Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 62

  • 70 960
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Не знам защо съм написала Алое...вярно, че го ползвам, но той е по-скоро подържащ, за лек дискомфорт на скалпа...виж другите от серията по-добре.

# 691
  • Мнения: 1 478
Благодаря ви! Flowers Bouquet

# 692
  • Мнения: 13 656
Здравейте,
Бихте ли препоръчали ефективен шампоан против пърхот?
Ползвам този и съм много доволна.
https://makeup.bg/product/55125/

# 693
  • Мнения: 1 376
"Здраве", въпреки разни негативни мнения. На мен ми се отрази добре, на мъжа ми също, хем той ползваше на Дюкре за около 30 лв

# 694
  • Мнения: 1 721
Момичета, пробвайте с масло от чаено дърво. Капете в шампоана, който си ползвате по принцип. Simple Smile

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Здравейте,
Бихте ли препоръчали ефективен шампоан против пърхот?
Виши Деркос.

# 696
  • Мнения: 4 706
Здравейте,
Бихте ли препоръчали ефективен шампоан против пърхот?
Пи едно време имах пърхут и третирах с шампоани за това.
След разговор с фармацевт се оказа,че скалпът ми е чувствителен и тези продукти само вредяха.
Третуиах с Низорал и минах на шампоани за чъвствителен скалп, а в последствие ползвам хидратиращи продукти  за коса, в никакъв случай против пърхут или за мазени корени
От години вече скалпът е спокоен и пърхут няма
Мислих че имам пърхот, но се оказа сух скалп. Купих алое и го ползвах веднъж, но не знам дали ще има ефект. Може ли да препоръчаш продукт за чувствителен скалп и за хидратация? Боядисана ми е косата също

# 697
  • Мнения: 23 391
Има медицински такива, вече
не помня кои ползвах в началото, после на Балеа или друг дрогериен продукт, на който пише, че е за целта(чувстваителен скалп
Сега просто чета кой шампоан за какво е и по това се ориентирам.Общо взето избягвам да е за мазен скалп или коса
Може да се мине и на безсулфатни

# 698
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Ако пърхутът има нужда от третиране с противогъбични средства (Низорал), може в прост шампоан да се стрие Нистатин.

# 699
  • Мнения: 4 706
Има медицински такива, вече
не помня кои ползвах в началото, после на Балеа или друг дрогериен продукт, на който пише, че е за целта(чувстваителен скалп
Сега просто чета кой шампоан за какво е и по това се ориентирам.Общо взето избягвам да е за мазен скалп или коса
Може да се мине и на безсулфатни
Мерси! А какво ползваш за хидратация? Реално моята коса е доста суха и използвам много олио, балсам и маска... Може би някой от продуктите не ми понася

# 700
  • Мнения: 23 391
Мо то не е ясно какво и липсва, трябва да се пробва.Дали хидратация, протеин, балансиращи продукти
Аз харесвам тези:
https://apteka.framar.bg/30027862/джон-фриеда-brilliant-brunette-хидратиращ-шампоан-за-тъмна-коса-250-мл
https://apteka.framar.bg/30064038/джон-фриеда-luxurious-volume-core-restore-шампоан-за-обем-250-мл

Накъпила съм си няколко вида шампоан и балсам  и ги редувам според състоянието на косата.
Слагам финиши на мокра коса и гледам да не я пресушавам с кърпа и да не я третирам топлинно.

# 701
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
На мен за сух и раздразнен скалп много ми помага зехтин на водна баня и стоя така около час овита с кърпа коса.
Иначе +1 за Здраве, използвам с чаено дърво и алое.

# 702
  • Мнения: 18 588
Супер доволна съм от Розовата вода на Агива. Втора опаковка вече ползвам. И мицеларнатааим е хубава. От тази тема  ме светнахне за Розовата, за което благодя.
 Garnier color sensation боя за коса. Невероятен цвят, блясък, неагресивна и не изсушава косата и е доста щадяща за амонячна боя.
Много я харесвам. Съотношение цена-качество - перфектно. И майка ми е доволна от нея.
Шампоан здраве актив с алое-сигурно единствения от всички техни, който не бях ползвала. Мека коса, хидратирана, обемна и спокоен скалп.
Тезори душ гел Китайска орхидея -прекрасен унисекс аромат, който се задържа върху кожата много след душа.

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 21:49 от Мис Каролин Бингли

# 703
  • Мнения: 23 391
Да, водата в супер и аз я ползвам от години.
А боята на Гарние покрива ли бели коси и ако да издържа ли?

# 704
  • Мнения: 18 588
Да, водата в супер и аз я ползвам от години.
А боята на Гарние покрива ли бели коси и ако да издържа ли?
Аз имам около 5-6 косъма бели, които не се виждат. Покрива ги. Не знам дали съм критерий, защото реално не съм побеляла.
За задържането на цвят моя опит е с червени цветове и те не се задържат много по принципно самото червен о ставаше разкошно а косата в добро състояние.
Сега обаче съм много тъмна и ще видим колко ще задържи тъмния цвят.
Майка ми е много побеляла и й покрива боята. Доволна е от цвета. Също е в червената гама.
Като цяло боята е много хубава, покривна и си издържа доста повече от 2те седмици на Кастинга.

Общи условия

Активация на акаунт