Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 356 358
  • 1 068
  •   2
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 3 675
На мен ми дойде цикъла, явно това закъснение не е било бременност.Дано вие имате късмет момичета и да се похвалите с две черти.

# 1 036
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
gitadam съжалявам,стискам палци за следващият месец  Praynig  bouquet

# 1 037
  • Мнения: 3 675
Тук вчера писах, че ми е дошло.Ама не е съвсем така, без нощта нищо не е текло, а сега пак ме запапва, едно кафяво такова все едно съм на края на цикъла.Мъжът ми казва, че може да е ЦБ.
Ако до края на деня пак не ми дойде по-силно ще си направя тест след работа.Сега не знам бременна ли съм или не съм, както казах никога не съм имала такова голямо закъснение и май само тестът може да ми отговори на този въпрос.Късмет на всички момичета.  bouquet

Ей сега ще отида до аптеката и ще си взема един тест за бременност, че вече ще психясам, пък и нещо не ми е добре, вие ми се свят.
Момичета взех си най-обикновен от 80 ст и 2 блистера ФК.Аз по принцип я пия нонстоп, само по време на цикъла я прекъсвам, но ми беше свършила и при това състояние на нещата реших да попълня количествата.Взех си такава на Биомеда.

Днес е 31 ден, ако съм бременна и китайския ще я хване. FlutterНе ми се даваха пари за Шуърчек, според мен няма значение марката, само да е положителен.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 08:46 от gitadam

# 1 038
  • Мнения: 2 617
Гита, бягай за тест и ако трябва - на лекар.

# 1 039
  • Мнения: 718
gitadam, пиши какво показва теста  Peace

# 1 040
  • Мнения: 3 675
Направих си тест и е отрицателен, т.е. не съм бременна и ще чакам днес да ми дойде М. Късмет на всички. Peace

# 1 041
  • Мнения: 718
Съжалявам  Sad Но имаш много стиснати палци от мен за следващия път  Wink  Hug

# 1 042
  • Мнения: 3 675
май ще се наложи след някой ден да повторя теста, защото цикъл още нямам.
т.е. малко след като писах че съм направила теста уж тръгна като че ще ми идва вече със сигурност, но пак спря.
вече яко ме стресе шубето, цикъла никакъв го няма, а пък теста отрицателен.
чудя се дали да изкачам още ден два и пак да повтора теста  Thinking
п.с.за първи път ми се случва такова нещо от пубертета и всичко до миналият месец си беше супер точно
досега съм нямала никакви циклични аномалии

не искам тук четящите да остават с впечатление, че не искам бебе, дори напротив, чакаме го вече почти три години, дори вече бяхме решили да започваме сериозни изследвания за стерилитет

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 16:21 от gitadam

# 1 043
  • Мнения: 2 617
gitadam, или го повтори, или си направи кръвен. Ако си бременна, може да има нужда от някакви прогестеронови препарати, така че и консултацията с лекар е препоръчителна.

Кате-пате, да кажа и аз за странните тестове. Направих си един в деня, в който трябваше да ми дойде или там някъде (защото моят цикъл варира с 2-3 дни). Беше отрицателен, метнах го в едно чекмедже и хукнах за работа. След два-три часа ми дойде (а това  е другият ми "любим" номер - изхабявам теста и веднага цъфвам Crazy). Вечерта, като се прибрах, взех теста да го хвърля и какво да видя - слаба втора черта. newsm78 Не разбирам какъв е механизмът на т.нар. изпарителна черта, някой знае ли нещо? Просто съм любопитна.

# 1 044
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Механизъм на т.нар. изпарителна черта?  Thinking Не съм чувала за това нещо и затова ще следя тема с интерес Simple Smile за да се информирам. Peace

# 1 045
  • Мнения: 2 617
Механизъм на т.нар. изпарителна черта?  Thinking

Не го приемай толкова буквално, това е просто мой израз. Четох тук някъде в библиотеката, че при всички марки тестове е възможна появата на изпарителна черта. Нали затова в упътванията на тестовете пише да не се отчита резултат след времето, посочено за отчитане. Но ми е любопитно как точно става.

# 1 046
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Не го приемай толкова буквално, това е просто мой израз. Четох тук някъде в библиотеката, че при всички марки тестове е възможна появата на изпарителна черта. Нали затова в упътванията на тестовете пише да не се отчита резултат след времето, посочено за отчитане. Но ми е любопитно как точно става.
Е,сега събуди и моето любопитство за това как точно става въпросния механизъм на изпарителната черта. Peace

# 1 047
  • София
  • Мнения: 1 248
По въпроса за изпарителната черта....
Направила съм сигурно 50 теста за бременност откакто правим опити за бебче... е прословутата изпарителна черта се появява наистина понякога, но обикновенно на китайските лентички от по левче... представлява тънка сива ивичка, която се вижда на по-добра светлина на мястото където трябва да е тестовата черта. За протокола само шуър чека нито веднъж не ми е показвал такава... затова и съм склонна да вярвам единствено на него. Когато бях вече бременна пък шуър ми показа ясна и видима втора черта, а на един от лентичките чертичката едва се виждаше... Така че, когато не сте сигурни в резултата не давайте парите си за евтини тестове, по добре 3 лв, отколкото да се чудиш това черта ли е или не е...

# 1 048
  • Мнения: 2 617
Кате, моят от онзи ден беше Шуър чек, аз затова се замислих... и не беше сива ивичка, ами направо леко розовка...

# 1 049
  • София
  • Мнения: 1 248
Кате, моят от онзи ден беше Шуър чек, аз затова се замислих... и не беше сива ивичка, ами направо леко розовка...

Много зависи и къде е била чертата, има случаи понякога да се появява на друго място и да е леко разкривена например... Друг е въпросът, че понякога има бременност но се прекъсва твърде рано и може теста да отчете все някакво покачване на ЧХГ, дори и минимално... но в повечето случаи това остава незабелязано.

Общи условия

Активация на акаунт