WIZZ AIR - 38

  • 46 741
  • 769
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 163
С кредити в профила можеш да плащаш билети само ако и ти присъстваш в резервацията.

Да, така е! Резервацийте са от профила на титуляра. За момента аз плащам и резервирам през него.

# 421
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Изчакайте. Моят го промениха и после го отмениха 2 пъти. Ще чакам до декември за да видя какво ще стане и тогава ще реша дали ще пътувам и кога.
Не разбрах дали питате за закупенни места или дали ви е гарантирано мястото в самолета.
Питам, дали ми е гарантирано място в самолета на новата дата, ако не съм влязла в профила си изрично да потвърдя, че съм съгласна. Иска ми се да изчакам, да не се появят някакви обстоятелства, които да наложат промяна от моя страна. Имам флекс, но с него ще трябва да доплащам при разлика, а с тяхната промяна, ако съм разбрала правилно, мога да променя без доплащане. Полетът е за средата на декември и вече стават коледни цените, а може и местата да посвършат. Затова се чудя, да чакам ли!?

# 422
  • Русе
  • Мнения: 2 153
"ПРОМЕНЕТЕ ПОЛЕТА(ИТЕ) СИ

Можете да промените резервацията си за друг полет, изпълняван от нас по същия или – ако е необходимо – по подобен маршрут в рамките на 14 дни преди или 60 дни след предвидената дата на заминаване на първоначалния полет, в зависимост от наличността на местата.

Това е най-бързият начин да изберете нов полет за всички пътници по резервацията си.

Моля, имайте предвид, че мястото, което сте избрали на първоначалния си полет, няма да ви бъде автоматично разпределено на новия полет. Може да се наложи да изберете ново място. Ако сте заплатили такса за първоначалното си място, сумата за това е налична за вас и можете да изберете друго място. Ако не желаете да изберете място, можете да поискате таксата за място да ви бъде върната."
Това е имейла за промяна.
Незнам за къде ще летите и колко Ви е важно, но в тази ситуация силно се съмнявам да свършат местата.

# 423
  • Мнения: 4 325
Изчакайте. Моят го промениха и после го отмениха 2 пъти. Ще чакам до декември за да видя какво ще стане и тогава ще реша дали ще пътувам и кога.
Не разбрах дали питате за закупенни места или дали ви е гарантирано мястото в самолета.
Питам, дали ми е гарантирано място в самолета на новата дата, ако не съм влязла в профила си изрично да потвърдя, че съм съгласна. Иска ми се да изчакам, да не се появят някакви обстоятелства, които да наложат промяна от моя страна. Имам флекс, но с него ще трябва да доплащам при разлика, а с тяхната промяна, ако съм разбрала правилно, мога да променя без доплащане. Полетът е за средата на декември и вече стават коледни цените, а може и местата да посвършат. Затова се чудя, да чакам ли!?

До три часа преди полета можете да потвърдите и мястото ви е гарантирано (колкото и на всеки друг с билет). Ако решите да смените обаче в последния момент, може да няма за новия полет.

# 424
  • Мнения: 3 589
Пак аз да питам, че съм се овъртяла в билети за къде ли не и едва ли ще ползвам и половината 😂

Сега питам за онези полети, които пуснаха с флекса от 1 евро.
Ако променя датите сега, и билетите за новата дата се окажат по-евтини. Един ден евентуално реша да ми възстановят сумата, кои пари ще ми върнат?
Първоначално платените, или по-ниската сума от втората резервация?

# 425
  • Мнения: 925
Имам нужда от съвет .Имам билети за Айндховен с 20 кг багаж.Искам да добавя още един чекиран 10 кг,но не ми позволява .Дава ми или още един 20 кг или 30 кг..Та се чудя как да го добавя тоя 10 кг.

# 426
  • София
  • Мнения: 650
Имам нужда от съвет .Имам билети за Айндховен с 20 кг багаж.Искам да добавя още един чекиран 10 кг,но не ми позволява .Дава ми или още един 20 кг или 30 кг..Та се чудя как да го добавя тоя 10 кг.
Май трябва  WIZZ Priority да си купиш за 10 кг багаж

# 427
  • Мнения: 925
Имам нужда от съвет .Имам билети за Айндховен с 20 кг багаж.Искам да добавя още един чекиран 10 кг,но не ми позволява .Дава ми или още един 20 кг или 30 кг..Та се чудя как да го добавя тоя 10 кг.
Май трябва  WIZZ Priority да си купиш за 10 кг багаж

Но той не е чикиран,а ръчен

# 428
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Teri Petrova, да той е ръчен, но може да го дадете с чекирания куфар да го качат в багажното.

# 429
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Teri Petrova, да той е ръчен, но може да го дадете с чекирания куфар да го качат в багажното.
А дали ще го приемат? Пред мен на опашката младеж искаше да даде ръчен за багажното и служителката отказа с довода, щом е ръчен, да си го носи сам(германско летище), в България може пък да са по-разбрани служителите.

# 430
  • Мнения: X
Teri Petrova, да той е ръчен, но може да го дадете с чекирания куфар да го качат в багажното.
А дали ще го приемат? Пред мен на опашката младеж искаше да даде ръчен за багажното и служителката отказа с довода, щом е ръчен, да си го носи сам(германско летище), в България може пък да са по-разбрани служителите.

Ще го приемат. Сега летилищата имат изискване-молба на секюрити само с 1 багаж - ръчен багаж с приориди означава малка чанта+10 килограма. Тоест малката чанта с теб, а куфата 10кг с чекирания.

Някои се правят на луди и се явяват на секюрити чек-а с 2 чанти, щото видиш ли били платили 10 евро за приорити и слънцето за тях изгрява, служителите си мълчат, но да видим до кога.

# 431
  • Мнения: 925
А тези 20 кг само за 1 брой багаж ли е или общо тегло.Тоест може 2 бройки по 10 кг 🤔🤔🤔

# 432
  • Мнения: 450
ПО принцип като сме летяли от България за Италия са ми предлагали да ми вземат багажа от 10 килограма в багажното с този от 20,но може би защото съм била с дете,на свекърите като летяха и на тях също.
Багажа от 20 килограма трябва да е един куфар с тегло 20 килограма
Ръчния багаж е с размери на раница или дамска чанта

# 433
  • Германия
  • Мнения: 8 099
А тези 20 кг само за 1 брой багаж ли е или общо тегло.Тоест може 2 бройки по 10 кг 🤔🤔🤔
Поправям се, съжалявам, ако съм подлъгала с невярна информация.

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 00:19 от pepelyashka

# 434
  • Мнения: 1 309
А тези 20 кг само за 1 брой багаж ли е или общо тегло.Тоест може 2 бройки по 10 кг 🤔🤔🤔
Може да разделиш на 2 по 10кг. Или 5 и 15...или както е удобно, важното е да не се надвишат платените килограми.
Бройката на багажа е само една и килограмите- до избраното тегло, за което сте платили.

Общи условия

Активация на акаунт