Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 355 833
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 2 617
Хм... съвсем на място си беше и нормална като размер и вид, само много бледа. Е, предполагам, че и да е станало нещо, е било съвсем за кратко, а и не знам дали се е появила след 15 минути или след 10 часа. Все едно де, просто си разсъждавам на глас. Кате, благодаря ти! Желая ти леки следващи месеци и живо и здраво съкровище през лятото!  Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 21:50 от caritas

# 1 051
  • Мнения: 3 675
Да, наистина по-добре Шуърчек.След няколко дни пак ще взема да повторя теста, че положението се задържа такова.Китайските тестове са пълни боклуци, освен това на моя гледах че годността му изтича август месец, кой знае от кога е.Ще взема Шуърчек и ще го направя с първа урина.Вчера не беше първа, бях ходила до тоалетна 30 минути преди теста, дали това може да бъде причина за неправилно отчитане. ThinkingВие как мислите момичета.Мерси за отговорите.  bouquet

# 1 052
  • София
  • Мнения: 3 860
gitadam не знам какво да кажа аз не разбирам толкова, ама дори и да не е първата урина мисля че е добре да не си ходила скоро да тоалетната и да не си пила много течности Simple Smile
а по въпроса с тестовете моя беше странен защото имаше първо перпендикулярни ивици на контролната които избледняха с времето стана целия розов и накрая остана ясна тестова черта, на мен това ми се случва за втори или трети път ама не мога да се сетя предния път като бях бременна ли беше или не  newsm78
но от неделя на сам си направих поне още 4 теста и всичките са все отрицателни Sad няма и цикъл, явно нещо не съм досметнала кога трябва да ми дойде  Rolling Eyes

# 1 053
  • Мнения: 3 675
Към кате-пате, ти някакво запапване имаш ли?Колко дни ти закъснява вече и през колко дни си правила тестовете?
Мен по-скоро това ме притеснява, както и отрицателния тест.
Аз няма как да съм объркала с пресмятането на дните, защото последният цикъл ми беше на 29 март, обикновено ми е от 25-28 дни и никога не е закъснявал толкова. Thinking

# 1 054
  • София
  • Мнения: 1 248
Гита, мила не си от вчера тука... Нали знаеш, че един кръвен тест ще даде отговор на всичките ти въпроси... можеш да отскочиш до някоя лаборатория и след 2-3 часа ще си наясно със ситуацията.  Peace

# 1 055
  • Мнения: 1 001
kate-pate, не че съм разбирачка Simple Smile но ти надникнах в графиката Blush и с тази висока температура ме съмняваш.Стискам ти палци да видиш две тлъсти червени чертички Hug Praynig Praynig

# 1 056
  • Мнения: 3 675
Аз за кръвните тестове знам, ама ще изчакам днес и утре и ще видим какво ще правя, предполагам, че ако не ми дойде ще си взема Шуърчек.Някой ми каза, че кръвните стрували към 30 лева, в момента нямам възможност да си направя такъв по финансови причини.
Видях графиката на Кате-пате и виждам, че цикълът й в момента е 32 дни, в такъв случай вече трябва да има положителен тест, тя за разлика от мен няма аномалии в цикъла.Освен това доста са работили по въпроса за бебе, а ние само веднъж на 15 ден от цикъла. Embarassed

# 1 057
  • София
  • Мнения: 3 860
Ами според графиката трябваше да ме навести роднината вчера, ама на мен като ще ми идва ме боли поне един ден преди това жестоко корема  Confused който все още не ме е заболял така, което означава че и утре няма да е Rolling Eyes а зацапване никакво  Rolling Eyes
аз почвам да се чудя дали да не ида до кандиларов и без това са срещу офиса  Rolling Eyes
 Joy Joy Joy галиа мерси миличка  Hug ама тестовете говорят друго   Whistling

# 1 058
  • Мнения: 1 001
Аз за кръвните тестове знам, ама ще изчакам днес и утре и ще видим какво ще правя, предполагам, че ако не ми дойде ще си взема Шуърчек.Някой ми каза, че кръвните стрували към 30 лева, в момента нямам възможност да си направя такъв по финансови причини.
кръвния тест струва 20лв. а ако идеш при личния могат да ти даде направление и да минеш по здравна каса Peace

kate-pate, в тази тема има много бебета от  отрицателен тест Party

# 1 059
  • София
  • Мнения: 1 248
Гита, в Писанец, търговски център "Гранд" кръвният тест струва 12 лв. и мисля, че повече си заслужава отколкото да правиш през ден два шуър чек от по 3 лв.
Кате-пате  Praynig.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 3 860
Мда знам че има доста такива бебета  Laughing То при мен объркването идва от факта че ЛФ ми е 12 дни.  А за аномалиите в цикъла моя си прави каквото си иска ама аз за това гледам да съм в час с него като си меря БТ  Wink Резултатите от кръвния за колко време стават?
Адаш къде е това писанец?  Hug
Мен по скоро ме притесняват идващите 6 почивни дни  Rolling Eyes

# 1 061
  • Мнения: 3 675
А по-здравна каса се плаща само за направлението 2.50 при джипито и още 2-3 лева за лабораторията, нали?
Срам не срам, май ще ползвам здравната каса, ако се наложи, защото не орязаха заплатите първо с 110 лева, след това с още с 150 лв и сега вземам мижави стотинки, които за нищо не стигат.
А къде е този център Гранд, защото като име ми звучи познато, да не е този на ул.Капитан Райчо?
ето намерих линк към тази лаборатория - http://www.pisanec.com/
В сайта пише, че теста за бременност е 5 лева. newsm78
Виждам, че имат лаборатория до нас, което ме устройва.

# 1 062
  • Мнения: 1 001
Кате пате аз като правих кръвен ми стана за един час.

# 1 063
  • Мнения: 2 617
Адаш къде е това писанец?  Hug
Мен по скоро ме притесняват идващите 6 почивни дни  Rolling Eyes
Кате-пате, мисля, че Катето говори за Пловдив, не за София.
А на теб ти стискам палци много силно! Praynig Не чакай идващите почивни дни, ами ни зарадвай по-скоро!  Hug

Гита fingerscrossed

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:15 от caritas

# 1 064
  • София
  • Мнения: 3 860
Охх благодаря ви много за милите думи и стиснатите палци  Hug
Ама това с кръвния ме притеснява ако отида и е много слабо положителен ще почна да се вкарвам във някакви други филми  Rolling Eyes което пък е още по неприятно Sad а втори кръвен след 3 дни в същата лаборатирия няма да има как да направя понеже пътувам за почивните дни и няма да съм в София Sad

Общи условия

Активация на акаунт