Отговори
# 4 620
  • Мнения: 9 850
Джу, какви са тези топки? 🙄

Феникс, ако бях на твое място, не бих се чудила и секунда повече 😉

Луне, италианското изпълнение ужасно ми хареса. Клипът доста захаросан иначе.

Лека нощ, мечтатели!

# 4 621
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
О, не, аз съм аматьор. 100 км ми трябват, за да припадна. Joy
Един от другарите, с които караме, предложи да се подготвим и догодина да минем с колелата маршрута Ком-Емине. Казах му, че вероятно се шегува. Grinning
Ако ти трябват тракове или навигация де обади. И не се шегува. С твоето каране ще го направиш за осем дена без зор.
Един образ му гледах клиповете в туба. Мина Ком-Емине за около 5 дни. Ама онзи е машина. На моменти имаше бая носене на колелото на гръб. Каза, че около 30% от времето се бута.
Аз за 8 или 10 може и да го мина.

Лори, ся ше кажеш, че ще искаш да карам по труден терен. Да друса повече... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4 622
  • София
  • Мнения: 35 082
Ма, моля ви се! Лорита, не се бутай ти на рамката. Да покаже, че е мъж, да му се яхна аз Mr. Green

# 4 623
  • Мнения: 18 298
Ами... вчера каза, че съм му № 1. Не моа го разочаровам, знаеш... JoyJoyJoy

# 4 624
  • София
  • Мнения: 35 082
И ти си права. Тоя глад трябва да се отплати Laughing

# 4 625
  • Мнения: 2 582
Иде буря, раздава щедри светкавици и гръмотевици навън. Тока спря, идилия.

# 4 626
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, пречат ли ти топките по принцип?
Зависи от размера и съдържанието Wink Моите не ми пречат Joy

# 4 627
  • Мнения: X
Един образ му гледах клиповете в туба. Мина Ком-Емине за около 5 дни. Ама онзи е машина. На моменти имаше бая носене на колелото на гръб. Каза, че около 30% от времето се бута.
Аз за 8 или 10 може и да го мина.

Лори, ся ше кажеш, че ще искаш карам по труден терен. Да друса повече... Stuck Out Tongue Winking Eye
Предполагам си гледал Райко. Според мен носенето е по-малко, при положение, че аз предпочитам да нося пред това да въртя по баира. Райко върти по баира.
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye

Джу и моите не ми пречат. Даже си ги харесвам.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 23:20 от Анонимен

# 4 628
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Пламен Петков. Дето му казват "Живо Здраво". Има канал в тубата и качва клипове където ходи. Тоя е същинска машина, кара с една ръка и снима.

# 4 629
  • Мнения: X
Не се впечатлявай толкова. Без да омаложавам труда на хората, но това му е хоби и не му струва много усилия..Колкото до КЕ не се замисляй. На мен ми остава само със ски да го мина. И с колело, че вечерта от снимката стана сакатлък и бях клиент на ПСС и СП.

# 4 630
  • Варна
  • Мнения: 36 594
Ние имаме ток, но наистина идва буря. Гърми в далечината, а наблизо се виждат светкавици, много са яки. С дъщерята зяпаме.

# 4 631
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Лятна буря.Красота.

# 4 632
  • Мнения: 8 937
А тук дори намек за буря няма... Confused

# 4 633
  • София
  • Мнения: 35 082
Бурите в сърцата защо пропускате?

# 4 634
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тук се разхлади чак сега. Навън съм и се прибирам, един ветрец подухва много приятно, а една луна как се е облещила:

Общи условия

Активация на акаунт