръце. Късмет каквото и да решиш.
 

# 10
  • Мнения: X
То пък една оферта - много ме смущава това за фиктивния брак, каква е целта му, защо е нужен? Това е жива жена, все едно за прехвърляне на кола или кобила става дума, с какъв акъл някой ще се навие да се омъжва фиктивно за непознат, за да живее с бившия си, който има ново семейство?

# 11
  • Мнения: 381
То пък една оферта - много ме смущава това за фиктивния брак, каква е целта му, защо е нужен? Това е жива жена, все едно за прехвърляне на кола или кобила става дума, с какъв акъл някой ще се навие да се омъжва фиктивно за непознат, за да живее с бившия си, който има ново семейство?
Отказвам му за незнам кой път! Той продължава да ме тормози!

# 12
  • Мнения: 723
Ако не му вдигаш и го блокираш как ще те тормози??? Или май и теб те сърби.

# 13
  • Мнения: X
Нали е в чужбина, само по телефона може да те тормози. Като повдигне темата, казваш, че имаш работа сега и затваряш. Какво има да си говорите, имате само една тема - общото ви дете. По другите теми чао и затваряш.

# 14
  • Мнения: 1 698
То с такъв биологичен баща, който иска да се разпорежда с майката на първото си дете като с движима вещ, по-добре е за детето да расте с нормален човек. който я обича и уважава. Господинът с офертата не уважава и втората си жена и дете, с които живее. но прави планове да се събира с първата, която за прикритие ще омъжи фиктивно. Доста циганска работа. Този, офериращият не е добра оферта за биологичен баща нито за първото си дете, нито за второто.

Общи условия

Активация на акаунт