Изпитани сайтове за парфюми - 28

  • 48 000
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Атти! Flowers Hibiscus

Очаквам Donna и Оцелота на Дали от мейкъп.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 092
Дами, да ви кажа под секрет, безобразни сте. Тъкмо се бях зарекла в никакъв, ама никакъв случай в близката една година нищичко да не поръчвам! Но уви! Не успях да се спра да ви чета, и това най-накрая логично доведе до поръчка на Оцелота, който толкова хвалите в последно време. И за да не е самичък в пътуването си към мен, го придружих с един Juicy couture Malibu, щото и понеже направо ми взе ума с пирамидата си. Ся, ако се окаже случайно, че Оцелота вземе да не ми хареса, ритуално ще се откажа на четене на темата, като ще изгоря благовония и ще  заровя в земята капсула на времето, в която ще завещая на бъдещите поколения да не ви четат под страх от разоряване.
Което (това с нехаресването на Оцелота) ми е силно съмнително.
Щото досега не е имало парфюм, който да си купя под форумно внушение, и да не ми е станал любим. Толкова много научих от вас за това прекрасно хоби!

# 32
  • София
  • Мнения: 5 657
Очаквам внушително стадо оцелоти в размените Joy Това не е парфюм, който да се поръча на сляпо, особено за хора, които не са свикнали с термоядрени класики от миналия век.

# 33
  • Мнения: 3 609
За малко да ме подхлъзнете, обаче четох в Нотино мнения за този Оцелот, че нямал никаква трайност?!

# 34
  • Мнения: 19 969
Трайност има, но както писах преди време, парфюмната вода е с ретро вайб, докато варианта тоалетна вода е доста по-нежен и със съвременно излъчване.

# 35
  • София
  • Мнения: 924
За малко да ме подхлъзнете, обаче четох в Нотино мнения за този Оцелот, че нямал никаква трайност?!
Е то може и така да е де. За толкова пари- толкова трайност. Но пък ако е хубав, какво ни пречи да се рефрешваме по-честичко. Stuck Out Tongue Winking EyeHugBlush
Трайност има, но както писах преди време, парфюмната вода е с ретро вайб, докато варианта тоалетна вода е доста по-нежен и със съвременно излъчване.
Ех, айде ся ново пет. Да се юрнем сите и за тоалетната вода ли ThinkingCold SweatJoy
Едит: И да допълня само Hands Point Up , че пост номер 32 на Атти няма как да коментирам. Класика е. Посмях се от сърце за стадото оцелоти и термоядрените класики от миналия век. Ох, не мога повече. JoyJoyJoy

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 15:28 от amia_a

# 36
  • Мнения: X
Въпрос на усещане. За мен Оцелотът нито е ретро, нито е нетраен, нито пък е твърде мощен, че да ме стресне. Обаче в такива стадни покупки често има и разочаровани, неминуемо!
Три пъти писах да се пробва Coco Chanel, защото е достъпен и защото смятам (и не само аз) Оцелота за негово добро копие, без да внушавам еднаквост.

# 37
  • Мнения: 6 493
Аз поръчах мостра и на тоалетната вода, че този бензоин много ме притеснява. Обаче бутилката с това 3D коте я искам Relaxed
След дъжд качулка и в страшна жега-влага открих, че Girl in Capri e страхотно свеж, оптимистичен и траен. От зимата имам мостра, но тогава все едно си пръсках лимонов сок директно в носа, а сега е чуден. Ще поръчам.

# 38
  • Мнения: X
Бензоинът мирише на карамел и ванилия, аз много го харесвам и има ли го в пирамида се заглеждам по-обстойно. Не мисля, че той може да е плашещ.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 092
Е точно мен, която съм на 58, с ретро няма да ме уплашите 😁
Шегата си е шега, но аз преди да купя парфюм, чета достатъчно отзиви за него, така че не се явявам неподготвена. За парфюмите, към които имам колебания, не взимам, преди да съм се запознала с мостра или отливка. И е факт, че досега не съм взела нищо, което да не ми е харесало.
Друго обаче е интересно: колкото и да ми хареса парфюм, не ми ли допадне бутилката, не взимам. За мен половината от кефТА е да взема в ръце бутилчето, да го повъртя, да му се изкефя яко и тогава да се пръсна. А Оцелотът е просто разкошен!

# 40
  • Мнения: 796
А от кой сайт поръчахте Eau de Citron Noir?
Никъде не го намирам наличен.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 452
От парфюми шоп, но явно е изчерпан вече.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 943
От Парфюми - шоп.

# 43
  • Мнения: 796
Благодаря! Явно е изчерпан.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 358
Поръчах в неделя Armani code woman edp от Елинор, доволна съм, дойде във вторник. Мирише чудесно, с трайност 7ч. е на мен. Само да кажа, че е със сменена опаковка и шише, което мен ме стресна. Прилагам снимки-стар-нов.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт